reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.
U nas nocki nieprzespane, masakraa juz nie mam sily.. Jesc mala nie chce;/
Papitka- a mama bez problemu was przygarnela? Odzywa sie A??
Paulina- raz tez tam mialam muchomora:p tragedia. A z tym wypadkiem to masakra;/
23may- noo jaka agenciara z Julki hehe
Jula- ja tez jestem z Londynu;)
Happy- ale wcale twoj juz dzieci nie chce??

Ja mam chwile zeby wam napisac ale przez tel bo moje dziecko lapka zajelo bo slucha piosenek dla dzieci;) ma juz swoje ulubione. Dziecko 7 msc a takie cwana masakra..
U nas dzis pomidorowa;)
milego dzionka:)
 
reklama
happymum w takim razie oby Twój się przekonał do kolejnego dziecka:)
papitka dobrze że to byl tylko sen:-) ja miałam taki jak Piotruś miał z roczek i mój D. mówił że płakałam przez sen:-D
paulina obys szybko pozbyła sie infekcji:) z tym wypadkiem masakra:/
23may ale masz pomysłowe dziecko:-)
magda jeszcze troszkę całe noce:) Tez długo czekałam na ta chwilę:-)
Ja juz przyszykowałam sobie sosik i jeszcze musze posmażyc placki ziemniaczane:) Od wczoraj boli mnie gardło, mam tantum verde do psikania może przejdzie;/
Miłego dnia:):)
 
magda tak z mamą dobrze jest mieszkamy u niej juz od miesiąca. A sie odzywa tylko w temacie kubulka i tylko do niego przychodzi. Dzieć mnie za stanik i bluzke ciągnie że mam zejść z kompa;D
 
Madzialena- u nas zabkowanie;// i Majka strasznie to przechodzi.. A zaden zab sie nie przebil..;/
Papitka- to chociaz tyle dobrze ze z mama ok, bo kiedys pisalas tez ze mialas problem..

Wlasnie po pop godzinnym placzu zasnela mi na rekach.. Jeju.. Ale dzieciaki sie musza meczyc.. Niektorym wyskakuja zeby niewiadomo kiedy..
 
HAPPY zamienmy sie chlopami hahaha u nas na odwrot ja jesli wogole sie zdecyduje na drugie to za min 5 lat a moj A. chce sie od sierpnia zaczac starac haha
PAPITKA a ja myslalam ze ty u A. mieszkalas
MAGDA tez przechodzilam to z N... Dopoki nie wyszly dolne jedynki teraz to sie sypia jeden za drugim bez jakichkolwiek problemow oprocz slabszego snu w nocy
 
boooooooooooooziu jak dziś zimno ;/ Jak wieje.


Paulina wspolczuje ppieczarek tam. miewam to dosyc czesto, niewiem czemu,podatna na to diabelstwo jstem czy jak. wystarczy ze zapomne 2 razy pod rząd urzyc plynu.. i gwarantowane swedzenie.

Magda zeby to chyba najgorsza rzecz. nawet niewiadomo jak pomoc takiemu maluchowi.


jutro Oskarzysko ma impreze andrzejkową. mają sie przebrac za coś związanego z wrozbami :) Ja go chcialam za królika. Pasuje do nazwiska :D ale mlody uparł sie ze bedzie kosciotrupem.. i koniec.

jak mi sie spac chce. @ dostalam.. i taka wczorajsza sie czuje ze masakra.
 
Tak mieszkałam ale z mamą to z mamą kiedyś człowiekowi przejdzie a z teściową Boże uchroń mieszkać dłużej. przeniosłam sie spowrotem na początku października bo tam dłuzej wytrzymać nie mogłam i wiecznie sama bo oni wszyscy śpią i kuba ma być cicho i w ogóle w 6 osób w trzypokojowym mieszkaniu z czeko te pokoje to tylko aby łóżno jednoosobowe i komoda z biurkiem nic wiecej sie nie mieści to jak tak żyć czworro dorosłych i dwójka dzieci.

Własnie przeprowadzam z A konwersacje esmesową i on ani myśli wrócić do nas i zerwać kontakt ze swoją rodzinką. Nowa jego rodzina widocznie go nie interesuje nawet sie nie spyta czy czegoś potrzeba dla kuby czy wszystko ma.:angry::wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny

Czytam i jakoś weny brak na odpisywanie:sorry2: w ogóle jakiegoś doła załapałam- mogłabym non top spać, nic mi się nie chce...
Oliwia ma dzis zabawę andrzejkową, z przejęcia wczoraj zasnąć nie mogła

Paulina masakra z tym wypadkiem:baffled: A. wybudził się już ze śpiączki? Współczuję infekcji
 
reklama
Hejka:-)
happymum a smarujesz czyms dziąsełka? Dobry jest dentinox żel, mojemu synkowi pomagal:) A pózno zaczęły mu wychodzic ząbki dopiero przed roczkiem:)
papitka ja tez troszke mieszkałam z teściami ale teraz jesteśmy u mojej mamy, D. ma blizej do pracy a poza tym są na miejscu lekarze, a na wioskę do teściów czasem jezdzimy, tam nikt się do mnie nie odzywałi czułam się jak intruz, powoli staniemy na nogi i może coś wynajmiemy:) Mam nadzieję że tobie się ułoży i A.,zacznie się interesować dzieckiem a nie swoją rodzinką, będzie dobrze
asik​ dzieci się cieszą na takie imprezy:) Oby się udała:)
My już po spacerze, katar mam straszny ale kupiłam sobie jakieś krople:-) małemu kupiłam fajne bokserki takie malutkie:) I juz dzisiaj nigdzie nie wychodzę:)
 
Do góry