reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej. Raju głupi sen zerwał mnie na nogi.:szok: Biedny kubuś ciągle kaszle przez sen jak katarku już nie było tak teraz znowu cały nosek zawalony a co najgorsze to to że nie da sie go ściagnąć wcale nie wfatuje w aplikator aż mnie zatyka tak ciągne przez tą fride i dupa.:-(
 
reklama
Paulina12 ja od 3 na nogach :-) teraz troche moja mama wziela malego. Co do wypadku to szok, tragedia :baffled:

Dzisiaj stukają 3 miesiące, za tydzień na szczepienie.
Muszę kupić nawilżacz, zima się zbliża..
 
Paulina wiem miałam kupic ale jakoś frida na razie dawała rade. Może jednak trzeba zainwestować.

Kubunio jeszcze śpi bidulek. całą noc go męczy a teraz nawet nie zakaszle. moze wstanie niedługo ;d

Raju śniło mi sie że robie test ciażowy i że wyszedł pozytywny jak sie nie zerwałam :-D no normalnie większego stracha to chyba nigdy nie miałam jak po tym przebudzeniu .
 
Ostatnia edycja:
Papitka-ja to bym się cieszyła jak bym w ciąży byla:) zdrówka dla Kubulka
Julia-z knottingley to taka wiocha...od londunu daleko

Wstałam zła skonczylo mi się mleko do kawy:/ a do sklepu isc się nie chce:/ wiec pije herbate i czekam aż S. Wstanie i pojedziemy do sklepu:)
 
ALICE ranny ptaszek? :) no tak tragedia. Przed chwila spotkalam kuzynke u ginekologa i sie okazalo ze tamci sploneli... Maxa wyciagneli pierwszego dlatego przezyl...

Ja wlasnie wracam od gina i mam sporego grzybka. Tydzien trzy antybiotyki i oslonka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
happy nie mam z kim po pierwsze po drugie jakbym teraz sie okazało była to chyba bym sie załamała matka to by mi rozpierduche zrobiła na cały sochaczew. :-D A jeszcze z A sie rozstalismy i weź teraz byłemu który nie chce wiecej dzieci gadaj ze w ciąży jesteś no masakra jakaś.

Paulina współczuje. oby przeszło raz dwa
 
reklama
Do góry