reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej. Ja powoli chyba jakiś stres przed sprawa ,chęci nie mam na nic. Czytam was ale jakoś weny nie mam do pisania . właśnie obiadek zjadłam , odpoczynek i trzeba odkurzyć zanim Natalia pójdzie spać a jak wstała o 6:30 tak jeszcze nie spala . Posprzatalam dziś cala szafę Natalii .
 
reklama
Hej laski. Przed roczkiem wszystko gotowe. Robimy u tescia niestety. Mou rodzice dali dzisiaj prezenty mlodej ale miala radoche.

MILENA kiedy masz sprawe?
 
heej ;)
U Nas leeeeci, młoda coraz wiecej słów powtarza, a ja sie ciesze jak głupia z kazdego nowego :-D mamy ostatnio problem z myciem głowy, nawet z Milena dzis o tym gadałysmy.. dzis był taki krzyk jakby ja ktos bił i w efekcie mamy spukałysmy pol głowy tylko ;]
Jutro szkoła znowu. wiec obiad zrobiłam juz dzis a jutro tylko odgrzeje ;]

Paulina chyba faktycznie ta Ela sie z bajki wzieła hhaha i co Nikola dostała, chwal sie ;]
Alice, moze to od mleka?

spadam na pizze i jakis film.
 
Hej niedzielnie ; )
Paulina Sprawe mam w czwartek . Nikolka Ci chodzi już ?
23may To Kulka musi sama sobie spłukać , tak jak wczoraj gdy byłaś w szkole :tak: i po kłopocie ; )

U nas nic nowego , czekam na tą sprawę żeby mieć w końcu to za sobą , potem można odetchnąć i mieć w czterech literach tego dup*a . Ogólnie zero kontaktu z nim - nic . Ani nie zapyta o Natalie ... no cóż . :sorry:

Pysznego obiadku dziewczyny :tak::tak:
 
MILENA tak moja Nikola juz chodzi :) powodzenia na rozprawie, bedzie dobrze :)
23MAY hahahah lubie ta bajke. A dostala pieska chodzacego, stolik edukacyjny, kule hule, lalke i zabawki do wody

Ja juz leb umyty zaraz trza suszyc i prostowac
 
Hej;)

U nas ciagle draka o zeby, jeju ja zwariuje chyba.. Wczoraj caly dzien ryk..:no:

Kupilismy malej klawiature taka do kompa bo demoluje nam lapka hehe;) teraz jednak ma lepsza zabawe z puszka cukierkow;) pozniej wam wstawie fotke bo z tel poprzekrecane wskakuja.

Ja jeszcze leze, mam meeeeeega lenia dzis, dobrze ze mam obiad z glowy. Jedynie malej zupke zrobie ale to pikus.
Pogoda nas nie rozpieszcza. Ostatnio tak wialo ze myslalam ze urwie glowe a dzis leje.:crazy:

Rodzice juz w domu, w czwartek polecieli, mieli 40min opoznienia troche ich rzucalo bo wiatr byl. A na lotnisku bylo napisane ze loty do i z Francjii odwolane. Znajoma w czwartek wracala z Pl to mowila ze przy ladowaniu tak mocno wialo ze samolot rzucilo na prawa strone i delikatnie z pasa zjechal:szok: zawal bym miala pewnie.
W styczniu mnie czeka lot i to z Maja na sama mysl mam pietra. Do Pl razem z T a on wraca po tyg a ja zostane troche sobie. I bede wracac z nia sama badz z bratem i mama ale to sie okaze pozniej.

Milego dnia;)
 
Ostatnia edycja:
U mnie niedziela nudna wstałam o 11 bo byłam z koleżanką w clubie i wróciłam dopiero o 4 :) zaraz jece na obiad i chyba znowu spać ;p

RenataT
ja tez Cię pamiętam ;*
asik24 nie pisałam ;) wyjeżdzam do Belfastu , zmiana planów jest mialam lecieć 6 listopada ale lece jednak w następny poniedzialek :)
 
Hejka:) My niedawno wróciliśmy ze spacerku a przedtem bylismy u teściów:-) i niedziela prawie zleciała:-)
paulina fajne prezenty malutka dostała:)
milena powodzenia na rozprawie:):):)
 
Hejka :)


Witam po lykendowo. Sobota , niedziela minela nam ok.

W sobote u tesciów, niedziela najpierw kosciol potem chwila u moich rodziców i do domu.
Dziś chlopaki w domu. F ma wolne a O do towarzystwa.
 
reklama
Do góry