reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej dziewczyny:)

Patuśka ja urodziłam w tym samym czasie co Ty tzn. wcześniej bo miałam 21 lat a córka urodziła się 4 października byłyśmy 10 dni w szpitalu czyli gdzieś do 13 października koło 22 byłam już na uczelni. A Ty kończąc w maju możesz spróbować dogadać się z prowadzącymi może uda Ci się wcześniej zaliczyć.
Co do studiów ja robiłam inżyniera dziennie mi zostało wtedy 1,5 roku chłopakowi pół do obrony i daliśmy radę:p W drzwiach się wymienialiśmy ja się w nocy uczyłam i dałam radę wręcz było lepiej bo sesja odkąd byłam w ciąży każda była zaliczona bez poprawek a wcześniej było różnie. Załatwiłam sobie u dziekana indywidualną organizację studiów no ale w Twoim przypadku wątpię bo zostaną Ci 2 miesiące do obrony. Po prostu jeszcze w ciąży musisz skończyć prace bo potem średnio to widzę. A co studiujesz?? W ogóle napisz coś więccej o sobie

Magda witaj miałyśmy się tak spotkać w K-cach i co??

Witam nowe mamy:)
 
Ostatnia edycja:
Patuśka myślę że z brzuchem pod nosem łaskawiej na Ciebie spojrzą :p Jak będą widzieć Twoje zaangażowanie i chęć nie powinni robić problemów:) U mnie było identycznie jak U Ciebie chociaż może dłużej rozpaczałam :p Nie wiadomo po co:p A ślub brałam prawie rok po urodzeniu Dominiki:)
 
Chciałam zaprosić wszystkie forumowiczki z ŁODZI i OKOLIC na SWAP, czyli wymianę ubrań do Manufaktury w najbliższą sobotę na godzinę 11.00. Impreza odbywa się na II piętrze w Muzeum Fabryki. Jest to świetna okazja, żeby odświeżyć swoją szafę, pozbyć się rzeczy, które w niej zalegają (swoje lub dziecięce), wymienić je lub odsprzedać w rozsądnej cenie.
 
Maagda_ witaj ponownie :-) co wiecej u was slychac? :-)
patuska trzymam kciuki by sie wszystko poukladalo :tak: ;-) dasz rade


U nas ciepelko jest, dzis gina zaliczam znaczy sie po recepte ide :p
A tak to po staremu...
 
PATUSKA ja bede brala slub jak Nikola bedzie miala prawie dwa lata.
MAGDA a to przepraszam :D

Nikolina je sniadanie a ja zamiast sie ogarnac to na bb siedze... Uzaleznienie...
 
Witam.
Kuźwa, K. dzwonił i poinformował mnie, że dostał 2 stówy mandatu:wściekła/y: cholera, niby nie dużo ale... no właśnie ale

Paulina u nas od kilku dni też ładna pogoda

Magdaa cześć :) jestem Aśka, lat 25, mama 7letniej Oliwii i 16miesięcznego Damiana

Patuśka witaj:) na pewno dasz radę! Ja urodziłam córę w wakacje i planowałam od września iść normalnie do 3kl technikum ale niestety musiałam zrezygnować ze względu na chorobę Oliwki
 
reklama
Hejka wszystkim:-) mojego synuska dopadl katarek ale apetyt na szczeście ma:):) całe sniadanko zjadl:)
patuska witamy:) ja dowiedziałam sie że jestem w ciąży jak zdałam mature i żałuję troche że nie poszłam na studia ale myśle że od przyszłego roku zaczne:) bałam sie ze nie dam sobie ze wszystkim rady ale teraz już wiem ze to wcale nic trudnego pogodzic opieke nad dzieckiem i nauke:) na pewno dasz rade:) ja tez jestem zaręczona a na ślub narazie odkładamy kaskę:)
 
Do góry