reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie po dlugiej nieobecnosci!:-)
Mialam tyle na glowie!Siostra od soboty w szpitalu bo zle sie czula i robia wyniki na wszystko!Sczegolnie na serducho!:baffled:
Maly marudzi mi bo 5tki mu wychodza!
Na szczescie nas omijaja wirusy!Ale pewno do czasu choc moje dziecko nie chytaja przeziebienia jego choroby sa z innej beczki!:wściekła/y::zawstydzona/y:
Co do slubow i chrztu widze byla ostra wymiana zdan!Ja nie jestem katoliczka i nie chrzcilam dziecka a slub mam cywilny i uwazam go za jak najbardziej powazny!Wszystko zalezy od podejscia do zwiazku i do religii!Moja wiara jest dla mnie swietoscia !Nie potepiam nikogo i nie oceniam!:no::-p;-):-)
Biedne mamusie i dzidziusie w chorobie!Zycze wszystkim zdrowka!
U nas dzien zaczal sie brzydko ale zaswiecilo sloneczko!Adi na spacerku zbieral liscie i w zakupach mialam cala sterte!
Sheeppy milo ze napisalas myslalam o Tobie!A Toj synek na tym zdjeciu z podpisu to caly Ty!heh moj to nic o mnie nie podobny!
Milo znow do was wrocic:-D
 
reklama
oliwka_11 co do produktów które jem to myślę że nic takiego nie mogłoby powodować braku kupki.. Mi się wydaje że to poprostu od mojego mlesia które jest bardzo tłuste.. Jak odciągnę mleko i postawię to dość szybko oddziela się na wierzchu spora warstwa śmietany.. Herbatki mu nawe daję.. Bo jak ja je piję to wogóle nie pomaga. A jak on pije to czasami pomoże a czasami nie.. Ale przepajam go ze względu właśnie na mój tłusty pokarm..
A co do kichania to właśnie w nosku mu cały czas prawie charczy.. I często mu się zbierają kozy w nosku.. Ale na szczęście żadnej wydzieliny nie ma przy kichaniu..

Asiowo ja też już mam czasami dość siedzenia z moim małym.. A to wszystko dlatego że mam go codziennie przez praktycznie 24h na dobę.. Cały dzień jak mój mąż jest w pracy to ja z nim siedzę, a jak wróci to jest zmęczony i też raczej ja się zajmuje Adasiem.. On go tylko kąpie.. Tzn nie tylko bo czasami się nim zajmuje, ale dużą wiekszość czasu to ja mam go na głowie, i już mam dość, bo nawet wyjść i się spotkać z koleżankami na spokojnie nie mam jak.. Miałam okazję jechać z moją szwagierką i koleżanką w sobotę na dyskotekę, ale nie dość że byłam pokłucona z mężem to jeszcze nie chciałam żeby teściowa wstawała w nocy do małego.. Choć teściowa mnie namawiała żebym pojechała z mężem, a jak nie z nim to sama z dziewczynami.. Ale odmówiłam.. I teraz żałuję.. Bo szybko taka okazja się nie powtórzy.. Co prawda 18 mam wesele siostry i mały Adaś zostaje u teściowej to sobie trochę odpocznę..
I pocieszę Cię, jak Adaś jest cały dzień na cycu (tzn nie jest dokarmiany butlą) to też jak ściągam mleko laktatorem to mało go jest. Dużo to mi się tylko ściąga jak idę w sobotę do szkoły i rano nie dokarmię dobrze małego. To wtedy jak mały kończy jeść ok 7:00 to ściągam mleko dopiero ok 13:00 i jest go ok 130-140ml..
 
Ostatnia edycja:
ech jestem znowu babeczki!!!!!

OLIWKA jak spała to jej ropa z oczu płyneła!!! i jak daniel tylko wrócił do domu z pracy to pojechałam z nią prywatnie , okazało się że ma ropne zapalenie oczy od kataru który jej nie spływa a zatrzymuje się w zatokach i ostre zapalenie oskrzeli dostała krople do oczu areozol do nosa ,antybiotyk ,dwa syropy i lakcid na osłone brzuszka ......


Jutro rano jade z Bartkiem do przychodni ,pewnie i on ma zapalenie oskrzeli ,i zapewne dostanie ten sam antybiol co Oliwia !!!!


a i do tego martwi mnie waga Oliwki bo jak ją ważyłam jak miała 13 mc to miała 10,500 gram a teraz jest wyższa za to waży nadal tyle samo .
 
bylam dzis na ktg...pielegniarka jakas cichociemna byla ale wynik wyszedl dobry:)teraz za to tak mi sie dziecie ustawilo w brzuchu ze wysiedziec nie moge...jakbym mila kamien na prawym zebrze..masakra...popycham ją a ona nic...chyba sie dupa wypiela..cale szczescie juz niedlugo....ja tez jestem z dzieckiem przez caly czas:D i sama bo facet moj w delegacji...przez caly tydzien...jak dziecko sie pojawi to tez bedzie tylko przez jakies dwa tygdonie...ciekawwe czy bedzie go chociaz poznawac moja mala...
mam dzis dola..narzekac bede plakac mi sie chce wszyysko mnie boli bo nachodzilam sie jak glupia dzisiaj...aaaaa ...
 
OLIWKA - o kur** ... to nie fajnie ... biedne maluchy :-( no i ty też bo teraz to poczwórna robota :-/ mam nadzieje że z Bartusiem jest lepiej

GALARECIA - śliczne to główne zdjęcie w podpisie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja znów sama...:-( M. wybył..., Paulinka usneła, zobaczymy na jak długo..., a ja padam:-( puszcze se jakis serialik i pewnie szybko znikne, moze You can dance dotrwam... w co watpie.

Oliwka... zdrówka dla dzieciaczków!

Dobranoc
 
kasia jak ja cie rozumiem....ja tez caly czas bez faceta...dzis mam znowu przez to takiego dola:zawstydzona/y:kolejny dzien nie przyjedzie bo jeszcze w pracy jest, wroci dopiero o22 i do mnie nie przyjedzie bo prawie godzina drogi a ten zasnalby po drodze:-( i tak mam od poniedzialku do nastepnego poniedzialku, wlącznie z niedziela, takze w pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: juz sie czuje jakbym faceta nie miala..

tez czekam na you can dance i sama do łóżka...jakie to wszystko glupie, zazdroszcze tym ktore maja facetow przy sobie i to w miare o normalnej porze na dodatek:tak:
 
NANYA - ja nie napisałam że mają skakać z radości ale nie mogą się odwracać dupą do dziecka... wpadła bo sama tego chciała no wiadomo ale czy od 16latki można wymagać odpowiedzialności ... no rzadko od której... stało się i już ale nie rozumiem rodziców którzy się odwracają od takiego dziecka i co taka dziewczyna ma zrobić ? jak jeszcze się chłopak okaże dupkiem ? na kogo ma liczyć jak nie na rodziców ? i co rodzicom da że będą źli i zawiedzeni ? dziewczyna się załamie będzie w stresie i tyle... rozumiem że mogą się zdenerwować zacząć krzyczeć na początku ... to tylko ludzie ... ale później jednak by wypadało przytulić i pomóc. od tego jest rodzina żeby można było na nią liczyć w każdej sytuacji.
 
Ala spi a ja o 21 dzownie do kardiologa spytac sie czy wiadomo kiedy jade :sorry2:

Oliwka
jeszcze raz duzooo zdrowka dla Oliwki i Bartka :tak:
a waga sie nie przejmoj , moze by tak ze nawet przez pol roku Oliwka nie przytyje a bedzie rosla :tak: to jest normalne u dzieci :happy2: u mnie Ala od kwietnia stoii z waga 12 kg :sorry2: a brzucholek ma ogromniasty :-)

Asiowo
ooo qtwa Twoj maz roznosi ulotki ? :szok: :wściekła/y:
nie dziwie sie ze chce zmienic prace :no:
 
reklama
A Kuba dzisiaj miał wolne i jutro znowu ma bo w pracy nie ma roboty ... :-/ i ja już mam dosyć ... :-/ ale tak zazwyczaj jest jak ma się przy sobie to się nie chce a jak nie ma to się chce -_-
 
Do góry