reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dziękuje POLNA o wytrwałośc to mis ię przyda bo już padam na twarz poprostu!!!!
Daje dzieciakom witaminy ,chodze z nimi na pare minut na dwór żeby ich zachartowac a tu dupa i jak zawsze coś ich złapie ,a twoja ala spi ????u mnie bartek zasnąl a olka lata po domu jak wariat
 
oliwka to masz ciezko z dzieciaczkami.... ja tez jestem chora...wiec wiem co czują:-(

ja tu wlasnie z moją mała siostrzenica urzeduje przy kompie:p ale ma radoche:-)
 
zrobiłam jej 2 fotki a teraz tak sie cieszy ze widzi siebie na ekranie......
 

Załączniki

  • S4022078.JPG
    S4022078.JPG
    422,9 KB · Wyświetleń: 32
  • S4022076.JPG
    S4022076.JPG
    442,9 KB · Wyświetleń: 30
Olenka a jak siostrzenica ma na imie ? chyba kiedys pisalas ale mi wylecialo :-)

Oliwka eeee nie Ala pojdzie dopiero spac po 12 !! narazie bije sie z Dawidem bo Diana pojechala z Lucja do kontrolii !!
a ja potem musze pojechac po reszte rzeczy do szpitala !!
jak ja bym chciala juz jutro pojechac i miec to z glowy :blink:
co do chartowania to tak samo robie ale i tak jest narazie dobrze bo jedynie Ala lapie katar :tak:
 
witam sie i ja!

u mnie ciężko z kupkami znowu.. Tzn u Adasia.. W niedz w poludnie robi i już póżniej nic.. I prężył się i płakał strasznie.. No więc dziś już postanowiliśmy z moim mężem że dam mu czopka. Niby zrobił, ale jak dostawiłam go póżniej do cyca to znowu płakał, ale zasnął.. Zobaczymy na jak długo i jak to dalej będzie z kupkami.. Bo najbardziej dziwi mnie to że jak ciągnie cyca to o kupkę ciężko a jak pije sztuczne to kupka jest. Ale nie chcę go karmić sztucznym póki moja laktacja jest OK.. Tzn ja może bym i chciała, bo i problemu z kupkami by nie było i ze spaniem, ale wiem że nie ma pieniędzy aby kupować ciągle sztuczne.. Dlatego próbujemy sobie dawać radę na moim..

Widzę że u was zacięte dyskusje się toczyły. Ale macie racje, o gustach się nie rozmawia bo można sobie niemiłe rzeczy napisać i się pokłucić, a po co to komu..

femme fatal no to przeżycia dziewczyno miałaś.. Współczuję. Co za durny policjant się trafił. I jeszcze dopiero po godzinie do was przyjechał.. Jak najbardziej skarga wskazana.

oliwka_11 u nas też nie fajnie ze zdrowiem. Coś mnie chyba zaczyna brać bo mam strasznie zatkany nos, kicham i wogóle jakoś tak mi się ciągle spać chce.. A Adaś dużo kicha. Lekarz powiedziała że to normalne bo on wyki****e zanieczyszczenia z noska.. No ale ja nie wiem co o tym myśleć..
 
Ostatnia edycja:
Witam ;-)
Skarga napisana chamom nie daruję :-) wczoraj to nie mogłam zasnąć... nie dość że byłam zdenerwowana tym co się stało to później się denerwowałam tym że się denerwuje :-/ no ale na szczęście wszystko ok ... zabiła bym ich jak bym zaczęła wcześniej rodzić :-/

OLIWKA - ojj ...:-;/ zdrówka dla dzieciaczków życzę i wytrwałości dla Ciebie :*
 
witam!
Femme... współczuje:baffled: nasza słuzba porzadkowa pozostawia wiele do zyczenia niestety...

U nas tez cos niepokojącego zaczyna sie dziac:zawstydzona/y: mała okropnie mi ulewa... nigdy wczesniej w takiej ilosci sie to nie zdarzało...:-( w ogole okropnie marudna.... Podziwiam was dziewczyny jak wy dajecie rade z 2 dzieciaczkami..., ja z 1 siedze i czasem mam dość:-( wykonczy mnie ta mała... szczerze mowiac to nawet nie mam sił z nia na spacer isc:-( ehhh... mykam, bo zas ryczy:baffled:
 
reklama
ASIOWO każy ma chwile załamki to normalne i trzeba to przetrwać.....a co do ulewania to może mała sie przejada albo nie całe powietrze po cycu jej sie odbija,kładz ja na boczku to wtedy nie bedziesz sie musiała martwić ze sie zachłystnie!!!!a i żeby mała nie nabawiła sie zapalenia uszu ,bo mój tak miał a lekarka powiedziała że to od ulewania, ponieważ śluzówki się zalewają i powstaje zapalenie!!!będzie dobrze ,wiem że ci ciężko szczególnie że jesteś cały dzień w domu ale uwierz jak mała podrośnie tak za 2 mc to będzie całkiem inne życie !!!!trzymaj się cieplutko.


GALARECIA to normalne że malutki kicha ,jeżeli nie charczy mu w nosku i nie kicha wydzieliną to wszystko jest oki!!!! a może z tymi kupkami tak ma bo nietoleruje jakiegoś produktu który jesz!!!!????? ja to jak karmiłam to zamiast dawać małemu herbateke z kopru właoskiego to ja piłam ,i też przenikało do pakarmu!!!!!poprukał i potem była kupa!!!ciężko mo coć doradzić,bo mój jak był na cycu to nie miał problemów z kupą ,mogłam jest batony i kotlety smarzone i mu nic nie było!!!!!
 
Do góry