reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

femme ja się na temat policji nie wypowiem ani słowem, bo by mnie z forum wywalili chyba :baffled: A Ty się uspokój, kochana, bo w tej chwili już nie zrobisz nic, a tylko sobie nerwy popsujesz. A skargę pisz a i pewnie!!!

Mika ja się nie wykończę, bo od 2 do 10 jest 8 godzin ;-) A o nad ranem chodzę spać tylko czasami :-p
 
reklama
pisz skarge pisz masz racje. Nie mozna tego tak po prostu zostawic, trzeba zwrocic uwage bo nasza polska policja zaczyna czuc sie absolutnie bezkarna! oni chyba mysla ze moga wszytsko...CHWDP!
 
Dziendobry z rana :tak:

Femme wiesz z P mielismy podobna sytuacje !! tylko ze to bylo troche niezreczna sytuacje bo stanelismy w korku przy centrum handlowym i P chcial cofnac i wtedy STUK w tylni samochod ( ale to bylo tak delikatnie ze nawet nie drgnelismy) probowali Nam wcisnac ze wgnietlismy im tablice rejestracyjna :no: wiec P zadzownil po policje a ze bylo ciemno i policjant zobaczyl wgniecie to juz wypisywal Nam mandat !! wzielam tego policjanta za ramie prowadze pod auto ,swiece latarka i mowie zeby popatrzyl dokladnie bo na tablicy sa czerwone ulamki lakieru a my mamy srebnego :wściekła/y: dopiero Nas przeprosil a tamtym gosciom wypiswal mandat !!
Trzeba walczyc i pisz skarge !! !!

Kachna ja o 23 zazwyczaj juz spie :-)
 
witam z rana...

ale jestem niewyspana, kurde wstalam juz o 8 czego strasznie nie lubie, dzień za szybko sie zaczyna;-)

femme co za pojeby, tak to juz jest z tą naszą policją:wściekła/y:
 
Femme normlanie brak slow:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co za wrrrr:wściekła/y: pewnie zaloze sie ze bylo tak jak Polna napisala na swoim przykladzie.. ktos im porysowal lakier i szukali frajera.. no i im sie udalo, bo trafili na policjanta olewacza:wściekła/y:ludzie ja nie wiem, co to za karj.. trafic na czlowieka, kotry naprawde sumiennie wypelnia swoje zadania to jest cud w Polsce..
Mam nadzieje kochana, ze nie urodzilas przez noc..

Olenka przywyczaja sie do wczesnego wstawania:-D:-Dja to juz nie wiem jak to jest spac bez pobudki.. ahh co ja bym dala za jedna noc spokojnego snu..:-p
 
Olenka niom popieram slowa tej Pani powyzej :-):-p
ja dzieki temu ze lezalam w szpitalu przed porodem to pozniej nie mialam problemow ze wstawaniem do ALi :tak:
zreszta co tak wczesnie wstalas ?


Basia co Lenka spi ?
 
Witam laseczki, u mnie juz wszysciutko posprzatane:-) jakos ostatnio za wczesnie wstaje
polna_N nio tak mniej wiecej wiem, to jest na Staszica tak??
Femme z ta policja to tak juz jest, a najgorsze jest to ze z nimi nie wygrasz, wiem bo tem mialam kilka nieciekawych sytuacji, ale nie denerwuj sie tak, zebys za wszesnie nie urodzila
 
witam sie i ja......
noc miałam koszmarną,dzieciaki sa taki chore ze to szok!!!!taki maja kaszel ze az słychac jak im sie odrywa i katar az ropny ,miałam jechac do lekarza ale nie mam jak bo daniel w pracy a moj ojciec zawozi mojego brata do wojska,chyba pojade wieczorem prywatnie i już!!!!!

Bartek w nocy mi sie obódziło1 a usnął o 4 i jeszcze oliwka sie obódziła ,no poprostu niewyróbka,już zaczyna sie z nimi polka,ech jak ja zimy i jesieni nienawidze!!!!!!!!!


FEMMKA no słow brakuje te pały to barany jakies czy co ?????jak to tak można tym bardziej ze widzieli ze ty jestes w zawansowanej ciąży !!!! ja TO BYM CHYBA ICH SKOPAŁA i wtedy mieli by chociaż podstawe żeby mi mandat wtystawić!!!!!
 
Madzik a ja dostalam info ze na Jaczewskiego !! mam isc do prof. Kutarskiego - nie wiesz czy bierze lapowki ? :-)

Oliwka uu to widze ze dzieciaczki dalej choruja :no: uNas na szczescie skonczylo sie tylko na katarze !!
Duzooo zdrowka dla dzieci i wytrwalosci :tak:;-)
 
reklama
Do góry