reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej wam wszystkim... co tam u was słychać?.... u nas leci... mam do was takie pytanie?:D kiedy wasze dzieci zaczeły ząbkować?
 
Nisiula Moja zaczęła się ślinić około 3 miesiąca .. a pierwsze ząbki na pół roczku wyszły , obecnie mamy 4 zęby .. ale już chyba idą dwójki bo od 4dni marudna strasznie .
 
Milena: moja też się zaczeła slinic pod koniec 2 miesiaca a teraz wszystko co ma pod reka biedze do buzi a rece to całe wpycha,
 
23may, wszystkiego naj dla Julii, wczoraj mnie nie bylo wiec dzis pisze:tak:
Nisiula, Bartek mial 1ego zabka w wieku 4 miesiecy,obecnie ma 16 i powoli wychodza 5ki,wszystkie zeby wyszly bezbolesnie jedynie sie slinil.
 
Nisiula Wicia dostała ząbka gdzieś między 5 mies. a pół roku ;) ale śliniła się od kiedy skończyła 3 mies ;)

K. przyjechał. chcę sobie dzisiaj obejrzeć Bejbi Blues. oglądałyście.?

wie ktoś, gdzie się zgubiła Paulinka.? na fejsie też Jej nie widać..
 
wampi, w końcu mamy neta u siebie i mogę częściej być na forum :)
u nas wszystko w porządku, Oliwierek to już niezły łobuziak, wszędzie go pełno.
 
reklama
ja zajrzałam tylko na chwilę bo urwanie głowy dziś mam

Wampi wszystkiego najlepszego, duuużo zdrówka i szczęścia dla synusia z okazji 3 urodzinek:-):-):-)

jak mi się uda to zajrzę wieczorem i poczytam
 
Ostatnia edycja:
Do góry