reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
IWONEECZKA ja brałam ślub cywilny tylko ,nie chciałam kościelnego a poza tym cywilny robiliśmy razem ze chrzcinami Oliwki ,a ja wogóle nie chciałam ślubu ale dla świętego spokoju rodzicóww go wziełam ......
 
nie no wiadomo że najważniejsze żeby zdrowa była :-) ale ... ten 24 to idealny by był :-p

ja ogólnie do nieśmiałych nie należę ale jakoś też mi głupio jest powiedzieć żeby ktoś mi miejsca ustąpił ... nie wiem czemu :-p

Ja jak kiedyś wezmę ślub to tylko cywilny :-) i będę miała zajebistą czerwoną suknię :-p

OLENKA - do mnie o 14 mama przyjeżdża i idziemy na szał zakupów :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie na ślub napierają obydwie strony, moi i jego rodzice.....a jego to masakra, :baffled:ale to sie nie liczy, to ma byc moj slub a nie ich!!! u ciebie jest tak samo, musicie dwoje wiedziec czego chcecie.... a jak rodzice chca slubu to niech sie hajtna jeszcze raz a wam glupio nie pierdo**
 
oliwka no ja mialam slub konkordatowy (koscielny) wiesz my chcielismy zeby bylo tak normalnie.... ja wtychodze zzalozenia jak juz brac slub to koscielny rowniez a jak nie jestes pewien to nie bierz go wogole.

olenka_19 jak nie masz co robic zapraszam na kawke... bo moj Filip od 5 godz zasypia i usnac nie moze tylko stoi w oknie :)
 
hej!
Ja własnie mała uspiłam, ale pewnie zaraz sie obudzi, bo nam tu zas ktos nad głowa wali i rąbie:-( ehh... Mąż w przyszłym tygodniu bedzie wracał wczesniej do domku z pracy:tak: 1 tydzien bedzie pracował od 7:30 do 15:30, a drugi od 10 do 18:zawstydzona/y: ale zawsze choc troche z nami w domku posiedzi:-) ciesze sie, bo w przyszłym tyg moje urodzinki i przynajmniej wtedy choc troche razem posiedzimy.
U nas okropna pogoda dzis:-( i chyba zapakuje mała do auta i pojedziemy do mojej pracy pozałatwiac urlop wypoczynkowy i wychowawczy, bo za 2 tygodnie macierzynski mi sie konczy niestety:-( koniec z 2 wypłatami.

Powiem wam, ze jak ja widze kobiete w ciazy w kolejce to zawsze sama ja przepuszczam... moze dlatego, bo wiem co to znaczy, niedawno sama to przezywałam:zawstydzona/y: Ostatnio pani w sklepie sama mnie przepusciła jak z mała byłam... wiec jeszcze sa LUDZIE na tej planecie:-)

ja tez brałam slub konkordatowy..., bo zawsze taki chciałam miec, z reszta nie miałam podstaw by takiego slubu nie miec:p
 
ja nie wiem czemu ale nie chcialam kościelnego a teraz 2 dzieci i w przyszły roku budowa ,praca i nawet nie będzie jak go wziąśc a nwet jak już jest ten cywilny to nie ma takiego zamieszania z papierami!!! Daniel chciała ale ja nie, czasami po ślubie gorzej się pieprzy miedzydzmi niż przed nim ....
 
iwoneczka kawki odmowie ale na herbatke sie skusze....:-) w ciazy jakos kawy nie ruszam nawet mi nie smakuje:-D

a co do slubu....ja to sie go boje wziasc bo to raz na cale zycie i trzeba byc pewnym w 200% no nie
 
reklama
iwoneczka kawki odmowie ale na herbatke sie skusze....:-) w ciazy jakos kawy nie ruszam nawet mi nie smakuje:-D

a co do slubu....ja to sie go boje wziasc bo to raz na cale zycie i trzeba byc pewnym w 200% no nie
ja treż w pewnej mierze tak myśle bo czasami tak bywa że Daneil jest nie zbyt poważny ....stałe babaeczki wiedzą o moich razsterkach a potem po cywilnym to tylko sprawa cywilna i po wszystkim a tak to pożniej pisanie do biskupa czy jakoś tak żeby i z kościelnego śluby wziąsc rozwod!!!1
 
Do góry