reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
olenka tk sie z S smiejesz ale on ma racje poprostu maluszek schodzi juz pokol na dol uklada sie do porodu :) Ja juz tak mialam ok miesiaca przed rozwiazaniem....

feeme kazda z was chce juz sie rozwoic ciekawe ktora bedzie pierwsza Ty czy olenka :)
 
feeme zobaczymy czy poslucha Mamy czy jeszcze przed urodzeniem oaze sie lobuzara :) HiHi Ktora nie sliucha mamay :) Zycze by urodzila sie 24 :)
A to sobie dzidzie zrobilas... pewne tak specjalnie na urodznki

oliwka sliczniutkie masz te 2 gwiazdki :******
 
Nicusia też mi z miesiąc wcześniej już była ułożona do porodu:tak:
No Nina też już główką do dołu leży :-)

W ogóle zauważyłam że jak za długo stoję ... nie chodzę tylko stoję 5-10 min to mi się słabo robi :-/ to normalne ?;-/

OLIWKA - ja tam jestem fanką Twoich maluchów :-p niesamowite są :-)

IWONA - hehe nie nie to wpadka była i to w najmniej oczekiwanym momencie :-p bo jak się dowiedziałam o ciąży to nawet z Kubą nie byłam bo się wcześniej rozstaliśmy :-p a termin wcale mi się nie podoba bo boje się tego święta zmarłych ... :-/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
FEMMKA moze tak być pod koniec ciaży bo dzidzia jak chodzisz uciska na tetnice itd i dlatego moze ci sie robic słabo ja miałam podobnie ....jak jechałam pociagiem i stałam bo oczywiście nikt mi nie ustąpił to mi tak się robiło że prawie zemdlałam aż jakaś bablka ze mną wyszła z pociągu i odprowadziła mnie na praktyki bo ja jak wychodziłam z pociągu to nic nie widziałam o włos i bym padła.


IWONECZKA dzieki ,nom a jakie niegrzeczne czasem te gwiazdeczki ,a w szczególności oliwcia robi się baba od cholery!!!!
 
OLIWKA - no dokładnie czasami to aż mi się czarno przed oczami robi i cała się zimnym potem zalewam :-/ takie dreszcze mam ... ale tak patrząc na siebie to nie jestem spuchnięta ani nic nie mam problemów z nogami dlatego tak się zastanawiałam czy wszystko ok
 
reklama
Femka nie masz co się bać moja koleżanka ze sql urodziła się 1 listopada i wyobraź sobie,że 18-chę zrobiła 1 listopada...zwała na maksa była...oczywiście uprzedziła sąsiadów o tym,ale i tak impreza była jak z sodomy i gomory:-) po prostu pełna rozpusta:-D
 
Do góry