reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

FIRANKA no ale tak wiesz :-p mało fajnie :-p urodzić się w święto zmarłych :-p halloween może być :-p fajne imprezy zawsze są i jest w sumie wesołe :-p ale ten 1 i 2 listopad mnie przeraża :-p
 
reklama
Przesadzasz troszkę Femka nie liczy się data tylko to,że Ninka będzie już z Tobą;-) a Ty tak nie myśl o tym bo se wykraczesz,a tak to jest duża szansa,że urodzisz np 29 października
 
femme moj S sobie zarzyczyl 20 października bo ma urodziny :-)
a moj mlodszy brat tez ma urodziny 1 listopada..... a ja mam termin na 9 i 11 listopada, a moja mama ma 10 listopada urodziny i sobie zazyczyla wkunka w ten dzien, nawt sobie wolne wziela:tak:
w koncu mama znormalniała:-D, bo nie bylo z nią najlepiej:baffled:

a co do tego ze jak stoisz to ci sie slabo robi itp to chyba normalne... ja jak stoje w kolejce np w sklepie dluzej niz 2,3 min zaraz mnie bierze na wymioty(takie uczucie ale nigdy nie żygam) i mam wrazenie ze zaraz zemdleje....boje sie ze jednym razem padne, w sklepie albo gdzies.

a tak to jest wszystko ok, nogi nie puchna nic..:-)i dobrze znosze ciaze tylko te noce cieżkie jakies:-(

kacper był juz ulozony do porodu miesiac temu....:-)
 
nom FEMMKA ,firanka ma racje ,ja wiem ze te daty takie sa ale jak zaczniesz rodzic to nic nie powstrzyma porodu ,,,ja bartka urodziłam 29 lutego a miał sie urodzić 25 marca ,a planowana cesarke miałam na 7 marca ale były powikłania i liczyło sie zycie dziecka a nie data
 
Ja Was podziwiam jak jak szłam do sklepu i źle się czułam ti potrafiłam powiedzieć ludzią: "Przepraszam bardzo,jestem w ciąży i bardzo źle się czuję,czy mógłby mnie ktoś z państwa przepuścić?" zawsze skutkowało:tak:
 
Ja Was podziwiam jak jak szłam do sklepu i źle się czułam ti potrafiłam powiedzieć ludzią: "Przepraszam bardzo,jestem w ciąży i bardzo źle się czuję,czy mógłby mnie ktoś z państwa przepuścić?" zawsze skutkowało:tak:
FIRANKA ja tak pare razy mówiłam ale ludzie to chyba mają znieczulice....bo udawali że nie słyszeli dopiero jak prawie leciałam to jakaś młoda dziwczyna się mną zainteresowała a że wysiadała na tej stacji co ja to odprowdziła mnie do pracy


IWONEECZKA ja jej dam chłopaków ,prdzej osiwieje :-D:-D:-D:-D
nom ale kiedyś i tak osiwieje:-p

BARTEK mi właśnie usnął ...pierdolnik w pokoju że to szok ....olka mi wszystko rozwała a twraz leż na ławie że swoją poduszką z łóżeczka
 
reklama
Do góry