reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Papitka i Wikiriki powodzenia ;)
Renata dziękuję ;)

mój brat bardzo krzyczy jak się go sadza na nocnik/toaletę.. z mówieniem w sumie też dłuuuuugo było u niego kiepsko.. teraz się z dnia na dzień jakieś pół roku temu rozkręcił, codziennie po kilka nowych słów.. ale z nocnikiem dalej nic. już mu mama kupowała różne, bo może kolor, czy wzór nie taki i dalej nic.. w sklepie mówi, że na TEN będzie robić, a w domu histeria.. w wakacje ściągniemy mu pampersa, Wici też i niech się uczą.. w końcu on do przedszkola od września, a jak nie będzie wołać, to go nie przyjmą..
wzięło mnie na sprzątanie, więc nie spocznę, dopóki do mojej kuchni nie będzie mogła wejść p. Rozenek z białą rękawiczką ;)
 
reklama
Cześć Wampi ;PP

Ja nie czułam potrzeby Natalii sadzać na nocnik.. :eek: Może powinnam żeby się go nie bała .. Dziś w chodziku biegała z miną '' MAMOOOO bierz wszystko z mojego zasięgu ręki bo leeeeeeci '' ;-) Przychodziła do mnie po piciu i biegała dalej .. Szalone to moje dziecko ..

UCiekam myć włosy póki śpi diabełek .. I jakiś spacerek , słoneczko wychodzi .. musze isc odebrac tel .

Miłego dnia ..
 
Hejka

Własnie wpadam z kopniakiem dla mamuś maturzystek :tak: bedzie dobrze napewno ;-)
Dominika spoznione zyczenia ;-)

Ja mature zdawalam w 2008r. z dwójka dzieci... bez nauki praktycznie bo sie nie dalo.... :confused2: no ale zdalam ;-) takze sie nie stresujcie..... :tak:


U mnie dzis pogoda sie popsula, pochmurno i czasem pokropi :p
no ale cóz, skosilam trawe i teraz wlosy umylam bo potem do gina jade... :p
 
Mi Śpi jak nigdy ... dłuugo . Zdążyłam umyć włosy , wysuszyłam , a ona śpi :eek::szok: Ale wiecie jak bym chciała żeby spała długo to wstała by po 15min ;P


Pewnie że mamy z maturą sobie poradzą .. ;)

Liza u mnie ostatnie dni były takie nijakie , a dziś fajniutko ..
 
Witajcie!
Maturzystki nasze dajcie znac jak wam poszlo;-)widzialam tematy nawet fajne, zwlaszcza ten z przedwiosniem;-)
Ja zdawalam w 2008 i od tego czasu dorabiam sobie piszac prezentacje na ustny polski;-)
 
A moglam podchodzic do tej matury, glupia bylam :zawstydzona/y:
No nic, nie ma spiny sa inne terminy :-) nie teraz to moze za rok mi sie uda.

Dziewczyny mam pytanie.. O co mam pytac lekarza na wizycie? Glupio sie czuje, bo to z boku moze troche wygladac jakbym nie interesowala sie zdrowiem dziecka, a ja po prostu podczas wizyty mam pustke w glowie, nie przychodza mi do glowy zadne pytania. O tych podstawowych rzeczach lekarz informuje mnie sam z siebie, tj wzrost, wymiary, polozenie, i ogolnie mowi o obrazie na usg. Poza ksiazkowymi objawami ciazy nie mam zadnych objawow niepozadanych, wiec nie wiem o co moglabym pytac :confused:
 
Ja po maturze dzisiejszej i jestem bardzo zła. Czytanie ze zrozumieniem było dla mnie dość trudne ale wypracowanie z Przedwiośnia które czytałam powinno być dla mnie pestką a tak nie jest. Temat wypracowania mnie przeraził (o autorytetach) i zgłupiałam. Streściłam to zamiast napisać jakieś ładne wypracowanie. Brzydko mówiąc spieprzyłam i jestem bardzo zła na siebie bo to wcale trudne nie było tym bardziej że lektura mi znana...Gdyby to było o patriotyźmie to bym napisała lepiej. A tak to mam strach czy zdam maturę czy nie a przecież 30%to nie jest dużo a jednak chyba za wysokie progi jak dla mnie. Nigdy polskiego nie lubiłam ale tylko te 30% bym chciała i nic więcej :) Jutro matma ale powinnam zdać. Nie wybieram się póki co na studia więc dla mnie nie ważne na ile procent byle tylko zdać i mieć tą maturę :)
Ja jestem rocznik 92 także 2lata temu zdawał mój rocznik maturę z liceum a z technikum rok temu a ja dopiero dzisiaj
 
Alice ja pytałam tylko, czy wszystko tam dobrze, bo nie miałam pojęcia o co tam pytać.

dzisiaj zrobiliśmy z K. grilla, jeszcze mamy torcik z wczoraj ;) Wicia śpi.. K. pojechał do domu, bo jutro musi po coś do szkoły jechać, a autobus ma 7.10.. zgubiłam telefon w domu :-D jestem bardzo zdolna. Wicia dzisiaj cały dzień cmokała na psa ;) mieliśmy dzisiaj 30 stopni średnio. max 33.. i straszny parnik. w piątek idę do koleżanki, K. nawet zostanie z Małą.. spaaaaaaćć..
ja maturę będę zdawać za rok, albo za dwa. zależy jak się wyrobię z materiałem w liceum. pan od historii i wosu namawia mnie bardzo na maturę z wosu.. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Strasznie duszno się u nas zrobiło, chyba burza będzie...i dobrze bo oddychać nie ma czym.

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby by oduczyć dziecko gryźć???? Damian nauczył się i od kilku dni wszystkich gryzie, wampirekmały

Wikiriki
witaj
23may gratki dla Julki za siusianie do nocniczka:biggrin2:
Milena ojj, rosną te dzieciaczki, Damian za niecałe 2 mc roczek kończy a jeszcze niedawno w brzuchu był;-)
Wampi również dla Twojego synka wielkie brawa za pożegnanie pampka:-)
 
Do góry