reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A wiec witam ponownie , dzisiaj rano bylam u ginekologa. zrobil usg do pochwowe i jest maly pecherzyk w macicy co spowodowalo zatrzymanie miesiaczki ale zarodka nie widac :p i kazal mi przyjsc za miesiac aby zalozyc karte ciazy :p
 
Kajtek Powielam pytanie Lizy sprzed kilkunastu dni czy na prawdę jesteś w ciąży czy to znowu prowokacja bo bo ostatnich newsach na tym i innych forach jesteś mało wiarygodna
 
niestety z tym nie robie sobie jaj ,,,, bylam u ginekologa ... czy to mozliwe ze mam w sobie tylko puste jajo skoro nie bylo widac zarodka?? bardzo sie o toboje ale jak nie jestem wiarygodna to dowidzenia... szkoda :(
 
cześć Dziewczyny ;) nie mam ostatnio czasu :(

Kajtek i po co foch.? trochę jak dziecko ;P leżałam w szpitalu z dziewczyną, która miała pusty pęcherz płodowy niby na początku, a później się wszystko ładnie rozwinęło..
 
Hejka :D Jaka piekna pogoda :) upaly niezle sie szykuja. Zastanawiam sie czy nie leciec na tydzien do A. ale sama niestety. Boje sie troche Niki zostawic :D Chociaz mama jest chetna do zostania.

Dominisia ja ostatnio mam brak czasu na WSZYSTKO :)
Kajtek no coz, z tego co widze to dziewczyny wiedza o tobie co nie co i trudno wierzyc :)
 
Paulina ja Wicię zostawiłam raz na 3 dni i bardzooooo tęskniłam ;P
Kajtek jak będziesz na 100% pewna to wtedy pisz. ;P


czuję się stara. czekam na dowód. 3 tygodnie. idę myć kłaki i jadę do miasta.
 
My wczoraj byliśmy na wsi Natalia się wyszalała .. Jak już maszeruje jak ją trzymam za rączki ..:shocked2: Zazdroszczę dziewczyną które mają swoje podwórko , coś wspaniałego jak się ma dziecko .. :happy2: Robie dziś zupe szczawiową .. ;P
 
Hejka

Dziewczyny jak tam matury? napewno zdacie takze sie nie przejmowac ;-)

Ja normalnie pisałam nie przerywalam szkoly :p

kajtek sorrka ale po tym co keidys nawyrabialas niewiadomo czy ci wpolczuc czy cos wrecz innego...


U nas od dwóch dni piekna pogoda ,ale na sloneczku tylko do 10 sie da wytrzymac potem w domku siedzimy i kolo 16-17 wychodzimy :p dzieciaki szaleja na rowerach po podwórku no i ogolnie jest ok, ja sie opaliłam juz ładnie :) ale ponoc od soboty ochlodzenie lekkie :p ehhhh
nie pamietam co mialam jeszcze pisac....
 
reklama
Paulina tak na forum ogólnym gdzie każdy ma dostęp to może nie będę pisała :p
Ja akurat nie wiem o co chodzi z kajtkiem...
Dominisia lubisz mówić do małej Wicia? Moja córa tez ma na imię Wiktoria i mówimy do niej po prostu Wiki, ogólnie to ja byłam przeciwna temu imieniu no ale teściowa i mąż skutecznie mnie załatwili i jest Wiktoria :)
Liza no ja jestem trochę podłamana bo matura poszła mi kiepsko i teraz modlę się o te 30% a jeszcze ustne są...Jak ja chcę żeby to już się skończyło
 
Do góry