reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Papitka Rosną te nasze dzieci, rosną ;-) Moja '' wczoraj '' taka malutka była a już 8 miesięcy minęło :szok:


My już po spacerku , wróciliśmy na obiadek , potem pewnie jeszcze wyjdziemy ... Potem wrzuce wam zdj ...
 
reklama
cayoka jak zaproponuje szpital to idź. później, jak odpukać coś się stanie rzuci Ci kartkami przed nos, że sama nie chciałaś do szpitala.
Wampi
w sumie i racja.. wczoraj wieczorem K. twierdził, że rozumie o co mi chodzi, a dzisiaj stale nie ma czasu, żeby dokończyć rozmowę :wściekła/y: bo gra na PS z braćmi.. :/ no dziecko..
Papitka jeszcze mnie weźcie i założymy żłobek ;)

byłam z Wicią na dworze, ale w pewnym momencie coś tak zaczęło dawać padliną.. może jakiś dzik, albo lis zdechł gdzieś na polu.. ja nie mogę wyjść na dwór, bo mam bardzo wrażliwy żołądek i w taką piękną pogodę muszę kisić dziecko w domu.. później jeszcze spróbuję wyjść.. może wywietrzeje, ale wątpię..

edit.
jaki tu spokój tralalala..` ;) jednak wywietrzało i zrobiliśmy grilla ;)
 
Ostatnia edycja:
domonisia to dawaj.
My dzisiaj cudną pogodę mieliśmy szkoda w domku siedzieć no i pospacerowaliśmy sobie. Kubuś padł jakieś pół h temu.
Kurde we wtorek matura z polaka boje sięęęęęę:szok:
 
My już zaprowadziliśmy Oliwkę do p-la, zrobiliśmy zakupy i Damian uciął sobie drzemkę tak się zmęczył;-) Wstawię zaraz jakiś obiad i jak wstanie to zmykamy na dwór bo szkoda w taką ładną pogodę siedzieć w domku

Papitka
powodzonka na maturze
Cayoka a jak samopoczucie dzisiaj?
Dominisia grillowanie udane? A co do twojego K. to dziewczyny mają rację i nie będę powtarzać tego co i tak już napisały.

Ale w sobotę wybawiliśmy się na festynie, cały parkiet był nasz:-p hehe
 
hej
Kubuś właśnie zasnął. Pogoda dzisiaj piękna jak wstanie to idziemy też na dworek.
Zastanawiam się nad zmianą fryzury a tak naprawdę nad obcięciem bo mi strasznie wypadają po porodzie a już rok minął prawie.:wściekła/y:
 
Dominisia123 wszystkiego naaajlepszego !:-) pociechy jak największej z małej :)

asik24 samopoczucie dużo lepiej, brzuszek już nie boli.. ale do tego wszystkiego doszły małe problemy z moim Ł.. boję się, że zostanę sama.. :-(

a dziś pogoda ładna, może pokuszę się na jakiś spacerek :-) choć wiem, że za bardzo mi nie wolno, ale wezme krzesełko i siądę sobie koło domu w słoneczku :-)
 
Dominisia wszystkiego najlepszego:-) oby problemy i troski poszły precz a zawitało szczęście i radość

Cayoka
bądź dobrej myśli, na pewno z Ł. się ułoży;-)
Papitka ja ścięłam włosy o dobre 15 cm a i tak nadal wypadają:-( ale zmiana fryzurki na pewno wpłynie na lepsze samopoczucie
Wampi ojj, żebyś wiedziała, że się wytańcowałam ale za to w niedziele umierałam bo nóg w ogóle nie czułam;-)

A ja sobie na razie odpoczywam bo tatuś wziął synka na spacer:tak: a o 15 do miasta muszę jechać a tak mi się nie chceeee
 
Dziękuję Dziewczyny ;)
jutro rano składam wniosek o dowód. mogę na razie mieszkać w domu.. wujek pytał co mi kupić, powiedziałam, że zestaw garów z biedronki to powiedział, że mam się nie wygłupiać. no i jak tu z tymi ludźmi rozmawiać. jakbym powiedziała, że chcę telefon to by mnie potraktował poważnie.. co do biedronki. kupiłam znowu Dady i faktycznie prawie jak pampersy. może wcześniej była jakaś trafiona seria.. chyba się przerzucę jak się sprawdzą, bo wychodzi 10 zł taniej. chrzestna wysłała mi 500 zł, czyli będę mieć na lekarza i nowy fotelik dla Małej..
 
reklama
Julka od rana sika do nocnika, ani jednego papmersa dzis nie zuzyłysmy ;D sama wstala i mowi ze chce siii i tak cały czas:-):-)
pogoda sie znowu psuje, Julka sie przedstawia ze ma na imie LALA:-D

Dominisia wszystkiwgo najlepszego ;)

a my byłysmy wczoraj w kosciele, i na dniu strazaka w Krzeszowicach ;D Julka zafascynowana
 
Do góry