reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam troszkę wtrącę wam się tutaj ale ja też z tych młodych mam aczkolwiek pełnoletnich :)
Jestem mamą Wiktorii urodzonej w styczniu 2012r. Zaszłam w ciąże mając 18lat a urodziłam mając 19lat przez cięcie cesarskie bo mała była sporym dzidziusiem :) Nie pracuje a w tym roku piszę spóźnioną maturę(już jutro). Z moim P. mamy ślub cywilny :)
 
23may dziękuje :)
Przerwałam szkołę ze względu na ciąże i w tym roku ją skończyłam i pisze maturę. Na studia się nie wybieram, matura w sumie do niczego mi nie jest potrzebna ale kiedyś może mi się przyda do pracy czy może nawet kiedyś zachce studiować(kto wie) :p Póki co chcę tylko zdać maturę nie ważne na ile byle ją zdać i mieć świadomość że ją mam, tyle mi wystarczy :) W czerwcu być może zapiszę się na prawo jazdy bo bardzo by mi się przydało :) I z mężem planujemy na przyszły rok ślub kościelny(cywilny już mamy) i budowę domu :) Także trochę planów na przyszłość mam
 
Witam nowa mame .. ;-) I &&& za maturę , Papitka za ciebie również zaciśnięte &&& .
Dominisia Spełnienia marzeń ..
23may Gratulacje dla Juleczki ... widzisz samo poszło , bez zmuszania ;)

A my dziś byliśmy złożyć o dowód dla Natalii :tak: Potem wzięłam sobie Nasze akty ur obcojęzyczne , mam już z głowy jak polece do siostry :) Potem do sklepu No i Natalia mi niespodziankę zrobiła więc musieliśmy uciec do domu się przebrać . Ale potem jeszcze kuzynów odwiedziliśmy .. Wstała mi dziś rano i '' nana da-j '' :confused: a tak głośno to mówiła że cały dom na nogach o 6 , ale przecież nie będę uciszać dziecka jak jej się podobało . :-D:-D Co tam u nas jeszcze hm .. Natalia mnie tak grzechotką uderzyła w rękę ze mam ogromnego sińca ;/ A no i wyszedł 4-ty ząbek na świat :)

A jutro wybieramy się do prababci Natki ;)

edit. Maaaaatko tak spojrzałam na mój suwaczek jeszcze 3 miesiące 3 tygodnie i 3 dni i ROK ... Kto mi ukradł moją Malutką Natalię ??
 
milena jak te nasze dzieci rosą co? my za niecały miesiąc już roczek. i ma juz 7 ząbków;D
Witam nowa mamusie. Ja też jutro maturka. boje sie jak nie wiem co ;d bo nie miałam czasu się uczyć.:angry::wściekła/y:
 
papitka ja też się boję...:) Ale bardziej tych ustnych bo ze stresu im nic nie powiem. A z jakiego rocznika jesteś?
Moja też robi na nocnik ale tylko na kupę woła a siku robi nie świadomie a sadzam od 10msc, wydaje mi się że im wcześniej zaczynamy naukę sadzania na nocnik tym szybciej albo efektowniej dziecko się uczy a przede wszystkim nie boi nocnika :) Choć niby dziecko potrzeby fizjologiczne kontroluje na 18msc
 
ja się boje angielskiego bo języki dla mnie to czarna magia
wikiriki- ja jestem 93 rocznik. powinnam rok temu zdawać ale miałam prolemy ze sql w pierwszej technikum i mósiałam od nowa zaczynać tym razem w liceum.
 
reklama
Hejka. Dominisia i tutaj najlepszego :) zeby ci sie zycie ulozylo najlepiej jak tylko moze.

co do nocnikowania, moi chlopcy przed 2 urodzinami pozegnali sie na dzien z pieluchą.na nocnik wysadzalam od ok 8 miesiąca. Ja na sedes dziec na nocik. za kazdą krople takie brawa okrzyki byly jakby w totka wygrał :D Nocne sikanie trwalo dluzej. U F prawie do 5 uorodzin, a u O do 2,5 lat.
znam dzieci ktore mają skonczone 3 lata i pampersa noszą. Jedne bo boją sie czegoś, inne mają jakąś blokade a inne bo matce sie nie chce wysadzac. serio serio pisze. Jak to zobaczylam to mi rece opadły. Dziec mowi " mamo siii" a matka nic.. no to zrobił "siiii". A potem bylo gadanie ze " jak go nauczyc wolac??"

W sobote bylismy u tesciow. Nocowalismy bo wczoraj komunia siostrzenicy Ł. calkiem fajnie bylo. chlopakom sie podobało.F rozwalił wszystkich.. pytali go czy on coś by chcial na komunie dostac.. bo za rok ma, No i on mowi " taak, takie przyjecie jak Oliwka zeby krolem być i frytki " hahahahahahahaha malo wymagające te moje dziecko jest.A Oskar stwierdził ze on tej sukienki na zadną komunie nie nalozy ( chodzi o albe ) no chyba ze Merci dostanie :)


pogoda dopisala. spalilam caly kark. dziś tez cieplutko bylo :) Jutro mam w planach sie opalac.tzn w ogrodku moze bede szalec.. lub plastiki zbierac dla F na konkurs.. a ze to na sloncu :) mam nadzieje ze uczulenia nie dostane :)

Powodzenia na maturze :) Papitka trzymam kciuki :)
Wikiriki czesc :) I tez powodzenia :)

ja juz tyle lat po. Kiedy to bylo, Piekna młoda bylam.. teraz tez jestem.hahahaha.
 
Do góry