reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wikiriki ja po gimnazjum miałam rok przerwy, a teraz jestem w liceum, tylko tu jest tak, że liceum zaoczne może trwać 2, albo 3 lata, zależnie od tego ile się potrzebuje na przyswojenie materiału. dobrze by było gdybym na przyszły rok się wyrobiła, ale nie wiem, bo nie mam za dużo czasu, żeby się uczyć..
 
reklama
Asik,niestety nie pomoge :no:Bartek cale szczescie nie gryzl, chyba zostaje tylko tlumaczenie albo nie zwracaj uwagi moze mu sie zmieni?
Wikiriki, ja zaszlam w ciaze na 3 roku studiow, skonczylam licencjat w czerwcu w lipcu urodzilam. Nie przejmuj sie pewnie zdasz to tylko 30 %:tak:
 
Dominisia to fajnie macie. ;-) Ja chodziłam prywatnie do szkoły i liceum również trwało 2 albo 3lata ale to zależało od tego co ukończyliśmy, czyli po gimnazjum liceum 3lata a po zawodówce 2lata. Dziewczyna po gimnazjum nie mogła chodzić do dwuletniego liceum tylko trzyletniego :)
 
Wikiriki, ja zaszlam w ciaze na 3 roku studiow, skonczylam licencjat w czerwcu w lipcu urodzilam. Nie przejmuj sie pewnie zdasz to tylko 30 %:tak:[/QUOTE]
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała zdać :)
Eh studia teraz to tylko marzenie, dawniej jeszcze przed urodzeniem córy chciałam studiowac ale teraz wszytsko się pozmieniało i nie potrafię się uczyć przy mojej wredocie mimo że czas mam, zawsze go moge gdzieś wygospodarować to jednak nie potrafię się skupić i uczyć się
 
HELLO DZIEWCZYNY!!! WROCILAM :D;D

na wiosce od piatku bylam i neta brak :) No coz, z A. juz w porzadku haha :-) kosa minela wraz z przyjazdem. W piatek pojechalismy na wioske i dopiero dzis wrocilismy. W sobote wzielam mała na meczyk, potem zostala z A., mial ja przebrac, dac jesc i do spania, a zrobila mu taka awanture ze masakra :-D kumple czekali na niego na tarasie a on ponad godzine z nia walczyl. Wiedziala kiedy sie awanturowac, jestem z niej dumna :-D:-D:-D w niedziele bylismy na komuni, jedzenie takie se :D

A no i wczoraj bylam zalatwic paszport. Otoz nasze panstwo jest nienormalne!!!! :wściekła/y::wściekła/y: Nie wywioze dziecka z kraju, bo moja mama jest opiekunem prawnym ustanowionym przed USC a nie przez sad. No jaja normalnie. Paszportu nie wydadza, dopiero sie sadzic. W czerwcu skladamy pozew o ustalenie ojcostwa A. i juz bedzie po problemie, moja mama stwierdzila ze nie ma sensu zeby ona byla prawnym opiekunem, jak A. moze byc i to nawet lepiej bo nie bedziemy musieli jej ciagnac za soba wiecznie. I przy dobrych wiatrach polecimy do Sztokholmu dopiero we wrzesniu.. A i najlepsze bylo to ze Urzedniczka myslala ze JESTEM ZONA MOJEGO TATY :-D:-D:-D:-D:-D

A. dzis polecial, nastepny przylot na wesele :) 1 czerwca :) i mamy umowe z A., on obiecuje ze odizolujemy sie od Cizi i jej meza (kuzyna A. o ktorym wam juz opowiadalam) a ja nie bede sie oddzywala na temat tego ile wypije :-D:-D


Dominisia Milo ze o mnie pamietasz :) Co do zasilkow, ja tez pobieram. Rodzinne i samotna/nieletnia matka :) 250zl miesiecznie. No ale jak na A. przejdzie Niki to nic nie dostane bo A. zalozyl ostatnio firme. SPOZNIONE ZYCZENIA URODZINOWE!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!!!!
wikiriki witaj


PRZEPRASZAM ZE WSZYSTKIM NIE ODPISALAM, NADROBILAM ALE ZAPOMNIALAM :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
ja szkole skonczyłam w tym roku, ale mature zdaje za rok. Od wrzesnia ide na studium:-) a dodatkowo do matury zdam sobie historie moze.. zobaczymy

U nas ładnie dzis:-)
 
Hejka :) popijam kawusie a Niki herbatke.

23may u nas tez pogoda piekna :) ale mi sie jakos z bloku wychodzic nie chce. W piatek jade na wies i chyba tam juz zostane, bo nie moge wytrzymac w Krk.
 
ale słonecznie u Nas:-D nareszcie !

Ide na imprezke dzis :-)
Lula śpi, padła bo od rana na dworze i do domu nie ma mowy zeby weszla
 
hejka:)

Wikiriki
witam bo my sie jeszcze nie znamy:) jestem Justyna za kilka dni koncze 23 latka jestem mamą prawie 20miesięcznej Nikolki:)

Niki od jakiedoś czasu ma okropny katar oczy jej łzawią i strrraasznie ale to strasznie ropieją byliśmy u lekarza i ma alergie na pylki:( taka ładna pogoda a my musimy siedzieć w domku aż alergia minie:(
 
reklama
Witam,witam :)
Dzisiaj pisałam matmę i być może zdam...Choć z matmy czułam się najpewniej to tuman ze mnie jakich mało i proste błędy zrobiłam, nie wiem czy mogę zwalić winę na stres bo w sumie bardzo się nie stresowałam to raczej moje umiejętności z matmy są takie nijakie...Jak w tym roku nie zdam to za rok będę podchodzić...Ale teraz przynajmniej wiem że na studia się nie nadaje
Paulina12 jak się wybuduje to będe należeć do powiatu wielickiego(w małej wiosce będe mieszkać ) :) A w Krakowie bywałam swego czasu bardzo często ale teraz jak mam dziecko to już rzadziej ale tam chodziłam do ginekologa :p
 
Do góry