reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

23may łatwo mówić, jak się tego samemu nie ma.. nie, że chcę być wredna, ale w jednym momencie tyle na mnie spadnie, że nawet nie wiem od czego zacząć załatwiać sprawy..
 
reklama
Dominisia Ja też urodziłam przed 18-tką i też po urodzinach wszystko spadło na mnie ... Ale wszystko da się zrobić , trzeba myśleć pozytywnie a nie dołować się .. 18 to nie koniec świata przecież ..
 
po 18 zycie sie zaczyna haha :-):-)
ja tez rodzilam przed 18, tez bylo ciezko szkola codziennie i wgl..
 
Ja co prawda urodziłam w przed ostatni dzień wakacji i do szkoły już nie szłam ... Ale nie ma się co stresować , Dominisia nawet nie odczujesz tego że masz 18 ;P Pójdziesz do PUP zarejestrujesz się jako bezrobotna ubezpieczysz siebie i córkę i wszystko będzie jak do tej pory ..
 
Dominisia albo nie chce dorosnąć bo mu tak wygodnie... Mój był taki że cały tydzień impreza... Wracał do domu po tygodniu a starszy brat myślał że był u rodziców a on balował po całym Lublinie... Po za tym jak zaszłam w ciążę znaliśmy się dokładnie 3 miesiące...
 
dziewczyny podratujcie mnie trochę, czy któraś z Was miała w ciąży na początku jakieś skurcze, boleści brzucha ? już któryś dzień mnie tak okropnie boli, że nie potrafię wstać z łóżka.. a jak już wstanę to chodzę taka zgięta w pół.. żadne przeciwbólowe, które lekarz mi przepisał nie pomagają.. w szpitalu by coś poradzili na to ? nie radzę sobie już z tym bólem..
 
cayoka ja miałam stale, ale też przez to stale leżałam w szpitalu, więc lekarz woła.
Kasiek jak K. znałam od.. 4 lat, albo 5, tak tylko na cześć, cześć.. ale byliśmy ze sobą 3 miesiące zanim zaszłam w ciążę.. przedtem ja za nim latałam pół roku :zawstydzona/y:
Wampi tylko jedna osoba reaguje na trudną sytuację rodzinną tak, a inna inaczej. stale z nim rozmawiam, tłumaczę.. i tak jest dużo lepiej niż na początku.. jak po jego szkole nie będzie lepiej, to będę musiała się z nim pożegnać, dla dobra Małej, bo przez to, że wiem, że on powinien, a tego nie robi, ale liczę, że jednak zrobi kiedyś coś, ja nie robię, bo wiem, że ktoś inny powinien.. zagmatwane.. :zawstydzona/y: może będzie lepiej.. ale i tak mi źle na tą 18.. przez jakiś czas będziemy bez ubezpieczenia, bo najpierw muszę dostać dowód, a Wicia ma problemy ze skórą, więc do lekarza będę musiała prywatnie.. czyli znowu kasa na coś.. :(

wie ktoś co z Paulinką.?
 
wampi już lepiej, ale nadal coś tam boli.. nie wiem już przez co to. czy przez ciążę zagrożoną czy przez nerwy.. :-( chyba faktycznie lekarz się kłania jak nic.. choć znowu pewnie mnie odeślą z dwoma propozycjami, szpital albo dom, leczenie takie same.. to chyba jasne, że wole w domu, a na kartce napiszą znowu, że nie zgadzam się na leczenie szpitalne.. jak ja nic takiego nawet nie mówiłam, a jak zapytałam lekarza co by było lepsze to powiedział, że tak samo.. nie mogę z tą służbą zdrowia naszą.. :no: jeszcze mam tyle stresów i nerwów, a hormony szaleją to ciągle płaczę..
 
reklama
U nas zarobki Ł byly dzielone na 3 osoby. na mnie na malego Filipa i na niego. Zarobki ktore ma za zaswiadczeniu. jesli nie przekroczysz progu dochodu to rodzinne dostaniesz.
u nas za dużo wychodzi na osobe. ;/

Padniecie jak Wam opowiem co moje dziecie wymyslilo, otoz byla dzis siostra A z pol rocznym synkiem u Nas i Lola sie tak zapatrzyla na 'DZIDZI' ze podchodzi do kazdego i mówi 'JA DZIDZI' czyli ze ona jest dzidziusiem i kaze sie nosic jak małe dziecko przy czym udaje ze płacze hahaha:laugh2::laugh2: teraz właczam Krola Lwa i bedziemy sobie ogladaly ;]
aa do mam starszych dzieciaków czy Wasze dzieci jak mialy 2 lata biły ? Julka od 3 dni ciagle bije;/ przytula sie a za chwile bije ... mówie jej ze nie wolno ze to boli ale Ona i tak swoje
To sie nazywa bunt dwulatka:tak:

Hej .No Natalia 8 miesięcy już :tak: Rośnie mi pannica ... ale mogła by być znowu taka malutka ;-)
.

Mi w sumie zaczynają się kłopoty z mama , bo przecież mam dziecko , powinnam mieć mieszkanie , bo ona jak urodziła 1-wszę dziecko to od razu wyprowadziła się od swojej mamy :-( Smutno mi bo chciała bym , ale jak mam to zrobić kiedy nie mam możliwości iść do pracy , a nie mam do kogo się wynieś , bo gdzie pójdę do rodziców P ? Do wódki , awantur :sorry2: ahh ;///
Pogoda okropna , ale jutro już podobno ma być lepiej :blink:
Moja mi ciągle gadała ze ona miała nas dwie czyli mnie i siostre i sama sobie radziła tylko że ona miała 33 lata jak mnie urodziła. Musisz wytrzymać. Szkoda tylko że nie masz gdzie iść ja mogłam do A. Mój A przeczytał co napisałaś i powiedział ze do nas możesz przyjść :-D
Oj duża już dziewczynka. Kiedy ten mój kubunio był mały a juz za miesiąc niecały rok skończy.

U nas dzisiaj śliczna pogoda. Wczoraj wyszlismy pierwszy raz na dworek po chorobie i biedny zasnął na dworku. Dzisiaj też już na spokojnie wyjdziemy bo słoneczko am daje hihi. Tylko w co ja go ubrać mam. To największy mój problem :-D ubieranie go bo zawsze mam wrażenie że ma za ciepło.
 
Do góry