reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej
:) nie wiem czy mnie pamietacie :) przyszlam sie pochwalic coreczka :)
urodzilam 18 kwietnia tydzien po terminie porod trwal 4h meczylam sie i
podczas porodu 2 razy malej tetno spadalo mieli robic cesarke ale tetno
sie unormowalo no ale i tak na sam koniec zrobili cesarke bo mala zle
glowka wychodzila ale wszystko skonczylo sie bardzo dobrze o 14.50
mialam juz Zuzie przy sobie zdrowiutka dostala 10pnkt 53cm/3335 :)
wstawila bym zdjecie ale pisze z tele i nie wiem jak tu sie wstawia :)
 
reklama
Witam sie poranne, bo potem mnie nie bedzie :D Pogoda cud, miod i orzeszki, potem wybywam do fotografa. ZObaczymy czy da rade czasnac zdjecie Nikoli :D A i do tesco musze skoczyc bo tani Bebilon jest ;-)

Happy
fotki cudne, ale nie ten watek. Przezuc je, bo inaczej pewnie moderator Milena pewnie je usunie, zreszta mowila o tym :)
Olcia serdecznie gratki :) czekamy na zdjecie :)
 
happy ładne zdjecia , mamy podobny rowerek ;)
olcia grtulacje ;)
milena imprezowicz haha ;))

dziewczyny pomóżcie. Julka wstała rano z gorączką (38st) i plamami na buzi ;/ co to moze byc? Dałam jej calcium i syrop na goraczke.. jak nie zejdzie to do lekarza sie przejde ..
 
Witam sie poranne, bo potem mnie nie bedzie :D Pogoda cud, miod i orzeszki, potem wybywam do fotografa. ZObaczymy czy da rade czasnac zdjecie Nikoli :D A i do tesco musze skoczyc bo tani Bebilon jest ;-)

Happy
fotki cudne, ale nie ten watek. Przezuc je, bo inaczej pewnie moderator Milena pewnie je usunie, zreszta mowila o tym :)
Ja ostatnie byłam dowodowe zdjęcie zrobić . troszkę my tam się pomęczyli , ale daliśmy radę , może zdjęcie nie jest piękna ( bo Natalia tyle co wstała , i taka smutna ) no ale co zrobić , mnie i tak się podoba :tak::tak: Ja ostatnio kupowałam mleko w carrefour , było w promocji po 10 zł ale tylko NAN 2R:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Happy mi chce dać coś do roboty Zebym sie nie nudziła i przenosiła posty ;-);-)


Olcia Pamiętamy , gratuluje i czekamy na zdjęcia :-)
23may Już imprezowiczka :-D:-D:-D:-D:-D:-D po prostu no trzeba było opić tą osiemnastkę :blink:


a co u nas .. Czekam aż Natalia sie prześpi i pójdę na spacer, bo teraz marudna strasznie już ..
 
23may może to jedna z chorób dziecięcych. Jeśli lekarz sam nie będzie przekonany, co to może być polecałabym zrobić malutkiej badanie moczu (pod wątrobę). Nie zaszkodzi a może pomóc. :tak:
 
Dzien dobry!
Tutaj sie rowniez przywitam bo wlasnie dolaczylam do waszego forum. W koncu stwierdzilam, ze sie zarejestruje bo czasami czytam niektore posty, a napewno bedzie milo sobie popisac z innymi Mamusiami.
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry