reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
witajcie kochane
ja tak na szybkiego bo czasu brak, wiadomo sprzątanie, pieczenie, gotowanie...

zajrzałam tylko by złożyć Wam życzonka, no więc:

Słońca, szczęścia, pomyślności,
w pierwsze święto dużo gości,
w drugie święto dużo wody-
to dla zdrowia i urody!
Mnóstwo jajek kolorowych,
świąt wesołych oraz zdrowych!
 
Bry.

Chcialam zyczyc wesolych swiąt, milego lepienia w sniegu zajęcy :) i dyngusa na sniezki :D

wwczoraj po południu i w nocy na....ło 10 cm sniegu!!!!! wielkanoc czuc w powietrzu kurde!!
 
Happy Coneco mustang v3 3w1 ;)

Renata Oj tak nowa wielkanocna tradycja, iść lepić zające i jajca ze śniegu ;P i dyngus śnieżki ... No albo zamrożona woda w wiadrze ;PP

U mnie dziś pogoda troszkę lepsza +5 no cuuuud normalnie.:-D:-D

Ok uciekam jeszcze raz po chleb , bo był za gorący w piekarni i mi pokroić nie chciała . A że ja leń i nie bede kroić chleba , to trzeba jeszcze raz lecieć ;P

I jeszcze raz wesołych i CIEPŁYCH świąt wielkanocnych - prosze nie pomylić i czasem wigilii nie szykować.. ;))

Moja żabcia dziś 7 miesięcy skończyła ; )
 
Ostatnia edycja:
Beczy w trawie baraneczek
nawołując w niebogłosy.
Życzę zdrowia i radości
Wam z okazji Wielkiej Nocy.
I dyngusa mokrutkiego.
By Wam szczęście dopisało,
By rodzinne były święta,
By wam nic nie brakowało.

nic nie mam jeszcze uszykowane. :/ Mała jest upierdliwa, mój brat mniejszy marudzi, bo mu zęby rosną, a mój brat większy jest ogólnie niegrzeczny. Kondzio z facetem mojej mamy stale robią drzewo.. bo za długa ta zima i nam nie starczy do końca.. moja siostra olewa wszystko i śpi, z przerwami na palenie w stodole. idę robić sałatki, bo Mała zasnęła.. tyle roboty, żeby w jeden dzień zjeść ;P jak będę mieć czas, czyli pewnie w poniedziałek/wtorek, to wrzucę Wam filmik co Mała z Kondziem wykombinowali wczoraj ;)
 
No to my już po swieceniu. Julka oczywiscie najglosniejsza w kosciele haha ;)

jeszcze tylko sałatka do zrobienia i koniec ;]
 
No nie ma komu odpisać nawet, świątecznie na forum ;-)
Rano poprasowałam resztę ubranek Natki. placki, ciastka porobione . Karkówka na jutro na obiad upieczona , strogonow gotowy. jajca był P święcić , a ja w tym czasie sałatkę robiłam z babcią i Natalią :-D:-D Siedziała na blacie i Oby dwie ręce w miskę wkładała i pomagała mieszać :pP Oczywiście po całym blacie warzywa , ale to się nie liczy , Kochane dziecko . Teraz ja dycham ( czyt. odpoczywam ) sobie , Natka po pracy z sałatką się zmęczyła i śpi ...A P lata z mopem :-)
 
Ja na swiecenie sie dopiero wybieram jak T wroci z pracy. Zapomnialam do barwnikow dac octu troche hehe i ledwo kolor widac to wlozylam je w te koszulki kolorowe:p gapa ze mnie:p ja zrobila babeczki, babke ktora komicznie mi wyrosla po jednej str taka jakby narosl duza wyszla mimo ze rowno wylana hehe. Pozniej karpatke zrobie i jedna salatkr a druga salatke niech robi sasiadka. Jak bedzie otwarty moj ulubiony sklep w poblizu kosciola to zaciagne tam T i moze kupie sobie jakas tunike na jutro;-)
A tak to po staremu;-) mala chyba zechce wyjsc jak zrobi sie cieplej bo u nas zamiast zimowo jak w Pl to mega jesien;/ Oby sie urodzila do przylotu siostry hehe;-))
Pewnie pozniej troche wiekszy na forum ruch sie zrobi jak dziewczyny juz ogarna ten caly zamet swiateczny.. Nie wiem jak wy ale ja nie lubie Wielkanocy..;-)
 
reklama
Do góry