reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina12 za mną chodzi Nutella od jakiegoś czasu, chyba muszę zajrzeć do sklepu :)

23may co do nocnika to moja Olka już kilka razy siedziała na nocniku ale nic zrobić nie mogła. Dopiero jak wstała z nocnika to robiła siusiu na dywan, rajstopy i buty. Raz siedziała na prawdę długo bo dałam jej korale do zabawy ale i to nie pomogło bo nic nie zrobiła. tzn. zrobiła ale jak wstała z nocnika:)

Więc póki co naukę na nocniku sobie odpuściłam :)
 
Hej;-)

To fakt niunia chciala wyjsc w lutym nikt jej na to nie pozwolil wiec teraz czeka do terminu:p Mam nadzieje ze jak przyjedzie moja siorka to ona juz bedzie hehe. Szkoda ze.moja mamuska nie moze przyleciec bo wolnego w pracy nie dadza bo pracuje w fabryce i jest to sezon wiec lipa.. Ale dam rade jakos. A tesciowej po porodzie to ja tu nie chce. Mam taka co sie wtraca daje zlote rady i probuje na sile kazdego uszczesliwic.. A na temat dzieci to juz w ogole.. Jak widzialam jak siostra T urodzila i jak ona sie wpieprzala do malej to mnie to wkurzalo a co dopiero siostre. I tak tu przylatuje ale w maju.. Wiec mam nadzieje ze jakos dam rade.. A poczatki z dzieciaczkmi wiadomo ze sa trudne dla wszystkich.. Tymbardziej ze ja chce sprobowqc karmic piersia a ona do tego jest tak nastawiona ze ona juz mowi co powinnam jesc czego nie itp.. A tesciu to jak slyszy ze ta sie madrzy to jej zawsze cos mowi w porzadku jest.

Ja jestem w trakcie serialozy. Prawo Agaty wlasnie ogladam;) zrobilam na kolacje gyrosa i tak wieczorek leci..
 
Witamy się i my . w zasadzie to ja bo Natalia drzemie sobie ;-) Na 14;15 idziemy do tego okulisty , boję się z nią tam iść , bardziej niż wizyty u dentysty ;)) Kolejki tam okropne , opóźnienia itd. ciekawe ile będziemy tam siedzieć ( o ile będzie na czym hahaha ) i czekać . :szok:

Asik śliczny Damianek . Patrzałki ma cudowne :-p
23may Gratulacje dla Loli ;)) Pójdzie szybciej niż sądzisz ;-)

Tak po za tym nic u nas nowego się nie dzieje , zębów górnych jeszcze nie mamy ... Babcia jej zamówiła organki , teraz to już będzie hałas w domu jak przyjdą ;))

A co do teściów się nie wypowiadam już.:eek:
*Imię się im nie podoba - ukarałam dziecko .
*nic małej nie kupuję tylko sobie wszystko - oni najwięcej wiedzą jak nigdy nie maja czasu nas odwiedzić mimo że ''teść'' nie pracuje tylko płaszczy za przeproszeniem du*e przed tv .
*dzieckiem się w ogóle nie zajmuję , nie umiem wychować .
*Ja jestem zła - bo wyganiam P do roboty , bo jak nie chce to ma nie iść jak tatuś- bo przecież tata daje mu przykład .
*jestem zła- bo ich nie odwiedzam
*I NAJBARDZIEJ zła jestem za to że nie daje Natalki dziadkom na ręce:sorry::sorry: - Gdyby byli trzeźwi , a nie ledwo stojący na nogach , i gdyby Natalia się nie bała i nie zanosiła z płaczu jak do niej podchodzą to bym dała :confused2::confused2::laugh2:

i mogła bym tak wymieniać do jutra jaka to ze mnie zła matka . Zobaczymy co będzie na chrzcie mojego chrześniaka :-D:-D:-D
 
Milena mam to samo, poza imieniem ;P
23may gratulacje dla Julki ;)

jutro przyjeżdża moja ciotka, której nie znoszę, z niepełnosprawną córką, której nie znoszę, z psem, którego nie znoszę, drugą córką, którą toleruję i drugiej córki stadem dzieci w wieku chyba 8 lat - 7 miesięcy. Za cooooo.?!

Żeby było jasne, nie mam NIC do ludzi niepełnosprawnych, jeździłam do szpitala jak moja babcia leżała i pomagałam wszystkim babciom na oddziale, czytałam bajki dzieciom na wózkach inwalidzkich itp., ale ta Olka jest okropna. ma porażenie mózgowe, bo się nie dotleniła podczas porodu, jeździ na wózku. mogłaby chodzić, bo znam dziewczynę w identycznej sytuacji, ma sprzęt do rehabilitacji. ale co z tego, jak ona nie chce, bo się męczy.? stale wymusza, drze się, rozkazuje.. zawsze jak przyjeżdżali ja jechałam do K., ale teraz nie pojadę przez jego posranego ojca :/ pies sika wszędzie, a Olka nie pozwala mu założyć pieluchy, bo JEJ PIES NIE BĘDZIE TAK KRZYWDZONY.

Dlaczego jaaaa.?! :-:)-(
 
Dominisia-współczuję takich odwiedzin,
Milena, magda, dominisia-współczuję problemów z tasciami

Ją nadal bez wody w domu:/ byli dziś znowu i nic nie naprawili, bo to u sąsiada coś się zepsuł a go wdomu nie ma i pewnie za szybko go nie bedzie...
 
reklama
Dominisia-mam to szczescie ze siostrą S. Mieszka 2 domy ode mnie i przenosimy wodę od niej ale jest strasznie...jutro do pracy, a nie mam gdzie prania zrobić prania itp.
 
Do góry