reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Vi-ją teściów mam blisko a też nie zabardzo pomagają bo pracują z nami na jednej zmianie i jak mają wolne to my też, trochę się wracają, ale nie jest źle. Dziś jak mama S. Dowiedziała się ze chcemy zmienić małemu lozeczko ze zwykłego to gadala ze źle robimy bo to niezdrowe itp. Ale i tak zmienimy bo mały strasznie się kręci w lozeczku i główkę sobie odbija mimo ze mamy zabezpieczenia
 
reklama
Dominisia123 teściowie mi bardzo pomagają ale czasami też mam dość :) i wolałabym sama u siebie bez ich pomocy, kontroli, podważania decyzji, "cudownych rad", życiowych mądrości, wtrącania się w wychowywanie itp :)
 
Witam sie przy nalesnikach z nutella :-):-):-) Nikola ma drzemke jak sie obudzi to dam jej obiadek. Niestety jak narazie ze sloiczka bo obiadkow ugotowanych przezemnie nie chce. Jest plucie a po chwili placz, a gerberki wsuwa az sie "uszy trzesa".

Japaneczka mam to samo, tyle ze z moja babcia :) ostatnio dawala Nikoli mase z cieplego loda:wściekła/y: jak zobaczylam to ja wzielam. Po chwili wyskoczyly jej czerwone plamy na calej buzi. SKonczylo sie awantura, babcia sie juz nie wpieprza.
Madzia mi sie roznily terminy masakrycznie. Z OM mialam na 21/10/2012 a z USG 9/11/2012 :szok: ale ty dotrzymasz do 40tc, jestem tego prawie pewna :-):-)
Herbata ostatnio mi moj A. mowil ze sluby w Szwecji nie modne i my tez miec nie bedziemy haha :-D ale ja chcialabym ubrac biala suknie :))


edit
Jaaaakaaa ciszaa :) u nas pogoda beznadzieja. Musze sie troche ogarnac bo na 19 ide do kosmetyczki. Taaaak mi sie nie chce wychodzic bo zimnica.
PS. Nikola plula jarzynkami z delikatna rybka :cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
paulina nom długo.. zwłaszcza ze za 3 msc nędzie już 7 rok leciał :-p
a czy zamierzamy wrócić.. kiedyś napewno ;-) ale keidy nie wiem.. tak myslelismy że 3-5 lat jeszcze tu bedziemy ale się zobaczy :-)
herbata to wam na dobre to wyszło :-) takie rozstania czasem umacniaja związek
happy a na jakie łózeczko chcecie zmienić? moja tesciowa się nie wtroąca :-p dla niej moje słowo odnośnie dzieci jest najwazniejsz e bo zawsze mówi ze to ja z nimi siedze i mam robić tak zbey mi pasowało :-p za to teść coś tam gada czasam ze to czy tamto , ale teściowa mu mówi ze nie jego sprawa :-p hahaha

 
no cisza tu dzis okropna ;/

ja juz po szkole, mała spi . od dzis uczymy sie na nocnik ;]

Paulina a po co do kosmetyczki idziesZ?
ja w czwartek ide na paznokcie , znaczy ide do kol ale sama bede sobie robic + jeszcze jej to dluuugo nas zejdzie ;/

Vi a czesto do Pl. przyjezdzacie?

Herbata mi Dania sie kojarzy tylko z rowerami, bylam kiedys i wszedzie rowery ;p
 
nie lubię świąt, nie lubię syfu, nie lubię mojej rodziny, która może przyjedzie na święta.

Mała dzisiaj cały dzień siedzi z moją mamą. ja sprzątam, bo jak widzę, jak oni to robią na odpi*rdol to mi ciśnienie skacze.. :/

23may, Wicia czasem jak chce na siku trzaska nocnikiem o podłogę, żeby Ją posadzić. w ogóle jak Ją sadzam zawsze robi siku.. ;) tyle, że nie woła.
 
Ale ten czas leci... wczoraj Damianek skończył 9 mc a dopiero co jeszcze w brzuszku był... Mój mały łobuziak nauczył się wspinać po schodach.
Dziś mężulo ma urodzinki, szykuje mu w sobotę imprezkę niespodziankę

Magda ojj, mała zrobi Ci niezłego psikusa i dobijesz do 40tc
Dominisia szybkiego zakończenia remontu
Renata zdrówka

Co do teściowej to pomaga na miarę swoich możliwości ale przede wszystkim się nie wtrąca i za to jestem jej wdzięczna. A teścia mam powalonego i nie utrzymujemy kontaktów

A ja wczoraj kupiłam małemu nocnik i jak go posadziłam to się tak rozryczał jakby go ze skóry obdzierali

9-miesięczny łobuziak Zdjęcie0007_001.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0007_001.jpg
    Zdjęcie0007_001.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 18
Asik-Damianek cudowny, przy dzieciach szybko czas leci :)
Dominisia-ha też nie lubię świat bo wszystko jest takie sztuczne, również życzę szybkiego zakończenia remontu
Paulina-ją nawet paznokci pomalować nie mogę bo e pracy nie wolno:/

U mnie masakra od wczorajszego wieczora nie mam wody:/ dzwonilam rano i miel7 przyjechać, później dzwoniła znów i czekam aż przyjadą, z plusów to S. Kupił dziś małemu komplet ciuszkow (spodnie jensowe, bluzkę i puchowa kamizelkę ) poprostu sliczne

Ps. Mój mały zrobil już kilka razy siusiu na nocnik, sadzam go zawsze przed kąpielą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry