reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej.

Dominisia ja nienawidze remontow. Jak tam z K.? U nas nadal cisza, A. jedynie pyta jak tam Nikola.
Vi a ty dlugo mieszkasz tam gdzie mieszkasz? :-D
Madzia szybkiego i bezbolesnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasik zdrowka dla cory
 
Milena to cofnij sie pareset stron :-p zart. mam na imie Aga, jestem z m. 3 lata. w Danii mieszkam dokladnie tyle samo, mam dwie corki i 26 lat wiec stara dupa ze mnie ;-)
Vi nie bardzo pomagaja jesli mam byc szczera. przyjezdzaja co 2 tyg lub co miesiac na weekend. wiadomo cos zawsze pomoga, mala za nimi przepada, ale na odleglosc to takie wiesz...dunski jak najbardziej do opanowania. m. mowi juz dosc biegle, ale skonczyl szkole jezykowa wiec pewnie dlatego.
 
Hej. Nie urodzilam. Puscili mnie do domu bo powiedzieli ze od tych skurczy nie urodze czy ze one nie sa oznaka porodu jakos tak to bylo.. I ze mam przyjechac jak bede miec bolesniejsze skurcze co 5min lub wyplyna mi wody lub inna substancja:p Wredota moja mala ma gdzies wyjscie na swiat. Wczoraj mowili ze jestem w 36 tyg a dzis ze 37+4 pogubic sie mozna. I powiedzieli ze juz w razie co nie beda zatrzymywac porodu bo juz ciaza wysooko jest. A brzuch na dole ponoc boli mnie od tego ze mala jest taka ruchliwa.. No coz czekam dalej..
 
Paulina ja mieszkam 6 lat w ie :-)
Herbata no to szkoda ze tak średnio pomagaja skoro tylko ich tam masz :/ masakra...
ja jakbym miała tesciową te pewnie bym się ucieszyła :-) choć z teścia średnio bo on to jest uparty jak muł :-p hahaha i jego ciężko przegadać mimo ze nie ma racji
pooo ja nie wiedziałam ze z M jesteś tyle co mieszkasz w Danii .. tam go poznałaś czy poznałaś go w pl i od razu przylecielicie razem do Danii? :-)
Myślałam że Wy po ślubie polecieliście :/ chyba kurde kogoś innego miałam na mysli
a jesli jest po szkole języków to pewnie że łatwiej mu przychodzi , tak jak ja się uczyłam ang w szkole to jakieś pojęcie miałam choć w praktyce całkiem inaczej brzi język niż w szkole , a mój D nie uczył się w szkole ang i mu było trucdniej pojąć ;-)
Magda dobrze że Cię wypuścili do domku :-) a skurcze to zdążysz poczuć ... mówię Ci.... a co do daty porodu to najlepiej liczyć od OM ;-)
 
Vi dluuuuuuuuugo;-) i nie zamierzasz do PL wracac?
Magda ale zarty sobie z was robi malutka :-)
Dominisia czyli jednak cos pomyslal :))
 
magda albo z OM licz albo z Usg ale tego pierwszego, robionego okolo 12 tc. pozniejsze sa mylne bo kazde dziecko rozwija sie inaczej i wiadomo ze na podstawie wagi np bedzie sie termin zmienial. ja mialam 2, z czego jeden totalnie nieaktualny bo na 22.04 :confused: na podstawie okresu wlasnie. tu sie trzymaja tylko USG.

Vi oboje pracuja wiec ciezko im sie wyrwac w tygodniu, a w weekend tez maja swoje zycie... ale nie narzekam, wole tak niz zeby mi sie ktos wpier... jesli wiesz co mam na mysli. M. poznalam w Polsce, bylismy ze soba, pozniej rozstanie i wielki come back jak przyjechalam ja do niego. od tego dnia licze nasz zwiazek :-p slubu nie mamy, narazie nie planujemy. to tutaj w Danii niemodne ;-) ja do szkoly zadnej niestety nie chodze tu, ale duzo rozumiem dzieki M. wlasnie. Po angielsku to i mnie by bylo duzo latwiej... z reszta tylko w takim jezyku sie tu porozumiewam, po dunsku czaje co mowia ale jakos wiary w siebie brak :dry:
 
reklama
Do góry