reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a nie możesz powiedzieć, żeby Ci wywołali.? tam gdzie moja mama rodziła od 37go. tygodnia jak jest wszystko ok i rozwinięte dziecko jak prosisz to Ci wywołują..
 
reklama
ah pamietam Herbata matylda tak ?:)
a powiedz mi Wy jestescie nadal w Danii ?? czy w pl już ... bo nawet nie wiem ... sami tam mieszkacie ?
i czy znalazłaś ta prace bo pamiętam że szukałaś kiedyś ale później i Ty i ja przestałąm pisac na MM ... i nawet nie wiem :/

Magda chyba 2w1 bo widziałam ją na forum dzisiaj :-)

u mnie pixdzi nawet nie ma co pisac .. jeszcze się kurujemy :/
 
Heja.

Mnie nadal ucho boli. mam nadzieje ze dziś do lekarza sie dostane, bo zwariowac mozna w nocy.Do tego ząb.tzn korzen.. zeba dawno niema. Ale wizyta na 3.04 i trza czekac..miejsc wolnych wczesniej brak.

nadal mroz u nas. choci wczoraj fajnie sloneczko wyszlo.. ale zanim wytopi to to biale ochydztwo to mnie coś trafi.
Ja juz bym z milą chęcią kwiatki w ogrodku sadzila.
 
Heeeloł laski ;)
23may powodzenia ..pójdzie szyvbciej niż ci się wydaję ..
Magda Dawaj nam znać ;-);-);-) powodzenia , powodzenia ... powodzenia

Vi Nasza Herbata na bank nie jest z PL bo by nie wyszła po kilku godzinach ze szpitala po porodzie . Ale chyba też nie jest z Danii :-D W sumie to ja też nic nie wiem na temat Herbaty , chyba nam się nie przedstawiła dokładnie.
 
Vi tak, Matylda. mieszkamy w Danii ciagle i raczej do Polski nie wrocimy. mam tu tesciow 100 km stad, wiec m. tymbardziej nie zamierza wracac...
pracy nie znalazlam bo zaszlam w ciaze jak starsza miala 8 miesiecy wiec za bardzo nie mialam jak...
zdrowia dla was. u nas tez tak pizdzi ze nie wiem kiedy wyjde z obiema na spacer
Milena przestawialam sie jak zaczynalam to pisac, ale to bylo baaaardzo dawno temu, jakos na poczatku pierwszej mojej ciazy. mieszkam w Danii, czemu myslisz ze nie? :-p
 
Herbata Nie wiem czemu mi się tak jakoś skojarzyło że ty z Norwegi nadajesz .. za dużo osób na forum może i mi się pomieszało coś :-D:-D Jak jesteś uprzejma to się przedstaw raz jeszcze , bo są tu nowe mamy i każdy chce coś o ''starszych'' mamuśkach wiedzieć .
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)
Herbata-imię fajne :) ja mieszkam w uk i też nie mam zamiaru wracać, mam tu teściów i dwie siostry mojego S. Wszyscy mieszkamy w tym samym miasteczku
Magda-powodzenia, żeby wszystko poszło po twojej myśli
 
Herbata GRATULACJE!!!

Ewi
biedny Mareczek...


Ja tak z Doskoku Dominika ma od piątku ospę w niedziele chrzciny C będzie chrzestnym no i wielkie szykowanie więc tylko tak zajrzałam co i jak:)
 
Dominisia pan tato Wiki nie doklada sie do utrzymania corki??? wiesz co to są alimenty??? Dzicko tez jego jest i powinien sie ciut zainteresowac czy masz kase ie tyle dla siebie co dla dziecka. a jak sie miga to kolejni są jego rodzice.
Ja bym skrupułów nie miala. z jakiej racji tylko twoja mama ma wam pomagac.?

a co do zachowania dziadka malej. Nie odwiedzialnbym ich za zadnde skarby po takich akcjach. W d.... bym miala czy ja u niego, czy u siebie. dziec jej moj i robić moge z nim co chce. guano go powinno obchodzić jak karmiona. A mieso, przezuc i wypluć to jemu malzonka moze. jak lubi takie przemielone. a co do zmiany chlopaka... zostaw gada.. niech sie obudzi.. moze mozg mu zacznie spelniac swoją role. To ze ma szurnietych rodziców nie zwalnia go z samodzielnego myslenia i odezwania sie jak ktoś ruga jego dziewczyne, matke jego dziecka. chyba ze z niego taka c.ipa wolowa..

on nie ma 18 lat, uczy się, więc od niego alimentów nie dostanę, a jego rodzice nie pracują, więc sąd im może 100 zł zasądzi, zwłaszcza, że mają 5 dzieci.

K. ojciec bił ( o ile dalej nie bije ) więc nie ma opcji, zeby on się odezwał.


Mam straszne zamieszanie w domu, moja mama wymyśliła sobie remont.
 
reklama
Herbata no to fajnie , moja znajoma do Danii wyjechała z pół roku temu :-)
ile Wy tam mieszkacie już ? długo ? a język jest łatwy ? moja kumpela mówi że taki dziwny trchę ale jest krótko to jeszcze nic nie kuma :-p
to fajnie że macie tesców blisko siebie :-) pomaga Ci teściowa???
kasia zdrówka dla Domki , oby jej nie swędziało bardzo ...
Dominika ja uwielbiam remonty :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry