reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hahaha ;) a Wicia rysuje ;P
DSCF1295.jpg
 

Załączniki

  • DSCF1295.jpg
    DSCF1295.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Dominika a kto i gdzie Ci posze że spałaś z wieloma facetami :szok:
weź sobnie zablokuj te osoby na fb a zrób galerię tylko dla znajomych .. po co ludzie mają czytać takie szopki ;-)
Magda fajny brzusio :-)
Herbata gratulacje :-) super !!!! no my też po 1 dniu wyszliśmy :-) ale dziwie sie że Cię po północy wypuscili .. zawsze wypuszczaja po obchodzie lekarza.... normalnie pierwszy raz się spotkałam z takim czymś
Milena nie no zawsze byłaś kumata:-p ale mieszkasz w pl a niektórzy z pl nie kumaja życia za granicą :-p ihih
renata u nas jak sie nic nie dzieje to wypuszczają na 2 dzień a jak dziecko jest lekko żółte lub coś jest nie tak to 2 dni po porodzie
 
dominisia-fajna Wicia
Vi- ja mieszkam w UK i urodziłam 13/04 5;23 a wyszłam 14/04 ok. 15, ale miałam bardzo ciężki poród kleszczowy. Po porodzie bez komplikacji możesz wyjść po 6 h ale nikt cie do tego nie zmusza, bez zadnych oplat jesli chcesz mozesz zostac do 72 h i nie mogą cie zmusic zebyś wyszła wcześniej jeśli nie czujesz sie na siłach
 
Vi jesli cos do mnie masz to mi to powiedz;// takie glupie podteksty walisz.. Dla mnie temat skonczony, mam swoje zdanie na ten temat i bede sobie liczyc to co mi sie podoba.. Bede miala ochote to sobie bede liczyc funty na dolary. I tyle mam do powiedzenia :-] ;/
 
Hejka


Dominisia pan tato Wiki nie doklada sie do utrzymania corki??? wiesz co to są alimenty??? Dzicko tez jego jest i powinien sie ciut zainteresowac czy masz kase ie tyle dla siebie co dla dziecka. a jak sie miga to kolejni są jego rodzice.
Ja bym skrupułów nie miala. z jakiej racji tylko twoja mama ma wam pomagac.?

a co do zachowania dziadka malej. Nie odwiedzialnbym ich za zadnde skarby po takich akcjach. W d.... bym miala czy ja u niego, czy u siebie. dziec jej moj i robić moge z nim co chce. guano go powinno obchodzić jak karmiona. A mieso, przezuc i wypluć to jemu malzonka moze. jak lubi takie przemielone. a co do zmiany chlopaka... zostaw gada.. niech sie obudzi.. moze mozg mu zacznie spelniac swoją role. To ze ma szurnietych rodziców nie zwalnia go z samodzielnego myslenia i odezwania sie jak ktoś ruga jego dziewczyne, matke jego dziecka. chyba ze z niego taka c.ipa wolowa..


jedziemy zaraz do kosciola palmy poswiecić. najpewniej zaraz po chlapnieciu kropidlem damy noge bo0 zimno jak diabli. szkoda ze mi panowie pomarzli.
 
Witam się niedzielnie:)
No i okazało się ze z zakończenia załatwiania chrzcie nic bo musimy jechać do księdza w tygodniu a nie po mszy :/
 
Witam sie przy kawce.

Madziu dokladnie zgadzam sie Vi wali chamskimi podtekstami jakby nie mogla prosto z mostu ;/ i nie denerwuj sie, w twoim stanie to nie wskazane :))
Happy ksieza maja nie zle wymogi. My to chyba 5 razy bylismy u ksiezy zanim zalatwilismy.
Renata u nas tez zimnica. Jakbym wiedziala to Nikoli bym zimowke kupila a nie dwie wiosenne kurteczki ;/
 
reklama
Dominisia bawiłam się kiedyś takimi pudełeczkami .. ;-)
Vi wydaje mi się ze pierwsze tygodnie/miesiace jakoś się może i to przelicza :-) ale żyć ze świadomościa że się na PLN płaci 4tysiące miesiecznie za mieszkanie ... Świra bym dostała ..

Co wam Vi zrobiła jakie podteksty ? że ma swoje zdanie na temat przeliczania euro/funtów czy innych walut na PLN ? Po to jest forum , żeby każdy wyraził swoje zdanie ... Magda jeśli masz taka potrzebę i tak Ci lepiej to przeliczaj na złotówki co Ci się tylko podoba bo to twoja sprawa ...Vi wyraziła tylko to co uważa , też osobiście bym nie przeliczała , ale są i ci co sobie licza - CHCĄ to niech licza - proste. I Magda nie denerwuj się tak bo tobie nie wolno ;))

Co do teścia , Natalia boi się jak ognia . i tez do niego to nie dociera . Natka prawie się zanosi jak do niej podejdzie. Uspokoje Natalie a on znowu podejsia robi .. i naje***ny chcę ją na ręce brac.. Ale już mu pokazałam że to moja sprawa jak dziecko ja , co je , i jak je wychowuje. Jak pytali jak dam na imię i odpowiedziałam że Natalia albo Karolina ( bo byla taka opcja ) To wyskoczyli mi z tekstem że Natalia bardzo brzydko , że nie mam prawa tak dać bo ukaram dziecko:baffled::baffled::baffled:.
 
Do góry