reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Inka 2 tygodnie temu jak mialam usg to mała wazyla 1900g. Termin na 17-go kwietnia, no ale nie wiem czy tam wczesniej czytalas to w 31 tyg zaczelam juz rodzic i dostalam sterydy na rozwiniecie pluc małej i tabletki na zatrzymanie skurczy bo juz mialam co 2-3min. Na imie bedzie miec Maja;) Ja juz bym mogla urodzic, juz sie nie moge doczekac kiedy niunia bedzie z nami;)
Happy to fakt.. juz jestem strasznie zmeczona i sie czuje taka obolała ze masakra jakas:p To jeszcze 2 dni pracy i wolne;) Pewnie czas ci teraz szybko ucieka jak pracujesz, bo tak zazwyczaj jest;)

T wczoraj dumny ze lozeczko rozlozyl, chodzil, ogladal i mowil ze juz chce niunie miec na swiecie bo tak fajnie bedzie hehe:p ciekawe dla kogo na poczatku bedzie fajnie:D

U nas dzis tak pieknie swieci slonko, ale za to tak wieje ze brrrr...
Ide wstawic pranko, wyciagnac miesko dla T do obiadku bo ja mam ogorkowa dla siebie z wczoraj a on chodzi i marudzi ze chce makaron z sosem.. masakra jakby mogl to by codziennie to jadl.. u mnie w domu sie tak jada i kiedys sprobowal i tak mu posmakowalo;)
 
reklama
Magda-racja czas ucieka strasznie, współczuję dolegliwości...ją też uwielbiam makaron z sosem. U mnie dziś na obiad gulasz wołowy z ziemniakami :)
 
Hej wam .. ;)) Wróciłam . Moja Natalia załapała buuutle :-):-) Dziś kupiłam NAN'a i bedziemy próbować . już z butli wtrąbiła prawie 200ml mleka ;))
Happy wcześniakiem nie jest dziecko które urodzi sie 2tyg przed terminem chyba ;) Wiec 37 tc to jeszcze wczesniak... Bynajmniej Igorka (syn siotry P. ur w 37tc ) uznali za wczesniaka .

Co do lotów nie wiem jak jest z dziećmi . Wiem że tą opłate lotniskową trzeba płacić . i ma sie taki dodatkowy pas jak któraś pisała :-)
A co do ''erolotot'' czy jaka to tam firma (23may) ...dobrze ze sa samoloty latające po polsce. z dzieckiem lepiej lecieć niż jechać ..
 
paulina raczej nie musza , ale możesz z sobą zabrać na wszelki wypadek akt urodzenia jak ja leciałam raz z córką i miałam swoje nazwisko na dowodzie bo jeszcz enei zmieniłam to pytlai czyje dziecko powiedziałam że moje , zapytali o akt urodzenia , ale powiedziałam ze nie mam .. nic się nie stało , przepuścili mnie normalnie (w paszporcie- w komuterze wszak ma napisane że jestem matką ) . Ale w razie czego mozesz zabrac z sobą akt to nie beda się czepiać ;-) niegdy więcej mnie o akt nie pytano.. jakiś debil musiał stać na odprawie :-p
23may no jasne , może akurat na jakąś promocję trafiłaś :-) ja latam w miarę często wiec co nieco wiem o cenach ..
ale wiem ze z tego eutrolotu nawet do Anglii się nie doleci... więc taka podrzędna ta linia ... "krajowa" można nawet powiedziec ;-) dla latających z pl do pl idealna :-) choć z Katowic do Gdańska się nawet nie doleci bo lata tylko do Wawy także ograniczenie totalne :-p jeśli ktoś ma akurat lot tak ze mu pasuje to fajnie :-) bo nie trzeba się tłuc autem z jednego końca pl na 2 ... :-) zwłaszcza z dzieckiem
Magda szczerze to się nie przejmuj co mówią ... ja przytyłam 7 kg w pierwszej ciązy miałam maleńki brzuch a córa wazyła 4260 :-p nawet lekarz odbierający poród się zdziwił ze taka wielka wyszła ;-) choć wczesniej jak robili mi usg mówili że duże dziecko , nawet na cukrztycę mnie badali ale nie miałam :D a jak jesteś osłabiona to niech Ci mąż magnez kupi i łykaj jedną tabletke dziennie , a 1900 to wcale nie mało ... nie przejmuj się !
Inka fajny brzuszek :-)


u nas też zimno ostatnio :/ brrrrr
 
ja w ciazy tez malutko przytyłam ;)

u nas sie zrobila zima ;//
Jutro zakupki ;]]] moze Julce jakies adidasy kupie ;p
u Nas po staremu, Julka dokucza jak zawsze, wszedzie jej pełno ;]

a jeszcze co do tego aktu urodzenia to ja musialam brac bo mała ma inne nazwisko niż ja i jak dzwoniłam wczescniej na informacje na lotnisko to kazali miec ze soba ;)
 
Vi dziekuje :) w jedna strone lece z tata wiec sie nie martwie ale wlasnie nie wiem jak bedzie z lotem powrotnym.
Milena gratki!! Jaka butle Natka zalapala??
Inka piekny zgrabny brzunio :))
Magda teraz to Maja ma juz pewnie z 2500g. Moja Nikola wazyla 3000g a Natka Mileny chyba 2850g wiec tez do wielkoludow nie nalezaly :)) nie ma sie co przejmowac waga, przynajmniej latwo bedzie ci wyprzec hihi :)
 
Paulina Tak moja ważyła 2850g ..Ale waga do parcia to chyba mało wspólnego .Raczej wielkość głowy :-D:-D a w ok 28tc mówił mi gin że waży około 2200 jak dobrze pamiętam . Waga z USG jest taka przypuszczalna . Także Magda też myśle że to jest takie zaniżone , i urodzi się minimum 2500 zobaczysz :)

23may no mamy zimę :angry:

Aha Paulina Natalia złapała Avent Natural :)

No dziś Natalia ostatni raz cycka jadła o 10rano ..Wszystko idzie w dobrym kierunku :) Wprowadzam jej powolutku MM -NAN ..Oczywiście daje też moje mleko tylko że z butelki .:) ZObaczymy jak się uśpi bez cycka przed snem :)
 
reklama
Już śpi :-)Usnęła jadła o 19 ( 125ml mojego mleka ) . Teraz myślę , czy ściągnąc mleko albo dać MM na śpiocha .
 
Do góry