reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wiecie co, u mojej mamy w pracy dziewczyna zaszła w ciąże, jest niziutka ma 152-155cm i bardzo chudziutka była w 38tc urodziła chłopca o wadze 5,600kg!:szok: W szpitalu jest jego fotka jako największy noworodek urodzony w tym szpitalu a nie jestem pewna czy nie największy na dolnym śląsku :-) Też nie jestem za wysoka mam 165cm i przed ciążą ważyłam 52kg a Mały ma teraz 3,5kg i nadal rośnie, gin uprzedzała że może ważyć 4kg
 
reklama
inka widze ze u Ciebie ta sama data co i u mnie. masz jakies objawy zblizajacej sie godziny zero? :-p

dominisia powodzenia na rozmowie ;-)

renata z drugim szybciej poszlo bo drugi porod powinien byc szybszy i latwiejszy. na to samo licze u siebie :happy2: a ile wazyli?? powodzenia na rwaniu ;-)

magda Ty masz jeszcze troche czasu, wiem ze koncowka potrafi niezle dac w kosc, ale nie zdziw sie jak urodzisz dopiero za miesiac ;-) ja w pierwszej ciazy ledwo chodzilam caly dziewiaty miesiac, tez wymioty, skurcze itd, a mala sie przeterminowala prawie 2 tygodnie. nie zebym cie straszyla. kogo sie spodziewasz? ch czy dz?

ja wczoraj zaliczylam regularne bolesne skurcze, ale po 5 h ustapily :confused: widze ze druga mala to taka sama zartownisia jak i pierwsza. czlowiek liczy na konkrety a tu same falszywe alarmy. stwierdzilam ze jak bedzie baaaardzo bolalo to wtedy jade, nie mam zamiaru byc odsylana. jutro polozna, zobaczymy czy glowka jest na dole. 3majcie kciuki! chce sn rodzic
 
Ja sądzę że to bez różnicy ile mama waży czy ile ma wzrostu ;))
Dzidziuś jaki będzie chciał taki będzie ;-)

Ja w ciązy przytyłam ok 11kg . Ale z porodem cały ''nadbagaż'' spadł ( całe 11kg ) . A teraz nie staje na wagę :-D:-D

Natalia dziś na buuuutli ;))
 
Herbata- ja lezalam w szpitalu w 31 tyg na podtrzymaniu, bo mala zaczela sie rodzic skurcze co 2-3 min byly.. dostalam tabletki na skurcze i zastrzyki sterydy na plucka dla małej. Kazali sie przygotowac na to ze urodze wczesniej takze wiesz..;)) Dziewczynka bedzie.

Jak narazie nic ciekawego sie nie dzieje.. procz tego ze mała strasznie na dole mi uciska główka az w krzyzu to czuje.. takie ostre bole.. ehh jak mnie uderza to ja az podskakuje..;/
 
Hej.

Przepraszam ze nie odpisze ale dopiero zakonczył nam się szpital w domu. mam nadzieję że już będzie dobrze. zostałam tylko ja do wyleczenia ale moja wizyta u endokrynologa dopiero za kilka miesięcy.

mamy ząbka i drugi już się przebija.
Bartek już chce siadać ale leci do przodu jeszcze, juz mu leżenie isę nie podoba.

Inka Ładny brzusio.
 
renata z drugim szybciej poszlo bo drugi porod powinien byc szybszy i latwiejszy. na to samo licze u siebie :happy2: a ile wazyli?? powodzenia na rwaniu ;-)

Filip wazył 3750 g a Oskar 3650 g.

co do dlugosci trwania porodu. W pierszej ciązy potraktowali mnie jak jakies zlo konieczne. Skoro zaszlam w ciąze to i urodze. co to ich obchodzilo ze ja juz mdleje, ze dziec krzywo lezy ( tzn ja mam krzywą macice ). Podejscie takie ze nie zycze nikomu zeby tam trafił.
drugi porod latwiejszy bo wiedzialam ze musze szybko wyprzec ssaka na swiatnasz. Niedotleniony byc nie moze, polozna odpbierająca porod znala historie pierwszego i byla poinformowana ze straszy niedotleniony sie urodził.No i sama stwierdzila ze przy tak krzywej macicy jaką ja mam to cud ze mi jej nie porozrywał. poinstruowala jak noge zadrzec, co podkurczyc co podciagnąc i poszlo gladko.

Moja ciotka np 3 razy rodzila. dwapierwsze porody pikuś. 3 koszmar. 13 godzin skurczy takich ze myslala ze zejdzie i w koncu cesarke zrobili. I przy tej cesarce okazalo sie ona nowotwor ma.

dla mnie kosmos jakis. Lekarz robiąc wyniki twierdzil ze wszystko ok jest z dzieckiem i z nią.

Magda a moze ty juz sie oczyszczasz do porodu?? Zycze jak najmniej boli : zeby ci tak szybko i sprawnie poszlo.

matko jaka dziś pogoda koszmarna.
 
Hej
U nas dzień jak co dzień. Dzieciaki rozrabiają, K. do pracy pojechał a ja się nudzę...
Aaa dopiero dziś zobaczyłam, że jeżdżę autem już 2 tyg bez ważnego przeglądu hehe więc zaliczyłam wycieczkę do stacji diagnostycznej

W jednej jak i drugiej ciąży przytyłam po 9kg, Oliwia ważyła 3050g a Damian 3240g i oboje mieli 51 cm.

Renata powodzenia dla Ł
Milena fajnie, że Natce nic nie jest po mm
Dominisia powodzenia dla Ciebie i K.
Maleństwo gratuluje pierwszego ząbka
Magda lepiej by było dla małej gdyby jednak nie zechciała jeszcze przychodzić na świat
Herbata, Inka ojj, u Was to już w każdej chwili może coś się zacząć
Ewi zdrówka dla całej rodzinki
 
Hej laseczki z mężem lepiej w piątek mu szwy chyba zdejmą:)

Co do wagi ja startowałam z 55 a skończyło się chyba na 73?? I od razu nic nie zostało nabrałam teraz przez 2 lata ale już schodzę do normy:) Domiśka wazyła 3340 więc nie wiem skąd tyle nabrałam.

Magda jak tam nic się nie rozwija??

Inka Herbata u Was już tuż tuż:)

Ewi zdrówka dla Twojego szpitala:)

Dominisia
powodzonka;)
 
Hej kochane ;)

Zdrówka dla chorych ;] ja byłam dzis na targu i zmarzłam i teraz mnie cos bierze ;/ ale opłacało sie jechac, kupiłam małej fajna sukienke i buty no i sobie kilka rzeczy .
aa i być tu człowieku dobrym .. pyta sie gosciu czy zmienie mu 100 zl po drobnemu na całe, no to ok, ten liczy i daje kazuje przeliczyc no i brakuje 10 zl mówie mu to ten bierze kase spowrotem doklada dyche i liczy zgadza sie daje. ja odchodze wyciagam za chwile portfel i barkuje 30 zl ;/ dziad wyciagnal pewnie jak dokładał ta dyche /:angry:

głowa mnie cos zaczyna bolec .. a tu nie moge byc chora bo mam zaliczenia ;/
U mojej małej po staremu. dzis wstała 6, moze pojdzie spac wczesniej cos
 
reklama
Do góry