reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
za wcześnie sie cieszyłam . wstała z płaczem i ''mama'' . dałam cycka za to ze byla taka grzeczna dziś i ''bezcyckowa'' i śpi dalej . Ja spadam na wyrko .
Miłej i spokojnej nocki dziewczyny
 
hej
my dzisiaj byliśmy na kontroli i jestem bardzo szczęśliwa bo oskrzela czyste i gardełko też:-)więc jesteśmy już zdrowi:tak: ale jeszcze posiedzimy parę dni w domku bo tak zaraz po antybiotyku to też nie ma co wychodzić

życzę wszystkim duuużo zdrówka i dobrej, przespanej nocki
 
Milena-z tego co ją wiem dziecko ktore rodzi się w 36 tc, nie jest już uczestnikiem bo to już 9 miesiąc ale może się pomylilam.... gratki dla Natalki za złamanie butli:)

Asik24-dobrze ze już zdrowi jesteście, życzę wam zdrowka

Ps, ją przeżyłam w ciąży 18 kg. A mały ważył 3460g

Ją po pracy...mały zasnął dziś ok. 22 może jutro długo pospi....
 
Hej babeczki.

co do lotów ja sie nie wypowiem. nigdy samolotem nie latalam. I mam nadzieje ze nie bede musiala. Jakos strach mnie ogarnia.

co do ciąz. W obu przytylam duzo, dzieci rodzilam normalne. Obaj miali takie same wymiary i z F meczylam sie dluuugo z O wszystko sprawniej poszlo.

Magda to co mowią lekarze to czasami lepiej nie wglębiac sie. U mnie z O w ciązy niby wszystko w porządku bylo podczas porodu okazalo sie ze malowodzie mialam, i ze na bank dziecko ma coś z nerkami.
lekarz jakos niemial ochoty informowac mnie o badaniach o wynikach, traktowali mnie jakym pytala o obcego. w koncu wszytsko wyszlo ok, zadnych problemow z nerkami, nic sie nie dzialo. ale to jak mnie informowali przed badaniem, jakie mieli podejscie do sprawy to rece i nogi opadają.

Asik super ze juz zdrowi jestescie.

U nas nadal snieg. A tak ladnie wiosennie bylo.

Ł dziś ma rwanie zeba. bede go za reke trzymac ;)
zeby nie uciekł :D
 
Ale mróz brr. Samochód nam zamarzł drzwi nie idzie otworzyć:wściekła/y:
W nocy dawałam Natce tylko raz cycka , bo tylko raz się obudziła . i rano już nie chciała butelki :-:)-( Ale miała drzemkę o 8 to teraz jak zgłodnieje to może zje . ;-) zrobiła dziś taaaaaaaaka kupkę , to chyba podejdzie jej NAN ? .

Happy
Trochę poczytałam i Ci powiem że jeden lekarz uznaję 36tc jako donoszoną ciąże, jeśli dziecko waży 2500 , jeśli waży mniej (wg USG) to jest wcześniak . A drugi że 38tc to donoszona . Także zdania są podzielone . Choć ja szczerzę pierwsze słyszę ze 36 to donoszona . ;-);-) ale ważne żeby ZDROWE było etc.
RenataT &&&& dla Ł . żeby nie uciekł z fotela . :-D:-D Choć ty twarda babka to mu nie dasz uciec :)

Ok Bo Moja Natalia się tak wydziera że sie na nią nie patrze że chyba cały blok słyszy :) wejdę potem poczytać :)
MIŁEGO DNIA KOCHANE :*
 
Hej.
Czekam na jakis rozwoj akcji u siebie.. Od wczoraj chodze sie wyprozniac ciagle.. gdzie ostatnio mialam z tym mega problem..
Kość łonowa to boli mnie dziś tak okrutnie ze nawet jak leze to ja czuje.. jest mi niedobrze.. Malenka jest bardzo spokojna, chociaz w nocy uciskala mi zebra z lewej strony.. Musze isc zjesc jakies sniadanie ale boje sie ze zwymiotuje bo tak mnie muli..;/
Czekam na jakies skurcze czy cos.. wczoraj troche brzuch mnie bolał i krzyz a teraz narazie nic, ale czuje znowu ze mnie goni na kibelek..
Takze jesli cos sie bedzie dzialo napisze wam, a jesli przejdzie no to bede tu dalej;)
 
magda, jakby się coś działo to pisz, zanim wyjedziesz ;)
ja dzisiaj jadę na rozmowę z tymi od dofinansowania. Wicie zostawiam z bratem K. boję się, że stwierdzą, że nie nadaję się do prowadzenia firmy.. wysłałam K. jeszcze 2 maile z pytaniem o pracę przez internet.. pytałam też wujka, który zna dużo ludzi, czy ktoś nie szuka kogoś do pracy przez internet, jak będzie coś wiedział napisze..
 
Hej laseczki

znów mnie nie było jakiś czas.
przepraszam.

troszkę nadrobiłam ale napiszę ogólnie odpisze

co do ciąż to przytyłam tylko 10 kg ale już wszystko zrzuciłam

co do lotów też nie latałam i nie będę raczej bo się stracham

u Nas znów zima, brrr strasznie zimno

co do wagi dzieci niektóre się rodzą malutkie bo to ich taki urok łatwiej i szybciej się urodzi,
też myśle że natura to tak obmyśla że jak mamusia np 160cm i chudzina to nie urodzi 4-5 kg
więc Magda nie martw sie



u Jasia chyba już ząbek widać albo mi się wydaje ale jeszcze nie wyszedł całkiem więc pewna nie jestem
 
reklama
Do góry