reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
no mogła by sie zrobic już wiosna ;/

wrr ja dalej bez telefonu . niby mam druga karte ale z niej malo zawsze korzystam wiec ;/
mam nadzieje ze jutro juz bede miec, Julka nie ma jak wydzwaniac do wszystkich :laugh2:
 
Hej dziewczyny.

Dominisia trzymam kciuki i za dofinansowanie i za prace K.. Kochana trzeba wierzyc a nie ze odrazu nie wyjdzie :) pewne jest ze stara sie chlopak :))

Ja dzis bylam w realu na zakupach, kupilam Nikoli 3 bodziaki za 4,19 :-D wygladowo ladne, ale zobaczymy czy zostanie z nich cos po praniu
 
Hej.
Ja dzis mialam spotkanie z polozna i poprostu opadaja mi rece na nich..;// ostatnio pan doktor powiedzial ze niunia jest mala i sie nie rozwija.. Dzis pani mi powiedziala ze jak na ten tydzien ciazy mam za mala macice a za duze dziecko o_O poprostu juz mam dosc.. Za 2tyg spotkanie z lekarzem ktory bedzie myslal co dalej.. Smialam sie do mojego ze mala trzyma nogi poza macica.. Kurde no jestem szczupla jak do tej pory przytylam cos ok 7.8kg. Do tego powiedziala ze wygladam na obolala pytala czy wszystko ok. Czy jem mieso bo mam since pod oczami.. Kurde sobie pomyslalam czy ona by wygladala inaczej gdyby byla walona ciagle po zebrach pecherzu i czula bol pachwin ktory utrudnia nawet wstanie z lozka.. Kazala mi sie klasc w dzien na drzemki zebym duzo wypoczywala.. Ale w dzien sie nie da bo ona tak mi daje popalic..Co za ludzie masakra jakas..
Na powaznie to owszem jestm zmeczona ciaza juz ale dla malej to wytrwam bo wiem ze ona im dluzej w brzuchu tym lepiej:-)
Rozlozylismy dzis lozeczko ale narazie poscieli nie ubieralam tylko stoi skrecone i materacyk wlozony i czekamy:-):-)

U nas tak wieje ze malo glowy nie urwie.. A jeszcze w szpitalu spotkalam pielegniarke ktora sie mna opiekowala jak wtedy trafilam do szpitala.. Kazala sie nie przejmowac i olac tych czubow:p mowila ze jej corce gadali ze dziecko bedzie karlem bo malutkie bylo a chlopczyk poszedl w ich geny bo u nich wszyscy niscy mowila.

Ja tam sie tym nie przejmuje.. Usg bylo robione wszystko jest ok i niunia ma sie swietnie i strasznie mi dokazuje noo ale co zroboc.. Jeszcze chwilke dam rade;))
Ot sie rozpisalam. Dobranoc;)
 
23 may moja mala też późno spać chodzi.
asik właśnie wydaje mi się że wychodzą jej trojki czyli "kły", to podobno zęby oczne i strasznie bolą ale nie wiem zobaczymy, wogóle to niki straszna maruda i krzyczy na każdego i bije wszystkich, ostatnio zaczęła paznokcie obgryzać, nie wiem dlaczego.
madga współczuje dolegliwości ciążowych, mi na szczęście nic ani nic nie dolegało, a lekarzami nawet się nie przejmuj do glowy nie bierz tego co mówią, co lekarz to i inna opinia. w zamian za niezbyt komfortową ciąże życze ci szybkiego porodu:)
dominisia ja też jestem tego samego zdania co paulina i również trzymam kciuki

gdzie ta wiosna, śniegu kupa, dziś w dzień znowu padalo, zimno wieje brrr...

miłej nocki panie:)
 
Witam się zimowo, niestety zima powróciła :<

Czuję się jak bomba zegarowa heh ale wszędzie jeszcze człapie mimo bólu w prawym boku, który jak mi gin powiedziała będzie towarzyszył do końca. Mały już taki znerwicowany że tak mało miejsca ma, agresywne te jego ruchy no i bolące a on nadal rośnie już klocek ma 3,5 a jeszcze trochę czasu może zostało, dobije do 4kg. Skurcze pojawiają się coraz częściej ale tak przeważnie pod wieczór, tak to wszystko jest ok :)

Kończymy mieszkanko, po jutrze może E łóżeczko skręci, przygotuje się wszystko i na swoje :-)

magda0109 na kiedy masz w ogóle termin? Ile Mała waży? Imię wybrane? Obyście się jeszcze potrzymały w 2paku :)))

brzusio.jpg aktualna fotka brzusia, z dziś, ten czas tak szybko zleciał i już niedługo się zobaczymy:-D



Jejciu ale ostatnio mam ochotę na lody śmietankowe z jakimiś polewamy np. porzeczkową mniam, same lody bym mogła tylko jeść ;p
 

Załączniki

  • brzusio.jpg
    brzusio.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
reklama
inka-śliczny brzusio :) ja jak byłam w 38 tygodniu i 3 dniu....to już jechalam do szpitala... życzę łatwego porodu:)

Magda- jeśli wytrzymasz jeszcze dwa dni, to nawet jeśli urodzisz wcześniej twoja córeczka już nie bedzie wczesniakiem .... tobie życzę też łatwego porodu:)
Uaktualnienie dziś do pracy na popoludniu, śle czwartek i piątek wolne :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry