reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Vi ja nie pracuje mowie szefowa bo to szefowa mojego A. :-) moj A. w Sztokholmie pracuje i tam lece do niego w czerwcu razem z corka. Ja mam dopiero niecale 17lat.

Herbata ja mialam cc i bardzo dobrze wspominam

Asik a u mnie pada

Inka kciuki za latwy porod, sporo dzidzia juz wazy, ja urodzilam pod koniec 39tc i mala wazyla 3kg ale ja mialam cc

happy jak nocka?
 
reklama
Paulina to młoda jestes :-) a mała ma paszport???
więc jak masz ukończone 16 lat to mozesz być opiekunem dziecka , poniżej 16 sama musiałabys mieć opiekuna :/
ojej herbata na sam koniec Ci takiego psikusa zorbiła :szok: nieźle ! moze się jeszcze obróci w takim razie :-)
 
Vi paszportu nie ma, w kwietniu bedziemy wyrabiac bo moi rodzice sa opiekunami prawnymi a tata tez w SZtokholmie. A jesli wlasnie oni sa opiekunami prawnymi to musza mi pisac jakas zgode na przelot malej?
 
Vi ona cala ciaze lezala poprzecznie, jak pojechalam do szpitala 2 tygodnie temu na obkrecanie to jednak lezala dobrze, ale po paru dniach znow poprzecznie. w piatek pojechalam wiec drugi raz na obrocenie i tym razem do niego doszlo. a teraz sie modle zeby mi sie tylko wydawalo ze glowa znow wyladowala pod moimi zebrami :sorry:

paulina
a czemu mialas cc?
 
Herbata nie mialam do cc zadnych wskazan, mialam bo poprostu balam sie SN i zaplacilam za cc. Nikola w ksiazeczce zdrowia ma napisane ze cc bylo spowodowane rozejsciem spojenia lonowego
 
hej,
ja znowu przestuj mam nie mam jak pisać mala mi nie daje na laptop wchodzić bo zaraz i ona chce poklikać. ostatnio wcale w dzien nie sypia, tylko coś dziś zasnęła. maruda straszna cały czas kupki robi az tylek ma odpażony uczę ją powoli na nocniku się zalatwiać narazie nam nie wychodzi ale bd próbować dalej z czasem moze załapie, bo szkoda mi jej ona tak tych pampersów nie znosi ze szok.

widzę temat o latanie, niestety nie wypowiem sie na ten temat ponieważ nigdy nie latałam i mam nadzieję ze nie bd, mam lęk wysokosci i w życiu bym nie wsiadla do samolotu, no chyba ze naprawde ale naprawde bym musiała.
co do porodu to też mialam cc wszystko byłoby ok tylko ze krzywo mnie zszyli i dwa szwy były za mocno naciągnięte i trochę się męczyłam bo bolało mocno ale juz jest ok.

nie wiem kiedy teraz do was zajże może jutro w dzień zajrze jak mala bd spać.
 
Inka fajnie, że choróbsko odpuściło. 2 dni po terminie gin chce Ci dać skierowanie do szpitala? Szybko, u nas dają ok. tydzień po. Z tym, że co 2 dni na ktg trzeba chodzić
Herbata mam nadzieję, że niunia już się nie przekręci
Paulina u nas jeśli nie ma do tego wskazań to nie zrobią cc, nawet jeśli chciałabyś zapłacić... szwagierka chciała płacić ( a rodziła ponad 4kg dzieciaka) to ordynator powiedział, że oni nie uznają takich praktyk. Ja osobiście nie chciałabym cc
Mirabelka a nocki Nikola Ci przesypia ładnie czy tylko w dzień taka marudna? Może kolejne ząbki jej wychodzą...

Dzwoniłam do lekarza i przełożyłam wizytę na jutro... może chociaż ta główna droga będzie odśnieżona bo na to, że odśnieżą tą przy której mieszkam to nie liczę
 
cześć.
ja też wpadłam na chwilę. papiery, papiery i jeszcze więcej papierów. złożyłam wniosek o bezzwrotne dofinansowanie na 40 tyś. zaprosili mnie na rozmowę. mam nadzieję, że coś z tego będzie. napisałam właśnie mojemu K. CV i list motywacyjny, trochę dla jaj, bo znając życie nic z tego nie wyjdzie, ale spróbować nie zaszkodzi, w jakiejś angielskiej grze MMO otwierają polski serwer i potrzebują Polish Online Community Manager'a, a że Kondzio jest w Technikum informatycznym i na dodatek maniak gier to pomyślał, że spróbuje. jakby wyszło to zawsze coś więcej dla Małej, bo teraz ma tylko to, co dostaje nie całe 250 zł z opieki i to, co moja mama jej kupi, a moja mama ma przecież też 2 małych dzieci, mnie i moją siostrę. no i utrzymuje faceta-nieroba.
mirabelka ja też sadzam Małą na nocnik, zawsze robi siku, ale jeszcze ani razu nie udało nam się złapać kupy.. :(

Mała dalej nie chodzi, za to nauczyła się wpełzać na pufy, fotele, łóżka, niższe krzesła itd., w sumie jakoś to niechodzenie przeżyję - w końcu kiedyś znowu zacznie..
 
Asik24-trochę Dennis marudzil ale podobno nie było źle
Inka-super wyniki
Paulina12-nocka w niedobra tylko między 23:45-00:30 chciał spać z nami w wszędzie płakał tylko nie w naszym łóżku, ale byłam twarda i zasnął u siebie lozeczku

A do mnie dziś zadzwonili z pracy i doli mi wolne więc dzisiaj sprzatam
 
reklama
Vi , no my jak lecialysmy w sierpniu to własnie Eurolot oferowal najtanszy lot z Krk do Gdańska. Ale nie bede sie sprzeczac ile co kosztuje i jakie linie są dobre bo sie na tym nie znam takze ...

aa no moja Julka chodzi pozno spac;] chyba ze poloze sie z nia to niekiedy zasnie o 21 ale to rzadko ;]

U nas dzis deszczowo, okropna pogoda jak na jesnien ;/
mała nie daje spokoju psu, chce go ubierac hahah ;p
A tak po za tym to nudno.. w szkole sie nic nie dzieje ani nic ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry