reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

23may a to lecieliscie w wakacje 2012 do Gdańska? My lecimy do Sztokholmu, bo promem nie bede sie pchala z Mała, a na wakacje jedziemy na Mazury albo nad polskie morze ale to autem, Nikola bedzie miala 9 miesiecy tylko i jedziemy na noc zeby droge przespala
Herbata jak sie nie odwroci to CC?? Bardzo fajny wozeczek :) Przynajmniej obie dziewczynki bedziesz miala pod kontrola
Vi w Ryanair cena za dziecko to 142,50SEK czyli jakies 70zl. Lecialas moze Ryanair z dzieckiem? Byly jeszcze jakies udogodnienia oprocz przewozu wozka w cenie? Nie chce mi sie dzwonic znow to szefowej bo jak ona sie rozgada to tragedia, wiec moze od ciebie sie dowiem :))
Anula chociaz tyle ze spi juz bez przerwy :))

My bylysmy dzis u tesciow i masakra jakas. Nikola odstawila pokazowke, bała sie tescia a ten widzial ze placze na jego widok a i tak przylazil ;/ Jak A. wroci to powiem mu zeby cos powiedzial mu na ten temat bo szczerze to ja sie jego ojca boje.
 
reklama
Nienawidze nie miec tel obok siebie. O ktorej wstajesz do szkoly? i z kim Julka zostaje? Ja chcialam isc do normalnej szkoly od wrzesnia ale nie mialabym z kim Nikoli zostawic, i pozostaje zaoczne LO
 
wstaje o 6 ;] a Julka zostaje z moja mama ;) jak zaszłam w ciaze też miałam plan dokonczyc szkołe zaocznie ale jednak zostalam i nie żałuje ;]
teraz czekam na odpowiedz w sprawie rekrutacji ;]

Julka się przykrywa- znaczy że idzie spac :-):-) wkoncu ..
 
paulina albo cc albo beda wywolywac i wtedy obroca. ja juz mialam jedno obkrecanie malej... nie wspominam tego za dobrze

23may co Julka tak pozno chodzi? nocny marek ;-)?
 
Ja już po pracy i po kolacji... leżeli w łóżku...mały znów się przebudza, to chyba rzeczywiście reakcja na mój powrót do pracy, bo jak miałam wolne to było okey... dobranoc dziewczynki...lecą spać bo padam
 
herbata chyba raczej już się nie obróci... więc pewnie bedziesz miała cc....

paulina a gdzie pracujesz? ze szefowa wie takie rzeczy??:-p
co do udogodnień to możesz mieć dla dziecka picie jedzenie (ale musisz napić sie na lotnisku tego , lub mieć zamknietę . i chyba to wszystko :-p do 2 lat nie przysługuje dziecku bagaż ale ja no przy wózku miałam torebkę z pieluchami , jedzonkiem zabawkami i ubrankami na zmianę (nigdy nic nie wiadomo ;-) i jeszcze się nikt nie doczepił... w wizzair tak samo (tu się lata fajniej bo masz większą torbę do dyspozycji choć ostatnio pozmieniali coś z podręcznymi , a nie leciałam jeszcze na nowych zasadach więc trzeba byłoby poczytać)\

22May
no tak , on tylko lata z pl do pl głównie :-p ale nie powiedziałabym że tani.. ma ograniczenie również z wyborem lotów długoterminowych
sprawdziłam w eurolocie lot z poznania do Włoch matka z niemowlęciem bez opłat ;-)1095,50
a w ryaner no z opłatami za dziecko :-p 722,40
wiec nawet płacąc za dziecko lecę taniej niż zachwycać się że nie płacę , płacąc ogólnie więcej za siebie

 
Ostatnia edycja:
Vi obrocila sie 1,5 tygodnia temu wiec wszystko mozliwe. obkrecanie mialam w piatek, mysle ze pomoglo ale pewna nie jestem. nie chce cc, najwyzej beda wywolywac oxy i wtedy przekreca tak zeby nie mogla sie odwrocic juz albo przekreca jeszcze raz. choc szczerze mowiac nie usmiecha mi sie ponowne obracanie i czekanie na porod. wole juz to wywolanie. zobaczymy w srode co powiedza... moze glowka zostala na dole? ciezko mi powiedziec. zadna ze mnie polozna
 
hej
ale jestem wkurzona, przez noc strasznie nas zasypało, autobusy nie jeżdżą, autem też nie da rady ujechać ( no chyba, że z 10-20km/h) jak na razie odśnieżarki nie odśnieżają więc jesteśmy uziemieni... a miałam jechać z małym na kontrol do lekarza i d...a, nigdzie się nie pcham w taką pogodę

co do opłat lotów to ja się nie wypowiadam bo nigdy samolotem nie leciałam i raczej się to nie zmieni bo strasznie się boję- taka moja fobia

Happy a Dennis wczoraj ładnie zasnął czy marudził, że mamusi nie ma?
 
reklama
Dzień doberek:-)

Ziiiima do mnie wróciła, śnieg pada a wczoraj było tak wiosennie :(

W końcu katar mi minął jaka wielka ulga to samo kaszel,ustąpił po syropie *spam* a prawy bok tak niemiłosiernie nadal boli, okropieństwo:-(

Dopiero co wróciłam od gin, krew z 10,9 podskoczyła do 11,6 w końcu wyzbędę się anemii, wszystkie inne badania ok, wirusowe zapalenie wątroby, paciorkowce, wr ujemne, Mały waży 3,5kg, ma ponad 50 cm, serduszko 130 uderzeń/min serce jak dzwon:-D
Przekręcił się główką w dół, gin stwierdziła że jest już bardzo nisko i pocieszyła mnie bo powiedziała że poród nie powinien być trudny:-) Teraz tylko czekać i obserwować aż się zacznie a jeśli do terminu (23.03) nic się nie ruszy to przyczłapać mam do niej 25 i wtedy skieruje ostatecznie do szpitala na wywołanie.
 
Do góry