reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kasiek Twoja Dominika to śliczna jest ;) powiedz mi kiedy zaczeła ci mówic?

magda mnie bolal brzuch cała niedziele a w poniedzialek urodzilam
 
reklama
Magda Pisałam juz chyba tu milion razy . ale prosze. Czułam ucisk .. i bolały mnie pachwiny . Podobno chodziłam jak pokraka:-D:-D i bolało w dolnej części brzucha

I bolało mnie to od wizyty u gin czyli od około 15 po południu jak mnie naruszył .. a w nocy była Natalia ;P
 
Ostatnia edycja:
magda na kilka godzimy przed często chodziłam liku dosłownie co 5 min. i w krzyżu mnie bolało jak bym miała chore korzonki

Moje dziecko już śpi.... nareszcie koniec tego koronnego dnia
 
Magda a ja Ci zaraz spiorę tyłek!! Nie czytaj na forach bo czasami są głupoty powypisywane a Ty będziesz sobie wkręcać a na Twoją małą jesz jeszcze bardzo za wcześnie wiem że pradopodobnie urodzi się wcześniej ale proszę Ci nie kręcaj sobie bo nic dobrego z tego nie wyjdzie!!!

23may
na dobrą sprawę to bardzo późno tak na prawdę rozkręciła się dopiero od pójścia we wrześniu do przedszkola w ciągu 2 tygodni była tak diametralna zmiana że szok wcześniej mało mówiła albo po swojemu i ja ją tylko rozumiałam
 
reklama
kasiek- głupoty gadasz każda kobieta jest piękna na swój sposób i dla swojego mężczyzny :)
daj zdjęcia z tej sesji brzuszkowej :)
 
Do góry