reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

23may witaj  jak maluszek ?;)

Milenaaaa própbowałam ale jakiś błąd wyskakuje i nie mogę tego wierszyka dodać ;)

Ja mojemu Alankowi tez nie obcinam bo nie ma ich za dużo he ;)
 
reklama
no moja to taki wiekszy maluszek ;) uklada teraz takie drewniana ukladanke co ksztalty dopasowuje, ale co jej wejsc nie moze to przynosi mi i mów BEE
 
Paulina Też z początku Karmiłam Natke na śpiocha . ;) ale ona nacki ma ładne w sumie (odpukać) wstanie dojnie cyca i śppi dalej.
Happy No gratulacje dla Denniska . On to zdolny chłopak co /
Młodamama spróbuj raz jeszcze ;)) suwaczki się udały to to też się uda .

A moje dziecie gardzi kaszkami , obiadkami ze słoiczków i tymi gotowanymi także ;/ Bardziej woli zjeść ze mną jogurt , czy nawet spróbować zupki ;) A babcia daje jej chlebka troszkę bo się rzuca jak widzi że ktoś je. Mam cycolkową córkę ;PP
 
23may-Dennis też pije z niekapka ale od jakiegoś czasu dawałem trochę za szklanki(ją trzymam szklanke) zawsze się oblał bo blokami mu wyciekalo a dziś ani kropla :)

milena-dziekuje ,czy zdolny to niewiem ale uczę go wszystkiego dosyć szybko, na nocniku zrobił już 2 razy siku przed kąpielą :) mój mały od początku lubił jeść z nami, ale kaszki to kocha, wszystkie:)
 
Ostatnia edycja:
happy no to fajnie , samodzielnego chłopca masz ;)

milenaaa no moja na poczatku jadla kaszki, teraz nie bardzo. wczoraj jej chcialam dac na kolacje to tylko 4 łyzeczki zjadla a potem sie obrazila, to do mleka jej wsypuje po pol lyzeczki zeby nie poczula ;d
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie jak czułyście sie na kilka dni/ godzin przed porodem?? Bo ja czytam po tych forach i sie doszukuje jakis oznak.. Lupie mnie w krzyzu z jednej strony..;/ Prosze opiszcie wasze oznaki..
 
Do góry