reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asik Po to jesteśmy żeby się mieć komu wygadać :tak: Faktycznie mało się widzicie, ale ''ktoś zarabiać musi'' ... :baffled: P niby wraca na 16-tą , ale i tak zmęczony i głodny . zanim zje i odpocznie jest późno, że tylko mała wykąpie ( albo aż ją wykąpie :-D ) i idzie spać ..
Póki co śpi mi , ale jak będzie problem z kupką to dam jej jabłka trochę . w końcu chyba nie musi być kupki codziennie .

Paulina Oj tak Asik dobrze napisała , torcik piękny , ale ty nam Nikole pokaż ... Albo WAS razem ; PP
 
reklama
Hej dziewuszki;)
Jestem na biezaco co u was.. ale nie mam weny tworczej zeby wam odp..;/
Mała tak mi dziś dawała od 3 ze spac nie mogłam.. za bardzo zostala pochwalona ze daje spac w nocy, hehe;)
Ja juz dzis troche prania ubranek zrobilam, ale samych takich "mini-małych".. cos czuje ze na dniach sie urodzi.. Bardzo brzuch mi sie obnizyl, skoro T zauwazyl to musi byc juz nisko.. pokazywalam mamie i tez mowila ze nisko jest.. ehh ta moja zabka.. tak sie martwie o nia.. nie boje sie w ogole porodu.. bo i tak prawdopodobnie czeka mnie cesarka.. no ale chce zeby ona dala rade z oddychaniem..

Leze ciagle.. a mała sie tak rzuca w brzuszku ze szok.. chcialabym zeby dala rade jeszcze tak ze 2 tyg, zebysmy na spokojnie sie przygotowali na jej przyjscie.. mimo ze ona zostanie w szpitalu, no ale chce miec gotowe na cacy wszystko..
Ehh tez chyba mam jakis gorszy dzionek..
 
No ja dopiero teraz ;)

japaneczka ja też cię nie kojarze ;/
Paulina fajnie ze chrzciny udane, pokaż nam zdj Małej ;D
Milenaa, no mogłysmy zaczekac do teraz a nie haha ;) śliwki na kupke podobno tez sa dobre ;)
magda duuuzo zdrówka dla was i oby jak najdłuzej mała się nie pchała na świat ;)
 
23may Witaj .

Magda Wsio będzie ok kochana. :tak: Nie martw się zbyt dużo . A porodu nie ma się co bać . czemu czeka cie CC ??

Mi dziś wysłali butelke z aventu . zaraz testuje może załapie ;PP
 
Obudziła się , dałam jej moje mleko w niej i
coś ty : gryzieeeee ją tylko:-D:-D Poczekam aż będzie taka naprawdę głodna , i nie dam cycka póki mi choć 20ml z butli nie wydoi ;PP :-)
 
23may dzieki, mam nadzieje ze bedziemy sie jakos kulać jeszcze przez jakiś czas:)
Milena noo ostatnio tez juz szykowali mnie na cesarke, bo skurcze byly ale bez rozwarcia na ani jeden cm, i jesli skurcze by nie przeszly to by zrobili cesarke,, dzieki tym tabletkom sie wyciszyly skurcze.. No ale zobaczymy jak bedzie przy kolejnym razie

T wlasnie na zakupach jest, kupil szlafrok.. ciekawe czy taki jak chcialam, kapcie pod prysznic, recznik.. ciekawe ciekawe:D nawet zaszedl sam z siebie do drogerii spraawdzic czy sa pampersy w promocji i byly wiec mowil ze wezmie 2 ostatnie paczki bo sa;) Przejety tatusiek w akcji:)
 
Magda No T się przejął ;-) Ale to dobrze , nic tylko się cieszyć . Mi rozwarcie też wolno szło :no: Ok godziny 1 w nocy miałam zaledwie 3cm.. a potem nagle rodzę :-D:-D Kochana no ale nie ma się co nastawiać na CC , bo potem możesz się zawieść ;-);-) A co wolisz mieć CC czy raczej chciała byś SN ??

Moja mama ledwo z komisji wróciła ... Ma 1 stopień niepełnosprawności . I rok wolnego z pracy :tak::tak: - kiedy ona już marudzi że nie może w domu usiedzieć ..
 
reklama
Do góry