reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Milena ja bym wolała rodzić SN;) bo jak slyszalam z opowiesci i ogolnie poczytalam o CC to masakra.. mi jakby wtedy zrobili w czwartek to bylabym w znieczuleniu ogólnym;/
 
Magda trzymam mocno kciuki ( &&&&&&&&&&&& ) za poród SN . Oczywiście szybciutki :-)

Natalia śpi już 30min ... a ja się nudzę .
 
dziekuje dziewczyny. Jutro dodam zdjecia bo dzis juz padam. Buziaki milego wieczorku :))

Madzia trzymajcie sie jak najdluzej!!
 
Hello ; ))
Zawiewa tu weekendem a dopiero Wtorek .
Dziewczyny obudźcie się :tak::tak:
Happy Co się dzieje ??

U nas wszystko po staremu .. ;P
 
witam dziewczyny, Dennis wstał dzisiaj o 8, od kilku dni wstaje o 8 a nie o 9... chyba potrzebuje już mniej snu i od dzisiaj kładę go godzinę później czyli o 21

Milena- wszystko naraz, czeka mnie powrót do pracy, ostatnio często klucze się z Seba i mały daje w kość przez zabkowanie... a jeszcze hormony buzuja przez implant i @ mam już 10dni
 
Happy jak ci do 8 śpi to cud dziecko :tak: Moja 7 i zabawa pełną parą :-D Do pracy to ja bym poszła a nie mam możliwości ;/ Ząbkowania współczuje , ale jak to przy dzieciach ''trzeba przeczekać'' ... A 10dniowej @ współczuje .. Ja jeszcze oczekuje pierwszej po porodzie , i jakoś jej nie widać , myślałam że dostane po tym bólu jajnika , ale NIC na to nie wskazuje . No cóż tylko sie cieszyć że jej nie ma ; ) tylko znowu od czego ten ból był ;/

Moja mama dziś w Krakowie w szpitalu na badaniach . Teraz co kilka dni przez rok będzie jeździć :szok: A Natalia leży i męczy misie :-D:-D
 
tak mały zawsze spał dużo w nocy, teraz juz śpi coraz mniej, bo w sumie duży już jest...
właśnie dzwoniła do pracy i wracam od 4.03... strasznie się boję... niewiem jak sobie że wszystkim poradzę...no i jak wytrzymam 9 h bez małego:)

współczuję twojej mamę takich wycieczek...
 
reklama
Ale nas zasypało w nocy, wszędzie biało. Idziemy po obiedzie na saneczki :)

Milena
dzięki. Ogólnie wczoraj miałam gorszy dzień bo tak to staram się cieszyć tym co mam bo kiedyś K. pracował za granicą i widywaliśmy się tylko parę dni w miesiącu. Mało się widzimy ale K. zawsze stara się poświęcić choć chwilkę dla mnie i dzieci. A jak Natalia, pociągnęła butlę jak zgłodniała?
Magda to się T. przeją rolą tatusia, fajnie. Trzymajcie się w 2paku jak najdłużej!
Happy współczuję ząbkowania i tak długiej @! Na pewno sobie poradzisz po powrocie do pracy, jesteś silną kobietą -dasz radę! A nawet jak będziesz wykończona i nie posprzątasz czy nie zrobisz obiadu nic się nie stanie
 
Do góry