reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

happy - ja mam łóżeczko turystyczne, ale chwilowo go nie używam, bo Małej zęby rosną i się budzi kilkanaście razy w nocy :(, więc wygodniej mi jak śpi ze mną.
Magda - znam to o czym piszesz. Jak Mała się urodziła wysłałam K. po pieluchy, no wiadomo, że dziecko bez pieluch nie może być. K. miał swoją jakąś kasę, więc pojechał i kupił (nawet udało mu się kupić dobre :-) za pierwszym razem :-)). Wrócił z pieluchami, szczęśliwy, że mu się udało wykonać to niezwykle trudne zadanie, a w domu od progu jego ojciec z papą na niego, że ile to kosztowało.. no to mu powiedział, że 50 zł.. byście musiały widzieć, co to była za histeria.. jesteśmy nieodpowiedzialni, nie mamy na co kasy wydawać, on swoim dzieciom prał tetrowe po nocach (gwn. prawda), to dlaczego mi się dupy nie chce ruszyć i cała gadka w podobnym tonie.. już pominę, że do utrzymania Małej w ogóle się nie dokłada. wszystko moja mama płaci i ja dostaje 250 zł alimentów z funduszu, bo mój ojciec nie płaci i Mała dostaje 230 zł z opieki. ostatnio też komentował jak podsłyszał jak rozmawiałam z K. co jeszcze kupić Małej na roczek.. że po co Jej cokolwiek kupować, skoro i tak nie będzie pamiętać. :no: a sam większość tego, co zarobi na jakiś fuchach na lewo przepija.. :crazy:
 
reklama
w turystycznym Mała chciała spać i budziła się tylko raz, a w zwykłym w ogóle nie chciała.. no i mogę je złożyć i schować jak nie jest potrzebne ;) tylko gdybym miała drugi raz kupować, to już bym na nim nie oszczędzała, tylko kupiła jakiejś dobrej firmy i albo ze zdejmowaną tapicerką, albo w ciemnych kolorach, bo się bardzo brudzi.. (przychodzili stale bracia K. z brudnymi łapskami, jego ojciec..) ale tak to jestem zadowolona..
 
ja potrzebowałam, bo często jeżdżę między moim, a K. domem.. a nawet jak w dzień Mała śpi, to bezpieczniej w łóżeczku (którego zakup z resztą też komentował ojciec K., że torturujemy dziecko i (znowu), że bez sensu wydaje pieniądze).

jutro nie idę do szkoły. nie mam siły i pierwszy raz od urodzenia Żaby dostałam okres i umieram..
 
no ale kurde nigdy tak nie miałam okropnie.. cieknę jak z kranu i boliiii.. się w sumie odzwyczaiłam, bo w czerwcu by były 2 lata jak nie miałam, ale nie przypominam sobie, żebym kiedyś miała tak źle.. jeszcze mam zrosty po zastrzykach z żelaza (lekarz rodzinny powiedział mi, że nigdy mi nie zejdą i będą mnie boleć do końca życia i sine też do końca życia będą, uroczo, prawda.?), które mnie ciągną zawsze jak coś mi się dzieje, chora jestem, czy coś.. i właśnie mnie teraz ciągną :/ przepraszam, że narzekam, ale nooo.. ;(
 
domonisia-narzekaj sobie od tego to forum jest :) ją pierwszy okres po ciąży też miałam straszny... mnie strasznie boli blizną bo cieśli mnie ją jakież 10 cm... i nawet na zmianę temperatury mnie boli tak że chodzić nie mogę bo cieśli mnie w stronę uda
 
Mała z K. śpią, a ja aż się boję kłaść, bo się boję, że przecieknę :/ gdybym nie odstawiła tabletek, to bym nie miała problemu, ale musiałam, bo się nie dało ze mną wytrzymać :evil: próbowałam 2 różne tabletki (Ovulan, czy jakos tak i Cerazette) i jestem po nich okropna :( ale nie wiem, czy nie wolę drażnić ludzi niż cieknąć..
 
reklama
dominisia- ją mam implant raz na 3 lata i spokój :) a obfite miesiaczki zawsze miałam

mój P. nie śpi jutro ma wolne to siedzi i film ogląda :) a jutro ma imieniny :)
 
Do góry