reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina właśnie to robię ale ja jedno słowo on 10. A hipp jest tańszy bo za 800g jest 40 zł. wiec zamiast jakieś comforty kupować a bebiko comfort 350g kosztuje ok 25 zł wiec taniej wyniesie mnie kupienie puszki hippa a słyszałam że jest dobre. Właśnie mamy z czerwca bo tam też sie udzielam z bebiko1 przeszły na hippa2.
 
reklama
Ja kiedys kupilam małą puszkę Bebilonu comfort, tak polecila pediatra, bo Nikola miala podobno wzdety brzuszek (druga pediatra nie stwierdzila wzdęć tylko poprostu brzuszek Niki robi sie wystajacy po żarełku). Nawet sie tknąć tego dziadostwa nie chciala, sprobowalam i stwierdzilam ze ja tez bym tego nie zjadla i puszka poszla odrazu do kosza.
 
Papitka jak A się tak zachowuje jak przyjdzie do małego, to nastepnym razem jak bedzie mial przyjsc, to zostaw go z małym na godzine i do kolezanki wyjdz, niech doceni co robisz ;)
A co do mleka to Gerber ma też w miare fajną cene i jest dobry, moja mała kiedyś jadła, ale przeszliśmy na Bebiko bo gerber mało dostepny ;/

Paulina my też tylko 1 dziecko chcemy, ja biore Sylvie. I przytyłas cos po tabletkach , bo mam kol co brała własnie te co ty i baaaaardzo zgrubła ;/
 
O jestem pierwsza:-D
Nocka cała przespana do godziny prawie 8. Niunio popyla po mieszkaniu i rzuca zabawkami i krzyczy na ciotkę.
Życzę wszystkim miłego dzionka.
 
co do jedzenia , moja na piersi , ale chce juz ja odstawic ...noo właśnie jak , jak to taki mój cycuś :-D:-D

z Michasiem (syn siostry) jeszcze nic nie wiem...lekarz póżno skończył operować ... i na sam wieczór zrobili tomografie kiedy siostra wrocila do domu wiec dopiero dzis sie dowiem .w każdym bądź razie został na oddziale . tracił przytomność, wymioty i jakieś ataki miał ...czasem nie pamieta ze mama to mama...podejrzewaja wstrząs mózgu

No to papitka nie jesteś pierwsza ;)

ja dziś spaghetti robie ;)
 
Mojas koleżanka ma juz roczna córe i dalej tylko cyca ciagnie. No i jakąś tam zupke ale taki duży słoiczek na tydzień starcza tak samo jak jeden serek tak mała mało je. Tylko cyc i koniec. Spróbuj Kupić mleko i na poczatek zastap jakieś karmienie takim mlekiem i co jakis czas stopniowo zwiększaj.
23may nawet nie ma mowy o wyjściu. Szczerze to nie mam z kim bo koleżanki sie odsuneły została tylko jedna ale ona do mnie dojeżdza raz na jakiś bo mam do niej kawałek.
 
Papitka to wyjdz poprostu na spacer, i zobacz jak zareaguje :-)

Milenaaa tak jak mówu Papitka zastąp jedno karmienie butelka, albo kup sobie butelke Tomme Tippe ( nie wiem czy dobrze napisalam) bo ona ma fajny kształt smoczka podobny do cyca. Moja napoczatku jak karmilam to dokarmialam własnie z tej butelki i nie widziała różnicy ;)
 
witam dziewczyny:-)
wy juz tu troche nadrukowałyście a mu dopiero sie obudzilismy:-)
u nas noc z trzema pobudkami na jadzenie! normalnie jest 1 !!! o24. 4 i 6 i za kazdym razem maly wipil pełną butle kaszki... zastanawiam sie dlaczego nagle tak zgłodniał?

Papitkaa- kazda z nas potrzebuje czasem oderwać sie od dziecka i obowiazkow domowych...jesli tego nie bedziesz robila zrobisz sie sflustrowana...i zajmowanie sie malym przestanie cie cieszy?
 
reklama
23may jak narazie nic nie przytylam, ani nie mam humorkow, no ale jutro rozpoczynam dopiero drugie opakowanie. Co do Tommee Tippee moja nie chciala z tego jesc a jak jadla to sie krztusila. My mamy Philips Avent do mleczka a herbatki pije z Lovi :)
Milena to dosc powaznie z siostrzencem :( kciuki za zdrowko
Papitka mi niestety tez zostala jedna kolezanka. Wszystkie urwaly kontakt jak sie o ciazy dowiedzialy.

Moja wczoraj usnela o 22 i spala do 6! Zjadla i poszla spac az do 10 :)
 
Do góry