reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny, jest tyle nowych mam że jak jakiś temat się powtórzy to nic sie nie stanie

Mój zaduszek j6z leży w lizeczku i zasypia


Ją mam pomysł na temat... napiszcie co już jedzą wasze dzieci i czy przestrzegacie kolejności wprowadzania pokarmów


paulina- kolejny strasznie ale radość niesamowitą:-):-)
 
reklama
Próbowała już chyba wszystkiego, chociaż do niektórych rzeczy była uprzedzona,.
a co do kolejnosci to do roku pokoleji wszystko dawalam. a po roku juz nie.

Paulina czekamy na zdj pazurków ;D Dawniej robiłam zawsze koleżanka , ale odkad jest mała to nie mam jak ;///
 
Mój Dennis od 8 m7miesiąca je wszystko, wcześniej przestrzegałam a teraz he wszystko razem z nami oprócz grzybów i zapraw w occie i musztardy, chrzanu itp.
 
happymum fajny pomysł. Mój maluszek próbuje już wszystkiego oprócz takich ciężkostrawnych rzeczy dla dzieci jak właśnie np. grzyby itp ale to normalne, mleko je jeszcze dwa razy dziennie rano i wieczór z jakąś kaszką o stałych porach je jeszcze tak koło 11 danonek lub jakiś inny serek, obowiązkowo zupka z mięskiem przed drzemką hehe kolo 16 zawsze dostaje jakieś owoce;p

Dziewczyny brak mi pomysłu na fryzurę wieczorową na sobote coś potrzebuje;/

A tak spędzaliśmy dzisiejsze popołudnie, tata stworzył "dzieło" dla synka hehe
DSC_0571.jpgDSC_0570.jpgDSC_0559.jpg
 
Ostatnia edycja:
Paulina12-smacznego ...
alutka-my kaszka z butli rano i wieczorem i w dzień przed drzemka pije mleczko, oprócz tego obiad...taki sam jak my mamy, jaks owoc, albo budy na desek
 
Ostatnia edycja:
Ja kiedy mały odstawił butelkę po 6 miesiącu troszkę się wkurzałam bo przy tym wieczornym jedzeniu to maruda zawsze z niego jest i trzeba go na 100 sposobów zabawiać, a butelka wiadomo wygodnie na spaniu zawsze mu dawałam tak koło 21 ostatni raz , no ale jak mówi moja mama ma to po mnie bo ja też jej butelkę po pół roku odrzuciłam, teraz się już cieszę bo Pani stomatolog stwierdziła że im wcześniej odrzuci butelkę dziecko jak już ma ząbki tym lepiej, butelka mu słuzy jeszcze czasem do picia wody w nocy;p

happymum u nas bardzo dużo szczególnie teraz jak jesteśmy u prababci a ona mieszka na górce to jakby pług nie przejechał to byśmy drogi nie widzieli;p

23may jak wyprostuje to kawałek poza ramiona więc długie z tyłu dłuższe niż z przody i w dodatku bardzo gęste a to sprawia mi problem czasami przy czesaniu;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
a moje malenstwo jest wybredne
od kąd chodzi do złoba potrafi zjesc wszystko - ale tylko tam ze swoja "ciocia"
w domu je jak mu sie podoba. bardzo nie lubie jak zjada zupke dopiero o 18 bo potem w nocy nie moze spac- chyba z przejedzenia

a co zrobic zeby jadl mięsko? ziemniaczki i reszte zjada a na miesko nie moge go namowic.

jedynie mielone zjada jak mu sie kuleczke nadzga na widelczyk :confused:
 
Do góry