reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
a ja sie musze pomęczyć z ziemniaczkami ;D czekam az Jula zaśnie bo jak zobaczy to bedzie chciala, a na noc to nie bardzo zeby jadla ziemniaki ;/
 
Bartek zasypia,rano pisalam wam ze ma pierwszy w zyciu katar, bylam w aptece i prawie wszystkie leki od 2 lat ale pani w aptece uznala ze ma wage 2 lata i moze brac, polecila mi otrivin i lipomal i tu jest problem bo moje dziecko nie wie co to leki, gdy dawalam mu syrop razem z Ł go trzymalismy, ja strzykawka do lekow wciskalam po policzku tak zeby nie wyplul a on piszczal, az zaczal przez to kaszlec i wymiotowac, pozniej jeszcze z 10 min uspokoic go nie moglam:sorry:
Asik moj chyba wazyl, wg mnie waga jest odpowiednia. Moj obecnoe wazy,11,600 i ma prawie 90 cm
Happy tez lubie frytki z majonezem i przyprawa do ziemniakow:-p
Magda tacy ludzie, nic nie poradzisz...szkoda dziecka nie wyobrazam sobie zeby dziecko w wieku Bartka nie potrafilo gryzc, przeciez nawet sloiczki dla wiekszych dzieci maja juz spore kawalki
 
aniula-współczuję problemów z synkiem...pewnie się męczy biedaczek...


No to mój synek już śpi :) mam nadzieję że dziś nocną będzie lepsza ...
ją wcinam sobie fryteczki :)
 
Ostatnia edycja:
a ja skonczyłam pizze, wiem wiem super pora na jedzenie ;D

Anula a jakbyś podała mu jego ulubiony sok na łyżeczce a pozniej za chwile tak samo tylko ze zamiast soku syrop?
 
Happy tak z ciekawości sprawdziłam ile ważyła Oliwia w tym wieku i okazało się , że jeszcze mniej bo 7,150. Nie martwię się bo oboje poszli po tatusiu- będą szczupli i wysocy ( w dzieciństwie mąż na bilansach miał przy wadze wpisane 'niedobór masy ciała' hehe)
Milenaaaa
akurat przy tej fotce się tak mocno wyprostował... faktycznie jest taki długi
RenataT moja Oliwia też miała taki okres, że można było gadać i gadać a ona i tak swoje robiła:wściekła/y: na szczęście trochę ją utemperowałam
23may oby ból szybko minął
Anula1989 oj, to się namęczyliście by podać Bartkowi lekarstwa. Może jutro będzie już lepiej?

Oj, narobiłyście mi smaka tymi frytkami i pizzą...
 
Ja biore sie za sprzatanie jakos ..:)

Ale sie pochwale i tu Siostra P urodziła w nocy ( 2:25 ) Synka Igora 2950 i 55 cm ... w 37 tygodniu .,
 
reklama
Do góry