reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

23may dawalam nan3 a teraz nestle junior ale o naturalnym smaku bo moj pije tylko z kaszka milinowa albo owoce lesne, dodaje 2-3 miarki. Wiem ze nestle ma jeszcze smak waniliowy i miodowy;-)
Happy wiem wiem, napisalam tylko ze moj nie mogl takiego;-)
 
reklama
23may- zareagował lepiej niż ma wszystkie inne, po wszystkich lekach w proszku wymiotowal podejrzewali refluks ale okazało się że to nietolerancja właśnie na mleka w proszku teraz kupuje mleko od farmera 4% i rozrabiam z wodą... a mały nie wymiotuje i nie ma wysypki...a smakuje mu super, jest mi też łatwiej bo mogę mu spokojnie zrobić nasze manna czy budyn a nawet naleśniki, a z mm to więcej roboty było

milenaaaa- super że maluszek zdrowy
 
Ostatnia edycja:
Milena gratulacje dla siostry P. :)
23may moja jest od urodzenia na Bebilonie, kupki mamy co trzy dni wiec to chyba zalezy od organizmu dziecka jak zareaguje na dane mleko. Narazie oprocz tego parodniowego strajku je ladnie i chyba jej smakuje :tak:

Anula jak nocne harce Bartusia? Dalej tak jak bylo?
Renata to Ośki taki niedobry? Taki kurdupelek a juz pewnie nie zle potrafi przygadac :-) szczerze to mam nadzieje ze moja córa nie bedzie miala mojego charakteru.

Moja Nikola juz je. Ale nie zje na rękach, musi lezec na poduszce lub w lezaczku. Taką mam wygodnisie
 
Paulina ciesz się że nie chce na rękach, bo pozniej by się przyzwyczaila a ciężko by ci było karmic na rekach roczne dziecko
 
reklama
23may masz racje :)
Happymum moja jeszcze nie potrafi sama sobie podtrzymywac butelki, ale to tylko kwestia czasu :-)

Ostatnio myslalam dlaczego Nikola normalnie spi w łozeczku turystycznym ktore mamy u tesciow a nie chce spac w normalnym lozeczku u nas w domu. Sciagnelam ochraniacz na szczebelki i Mała spi :) pewnie chciala wszystko widziec a ten ochraniacz jej zaslanial a w turystycznym jest siatka zamiast szczebelkow.
 
Do góry