reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
23may-w polowie kwietnia,wiec przy angielskiej pogodzie pewnie za cieplo nie bedzie

No to ją wszystko na dziś już mam zrobione, uff...teraz tylko relax aż do 20:00 później kąpiel małego i użytkowanie do spanka...i znów czas dla siebie.... Wczoraj zaczęłam czytać nowa książkę
Doroty Zawadzki(superniania) "Moje Dziecko" super książka , polecam !
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.
Oliwia niestety w nocy dostała jeszcze biegunki:-( Lekarka stwierdziła, że to wirusy. Mówiła też, że po paru dniach powinno przejść ale też może się grypa z tego 'wylęgnąć':no: Kazała brać Smektę i Lacidofil.

Damian miał dzisiaj tylko jedno kłucie, które zniósł bardzo dzielnie:-) jedynie troszkę zakwilił. Waży 7,820. Wydaje mi się, że mało ale lekarka mówiła, że jak najbardziej w normie i mały bardziej 'idzie' w długość.

Zresztą same oceńcie IMG_2441.jpg

a taką minkę robił ostatnio przy jedzeniu barszczykuIMG_2582.jpg

Zajrzę później jak dzieciaki pójdą spać to spróbuję Was nadrobić
 
asik-zdrowka dla Oliwci i Gratki dla Damianka :)

mój mały też jakoś tak ważył jak miał pół roku, nie martw się mój Dennis też jest szuplutki a długi
 
Ostatnia edycja:
heja.







ja padam. drugi dzien poza domem. Jutro chyba znowu jade. turniej tanca jest w szkole. a w piątek dzien "dziadowstwa
biggrin.gif
" w p-lu u O. Trza obfocić dziecia.

po za tym dziec moj mnie doprowadza do takich nerwow ze chyba lac zaczne kogoś dla rozladowania emocji. No nie dociera nic do niego. cokolwiek bym do niego nie mowila to zawsze sie kluci, probuje pyskowac.gowniarzysko takie niby male a jak odwarknie to .. kurde po mnie to ma ;/ trwafi swoj na swego.
wink.gif

No ale prostowac go trzeba, bo niedlugo to on mnie bić bedzie.
 
Ostatnia edycja:
właśnie tak jak mówi happy najważniejsze że zdrowe ;)

ale mnie dzis głowa boli ;// najchętniej bym już spać poszła. Jula oglada bajke i boi sie faraona bo dzis o nim jest :-):-)

aa pizze bym zjadła ;/ masakra
 
reklama
Do góry