reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dziewczyny czy możliwe jest że mała nie chce jeść mleka dlatego że bebiko ma jakiś udoskonalony skład teraz? katar jej przeszedl, wszystko jest ok ale mleka nadal jesc nie chce.. zje wszystko byle nie mleko
 
reklama
Oj, ale mam dziś lenia... nic mi się nie chce. Na obiad zrobię naleśniki bo szybko a i dawno nie było.

A coś pusto się tu zrobiło, zawsze jak wchodziłam to miałam kilka stron do nadrobienia a tu tylko kilka postów.

Milenaaaa dużo zdrówka dla kuzyna Natalki i gratki dla młodej mamusi
23may możliwe, że już jej to mleczko nie smakuje. Spróbuj podać jakieś inne i zobaczysz czy to o smak chodzi.
 
Pojde dziś do sklepu i kupie jakieś inne tylko jakie ..

a ja mam na obiad mieć żurek. Mama gotuje mniam mniam .
Lula śpi to gazete czytam ;)
 
23may- możesz spróbować zmienić np. na Bebilon...moim zdaniem to jedno z lepszych mleko w polsce....
ją dziś mam naleśniki...z nutella... bo mam ochotę na słodkie
 
Ostatnia edycja:
U mnie na obiad makaron ze szpinakiem a dla Ł pierogi z miesem.
23may moze kup smakowe mleko?
Happy, bartek po bebilonie mial takie biegunki az musialam robic pranie bo caly byl zawalony tak samo po bebiko i hippie
 
Aniula-wiadomo że każde dziecko jest inne, mówiąc że jest najlepsze miałam na myśli skład, mój mały byl na berlinie od urodzenia a później wyszła mu tą skaza, teraz jest na krowim bo taka byłą decyzja moja i dietetyka
 
reklama
Do góry