reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

magda- rozumiem o czym mówisz:)
anna- mój maly od ok. 3 miesiaca przesypial noce...az nagle lęk separacyjny i koniec jedną noc śpi idealnie a juz kolejna to dramat bo nie moge wyjśćz jego pokoju
papitkaa- moj maly od jakiegos czsu tez juz spi raz w dzien za to 2-3 godz. wiec mam czas na obowiązki domowe
Aniula- wspólczuje mój maly zaczol wcześnie noce przesypiac bo mial 3 msc.
 
reklama
Czesc dziewczyny :-)
Podczytuje co sie u was dzieje ale nie mam weny na pisanie. Dalej czekam na wyjecie implantu, lekarzowi sie nie udalo wiec musze czekac na wizyte w szpitalu. Do tego jeszcze doszla operacja mojej stopy bo sruby wyszly. Jakos to bedzie ale plany dzidziusiowe sie przesuwaja w czasie strasznie...

Ciesze sie ze u waz wszystko ok. Zazdroszcze wam strasznie:sorry:
 
Papitka No to Kubuś niezły podrywacz mały ;) Mi teraz wszystko spada na głowe ;/ Natalia , młodsza siostra i starszy brat :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec juz calkiem bede zabiegana ...

Magda A jak samopoczucie kochana ?

Ja dziś na szybko pierogi z biedronki gotowe ;) i pieprze ide na łatwizne przez cały miesiac ....Bo nie bede gotowac niewiadomo czego dla rodzeństwa które nie oskrobie ziemniaków , nie mówiąc już o pozmywaniu za sobą ;/
 
Milena gotuj tylko dla siebie!! A co, jak tacy sa ze nie posprzataja po sobie to im nie gotuj
Pam czyli staranka sie opoznia?? &&&&& trzymam caly czas zacisniete :)
Papitka moja Niki tez napewno Kubusiem zainteresowana by byla :-):-) a to z drugim dzieckiem juz postanowione?? Pamietaj nigdy nie mow nigdy, bo ja zawsze mowilam ze nigdy nie wpadne i pierwsze co to wyjde za maz a potem dziecko. No i prosze, jest :-)
Inka ja mialam jedna ale kazali mi sie przepakowac ;/ Musialam wziac najwazniejsze rzeczy dla dziecka i dla siebie a na drugi dzien reszte mial narzeczony dowiezc. Ale ja cc.
Happy ja tez podziwiam to jak zorganizowana jestes
Wampi udzielaj sie czesto, napewno czasem bede sie chciala poradzic bardziej doswiadczonych mam :)
Anna jestes sliczna :) Corusia takze

Ponarzekalam troche na tego mojego klocka i wczoraj o 22:30 pieknie zjadla butle mleka i poszla spac. Obudzila sie o 6 troche poplakala jak dzien wczesniej o 5 i przed 7 juz spala az do 9:40 :tak: I teraz znow spi.
U mnie dzis na obiadek placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym.. MNIAM

edit.
Asik mam nadzieje ze bedziemy juz na swoim na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny nie ma co podziwiać...nie zawsze daje rade:/ Dzisiaj np. jeszcze nie ogarnełam i obiadu jeszcze nie zaczełam
z obiadem zmiana planów bo będą kotlety ,ziemniaki i ogórek kiszony... o 14 polożw malego i wtedu ogarne izrobie obiad:)

No to ja czekam ze DOMKIEM :):):) aplikacja złożona teraz tylko czekać:):):)
 
Happy to &&&& kciuki :)))

Nie pamietam czy pisalam, chrzcimy 16 lutego :) Sala zalatwiona mamy przyjecie tu www.santorini.org.pl . Jeszcze tylko do ksiedza trzeba jechac ale to jak moj przyjecie, alkohol kupic i tort zamowic. Niki ubiera jej chrzestna, swiece kupuje chrzestny bo taka tradycja. Wiec ja mamy zalatwione tylko jeszcze ja cos z szafy musze wygrzebac i buty kupic.
 
Anula noo własnie.. tyle ze oni maja dziecko, ktore krzywdza swoim lenistwem... ale coz..
Milena a dziekuje dobrze sie miewam;) Tylko szybciej sie męcze:D I hemoroid mi dokucza..;/ aa no i tylko głowa mi sie kręci co by zjeść:D:p hehe:):)
Pam fajnie ze jestes;) A najpierw zadbaj ty o siebie a pozniej dzidziolek;) Bo dzidzius musi miec sprawną mamcie;)))
 
reklama
Do góry