reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam sie czwartkowo :)


Milena super ze z mamą wszystko ok :)


Stefa Filip ma autyzm dziecięcy. uczy sie w zwyklej szkole tyle ze w klasie integracyjnej. wogole z powstaniem tej klasy bylo wiele zachodu, potem z przebywaniem Filipa na swietlicy i z opieką na niej dla Filipa. Bo Filip zaczął od konca [pazdziernika dojezdzac autokarem szkolnym. wczesniej mieszkalam w miejscowosci gdzie jest szkola wiec odbieralam go zaraz po zajeciach, a teraz juz nie.

a ta pani ze swietlicy to jest wogole kosmos. ona sie tam nadaje jak ja do zakonu.Golym okiem wdac ze pracuje tam bo chyba nigdzie indziej jej nie przyjeli no i w sumie, na glowe nie leci, cieplo w tylek ma, wyplata nienajgorsza a do emerytury trzeba coś robić.


Wczoraj bylam z Filipem u alergologa. testy mu przy okazji zrobili. nie uczulony na nic. AZS ma. Bo te laty na rekach to napewno nie bielactwo. z jednej strony dobrze bo mozna to leczyc, ale z drugiej.. co jeszcze bedzie mial?? juz mam dosc.

Oskar nadal kaszle. wczoraj mowilam dla lekarki o tym. no ale spirometrii mu nie zrobią bo za mały. Jedynie jakby mial ataki dusznosci to wtedy mizna by bylo stwierdzić ze to astma. a on tylko kaszle ( od czerwca ) tak jak ja.

momentami wysiadam. moglyby te choroby od nas sie odczepić.. a moze ktoras chce ?? darmo oddam.

Głowa mi dzis boli strasznie ;/
 
reklama
witam.

nie było mnie na forum ostatnio. już na nowym mieszkaniu jesteśmy od wtorku wieczór. jeszcze dużo porządków. nie wszystko przeniesione jest. w niedzielę chrzest Jasia. mój brat jako chrzestny z mamą przyjeżdża. Jasi owi kolki się osłabiły po sab simplex. ale już niedługo miną pewnie jak to mówią do 3 miesiąca że trzeba się przemęczyć. ostatnio czuje się zmęczona bardzo mam witaminy i biorę ale w nocy czasem daje popalić albo w dzień dużo krzyczy. jego uśmieszki są cudowne jak rozmawiamy i się uśmiecha albo jak coś odpowiada ;D cudo.

witam nowe mamusie.
i gratki dla brzuchatek.
 
RenataT wpołczuje Ci bardzo, mam znajomą ktora ma synka autystycznego i najgorsza w calej tej chorobie jest niswiadomosc ludzi którzy nie maja zilonego pojecia na temat tej choroby a zachowanie dziecka zwalaja na zle wychowanie ;/ porazka. Szkoda, że ta baba nalezy wlasnie do tego grona ludzi tkz znieczulicy społecznej. Ale walcz bo to w koncu twoj ukochany synuś :)

Dla atopika tak jak napisalam wyzej polecam to maslo shea tylko trzeba pamietac zeby nie było rafinowane chyba tak to slowo sie pisze hehe ja jestem mega zadowlona a moja corka boryka sie z AZS juz od 3 m-c zycia a ma 5 latek teraz

jezeli chodzi o astme to coraz wiecej dzieci na nia cierpi, niestety to juz choroba cywilizacji. Dzieci coraz wiecej a dniagnostyka nadal na etapie średniowecza. My czasem trafiamy do rodzinnego lekarza ktory nadal zaostrzenia astmy chce leczyc antybiotykami gdzie tak naprawde one w calym tym procesie sa zbedne. Ide mowie moje dziecko ma suchy kaszel w ten sposob rozpoczyna sie zaostrzenie to jest pierwszy objaw, odsylaja nas z kwitkiem bo osłuchowo jest ok za ok tydzien trafiamy na oddział bo juz jest tam potezne zaostrzenie ze trzeba podac sterydy dozylnie. Razem z mezem przeslismy kurs dla rodzicow dzieci astmatycznych bo tak naprawde najwazniejsza jest szybka reakcja i nasza inicjatywa i czasem wydaje mi sie ze moja wiedza na ten temat jest znacznie wieksza niz nie jednego lekarza rodzinnego. Na wizyty chodzimy zey w karcie dziecka byly konsultacje wpisane a to nam sie przydaje do zasilku rehabilitacyjnego. Mamy pania alergolog ale jak to specjalista jest zawalony robota wiec konsultacje sa co miesiac i zazwyczaj kiedy nic sie nie dzieje a w momencie kiedy potrzebujemy fachowej porady nie ma miejsc kontrakt wyczerpany a gabinet prywatny zawalony do granic mozliwosci.

Moze kiedys sie to zmieni... chociaz podejrzewam ze Twoje przezycia sa jeszcze bardziej meczace ..
 
Bryy dziewczyny ;p

Milenka dobrze ze z mama wszystko ok :) duzo duzo zdrowka dla mamy :)

Renata jejuu az mi galy wyszly na wierzch jak to przeczytalam :szok:



Bylam dzisiaj na USG i jest DZIEWUSZKA :D zdrowa wazy 266g ;p
 
Olcia Gratuluj Córeczki :-):-)

Okropny jakiś ten dzień .;// Tak dziś sobie myślę i Natalka zaraz skończy 3 miesiące , a ''wczoraj'' rodziłam ;PP ... Zestarzeje się przy niej szybko :-D:-D:-D

A co do mamy , ciężko .. Czuje się dobrze , ale boli . Lewą ręką prawie ruszać nie może , także pomagam jej ubierać koszulkę czy bluzkę . Pierś calutka sina ... Włosy muszę jej myć itd . Że tak to ujmę , mam teraz 2jkę do opieki .. Mam okazję odwdzięczyć się mamie za te 18 ciężkich lat :)
 
Ostatnia edycja:
Milenkaa Dziekuje :D


A mama na jakies rehabilitacje ma skierowanie ? albo na sanatorium ? bo wiem ze sie nalezy po szpitalne sanatorium ... ale to trzeba jak najszybciej lekarza zapytac bo to do 2 tyg musi wypisac :)
 
milenkaaaa- mimo wszystko dobrze że mama już w domu:)
Renata- tacy ludzie nie powinni się dziećmi pracować, do tego potrzeba serca...
olciaaaa- również gratuluje córci:):):)
malenstwo20- uśmiech dziecka to najpiękniejsza rzecz na świecie i daje siły bu góry przenosić
 
Hejak.
happy sliczne zdjecia :)
Wyslalam ci zaproszenie na fb. te chude niedozywione to to ja :D


ale mi glowa nawala ;/ oczy ledwie otworzylam.

wczoraj wieczorem mysllam ze zejde. tak w skroniach kłuło ze masakra.

Oskar gorzej kaszle. nadal tylko nocą,najgorzej nad ranem, ale dziś przechodzi samego siebie. poobserwuje go i w razie czego po poludniu do lekarza sie pojedzie.
 
reklama
RenataT+ nie mam tego zaproszenia:( Co twojemu synkowi jest ze tak kaszle mocno???
Mój Dennis wagowo jwst poniżej trzeciego centyla powinnam sie martwić???



już mam, super masz chłopców:) i ty też śliczna jesteś
 
Ostatnia edycja:
Do góry