reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej;)
Ostatnio nie pisalam ale jestem na biezaco z wami, czytam stale;-)

Mam maly problem moze ktoras z was tez taki miala?
Otoz wczoraj chyba pojawila mi sie wysypka, na piersiach, brzuchu, udach i teraz patrze ze na rekach takze.
Swedzi okrutnie i nie wiem czym sobie zalagodzic te swedzenie, oszalec mozna.. Nie wiem czy to nie jakies uczulenie na krem na rozstepy.;/ chociaz od dluzszego czasu juz go uzywam..
Rozyczke mialam jak mialam 5 lat, szczepionke takze mialam.. Chyba 2 raz rozyczka nie jest mozliwa.. a poza tym to ja mam takie bardziej krostki, cos jak mini potowki.. Kurcze moze ktoras z was cos szepnie?
 
reklama
heja
Ha
ppy Oskar kaszle od niewiem czego. Lekarka mowi cze plucka i oskrzela czyste, a on kaszle od czerwca. we wtoek mamy testy w poradni alerg. Mam nadzieje ze pokazą na co uczulony jest.

Magda ja w ciązy, przed ciążą i po ciązy mialam wysyke na dłoniach, twarzy i w pachwinach. nie do wyleczenia diabelstwo. swedzi tak ze nie sposób sie nie drapac a jak sie podrapie to rozsieje dalej po ciele. ;/ takie male ktosteczki wuypelnione jakby wodą, pekają jak urosną, potem robi sie taki strupek i fajnie jest jak nowe sie nie pojawiają bo mozna zaleczyc. gorzej z kolejnymi ;/ u mnie dziala Bactroban na początku a potem musze Tridermem sie smarowac.
to jest jakies kontaktowe uczulenie na cos. na co niewiem. na testy sie nie wybieram bo u nas kladą na szpital na 72 godziny i niema mozliwosci pochodzenia z plastrami w domu.

pospalam sobie az do 7.40. szał. dawno tak dlugo nie spalam :D
 
Hej;)
Renata
to fakt drapac to trzeba bo tak swedzi:p ale dobrze ze w nocy sie nie drapie, bo nie czuje swedzenia. I chyba wpadlam od czego to moze byc.. Otoz przez ostatnie chyba 4 dni pilam codziennie jogurt truskawkowy.. a ponoc truskawki mega uczulaja.. takze wydaje mi sie ze to od tego bedzie.. widocznie maluchowi nie smakuja hehe;)
Juz za tydzien bede wiedziec kto zamieszkal w brzuchu, ale sie ciesze;) o ile sie dobrze ulozzy do tego zeby podgladnac;-)

Kurde u nas pogoda taka lipna ze az.. leje i leje.. na dodatek auto nam sie wczoraj zepsulo.. ciagle cos i cos.. A najbardziej zabawne jest to ze moj T zadzwonil po lawete, bo ma w banku takie ubezpieczenie, to babka stwierdzila ze za blisko od domu jest, jakby zatrzymal sie z 300 m dalej to nie ma problemu.. powalona.. a skrzynia biegow padla, tzn tam jakas linka spadla.. wiec chyba mielismy go zapchac zeby przyjechali.. ale na szczescie w PL w PZU wykupil takie ubezpieczenie na Europe ze w razie co to laweta przyjedzie i zawiedzie 150 km za darmo.. i bez problemu powiedzial co jest grane i przyjechala firma angielska ktora wspolpracuje z tym bankiem.. smiechu warte..;/ wazne ze auto stoi juz na warsztacie.. no i ze to nie poszla cala skrzynia bo koszt gosciu powiedzial jakies 400f.. oczywiscie przed samymi swietami wszystko.. Ostatnio tez telefon przygniotl i ekran pekl i bedzie musial jak uwzglednia ubezp w banku zaplacic 50 F i chyba dadza nowy.. W Pl od jego strony tez same najgorsze wydarzenia.. Jeden szwagier zlamal noge, tego samego szwagra ojciec tydzien pozniej zawal, drugiego szwagra ojciec tez zlamal noge ale tak powaznie ze konsylium sie zbieralo bo nie wiedzieli jak to poskladac, a to starszy czlowiek na dodatek z bardzo duza cukrzyca.. masakra jakas.. niech ten rok sie juz konczy bo normalnie szlak czlowieka trafia.. Chce juz do PL.. Za msc o tej porze juz bedziemy:p
 
magda- to super ze sie dowiesz juz wszystkiego. imiona juz wybrane czy dopiero jak sie dowiecie kto to bedzie wybierzecie?
kubunio zjadl zupke i spi. u nas zimno cale szczescie nie pada i wiatru nie ma to mozna spacerowac.
nie mam kiedy wejsc i poczytac tak dokladnie ale widze ze w ogole nikt tu prawie nie pisze.:-)
 
papitka gratuluje zabka!

magda
ja mialam jakies dziwne uczulenie na dekolcie... idz lepiej to lekarza. mi przepisal hydrokortizon, pomogl po paru dniach. a jesli myslisz ze to po kremie to lepiej nie uzywaj
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

nie wiem czy ten wątek będzie odpowiedni - przeczytałam Was przez kilka stron i piszecie tutaj o swoich pociechach. A przede mną jeszcze... wszystko tak naprawdę. Ale chciałam do Was dołączyć, ew. popodglądać :)
Dlaczego tutaj jestem? Ano dlatego, że doktorek przytaknął na mój wynik testu - dał 99%, że ciąża jest. Przede mną co prawda usg - 3 grudnia :) Sądzę, że będzie to potwierdzenie, bo objawowo się nadaję na ciężarną :D No ale zobaczymy. Doktorek powiedział, że do czasu usg mam się zachowywać jak w ciąży (
:D) no więc z przywileju forumowiczki mogę skorzystać, nie? :)
Mam nadzieję na miłe chwile tutaj z Wami i owocne znajomości mamusiek :)
 
Olcia Gratulacje z całego serca:):) Są typy imion bo nie pamiętam:)P

Milena
cieszę się że z mamą całkiem nie źle;)

Happy śliczne zdjęcia o raju jaka Ty młoda;P)

Magda
spokojnie doczekasz się nie nakręcaj się bo odkręci się pupa na złość i guzik zobaczysz:) Kurcze współczuję wydatków;/

Ariena witaj:) Pewnie że miejsce dla Ciebie napisz coś o sobie;)

Ja dzisiaj ostatni dzień na uczelni... przyjechał 6.30 rano przeleżeliśmy i przegadaliśmy pierwsze co zrobił jak wszedł to życzenia:)
Na uczelni jakoś lajtowo przyjechał po mnie bo musieliśmy w mieszkaniu coś załatwić i zrobiliśmy sobie spacer po Krakowskim w Lublinie i dostałam czerwoną różę z okazji 4 rocznicy...
Teraz wszyscy padli jak muchy i ja idę. Jutro dzień misia Domka wybrała pandę Karolka:p
 
reklama
Do góry