reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Papitka co do imion to mamy dylemat bo co mi sie podba to dla T sie nie podoba i na odwrot.. ale po USg bedziemy juz o tym goraco dyskutowac:p Kurde ale czas leci szybko, twoj maluch to juz kawal faceta;-);D
Herbata to nie od kremu a od jogurtow truskawkowych.. przestalam je pic i wysypki nie ma i nie swedzi
Kasiek wszystkiego najlepszego z okazji imienin, bo tys Katarzynkowa;-) i mam nadzieje ze nie zrobi psikusa i sie pokaze ladnie:p bo nie wyjde stamtad hehehe;-)

Ja lezakuje sobie i zajadam lodzika;P nudziaszki ogromnee;-)
 
reklama
kasiek88kasiek dziękuję za oficjalne przyjęcie do grona ;) Milenaaaa Witaj. :)

Coś o mnie - mam 25 lat - a więc się załapałam do przedziału, uff :)
mieszkam sobie z mężem (ale tak na niego tylko mówię, on na mnie "żono", no to niech ma "mąż" :D )w Warszawie, ale pochodzę z Lublina (!). Studia skończone, praca była ale się zmyła :( (żal do szefowej tylko pozostał...:wściekła/y:). Może coś się uda znaleźć zanim "spuchnę"... :/
Kasiek88
, czy ten spacer po Krakowskim to tak gościnnie, czy z przyzwyczajenia, jako stały bywalec ? :)
 
heja :)

Happy no od czerca kaszle. strasznie dlugo. raz wiekszy ma ten kaszel raz mniejszy, dwa dni przerwy i znowu. jutro do alergologa jade z nim, testy bedzie mial. wiec moze dowiem sie jaka przyczyna tego kaszlu jest.

Ariena witaj :)
i gratuluje :)


Papitka gratulacje ząbala :)

ale dziś u nas słoneczko grzeje :) tak jakos wiosennie :)
 
hejka wczoraj chrzcilismy jasia. śmiał się do księdza jak podeszliśmy i przysięge składaliśmy tą wierzymy-wyrzekamy sie.
w sobote moi bracai i B zaczeli jużx pić wczoraj normalnie nachlani na maksa. ja jedyna abstnentka. Jas ma afty w buzce. kupiłam dzis lek. teraz slodko sobie spi potem na spacer idziemy. jestem obolała wczoraj spalam na podlodze a dzis zasnełam na poł siedząco a potem na kawałku łóżka spałam. nie wyspałam sie.

ariena witaj
 
Kubusiowi wczoraj przebił się drugi ząbek.
Witam nową przyszłą mamusie.
malenstwo- mam nadzieje że szybko znikną.
magda- no to trzeba iść na kompromis hihi.:-D
 
Hej, dawno nie pisałam iż borykam się z kłopotami zdrowotnymi i ciągle po lekarzach ehhh
Czy miałyście może anemię w ciąży? Na wynikach z 26.09 wyszło że hemoglobiny mam tylko 10,9 za mało także erytrocytów, limfocytów, hematokrytu a za dużo neutrofilów, wyniki moczu były ok. Gin przepisała mi tardyferon gdy zobaczyła te wyniki i po zażyciu wszystkich tabletek kazała zrobić nowe wyniki, oprócz tych tabsów piłam soki z buraków i jabłka, spożywałam [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] produkty bogate w żelazo, białka oraz witaminy C i B. Dziś odebrałam wyniki i wyszło że znów ubyło mi krwi teraz wynosi 10,7 a za bardzo skoczyły leukocyty, są obecne także w moczu tak jak jakieś bakterie no i utrzymują się [/FONT] neutrofile :(
Jedynie wyniki na cukier wyszły dobre, nie mam cukrzycy ciążowej.
Nie rozumiem dlaczego w ogóle nie przybyło mi krwi, a tak w ogóle to nie czuję się źle, nie czuję żadnych objawów niedokrwistości, czy może ktoś miał podobny przypadek ? Do gin jestem zarejestrowana dopiero na przyszły poniedziałek, martwię się tymi wynikami :-(
 
reklama
ima18-ja mialam bardzo silna anemie i tabletki teznie pomagaly i zadne buraki ani watrobka, ni po pewnym czasie polozna zwiekszyla dawke zelaza
 
Do góry