reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam.
Moje dzieciaki mnie były na rozpoczęciu roku szkolnego. Mareczek na zdjęcie szwów miał dzisiaj zaplanowane a ja wizyta u gina. jutro wizyta u ortopedy z Justynką.

Aleksandra Zdrówka.
Milenaa Fajnie że już w domku,
 
reklama
Witam 'stare' i 'nowe mamy'.
Mam nadzieję, ze ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta. Przepraszam, ze się nie odzywałam... Ale natłok obowiązków mnie przytłoczył, albo wręcz wgniótł w podłogę. Na szczęście już powoli ogarniam ;).
Gratuluje wszystkim przedszkolakom!!
i Tobie Milena również gratuluje ślicznej córeczki. Zazdroszcze tego maluszka ;).
Uciekam odświeżyć suwaczki, bo mam nadzieję że będę mogła się znowu dolączyć.
 
hej
miałam pisac ale nie mam nastroju .. Vika mi dostała temperaturke , Emma tak samo...
nie wiem nawet od czego...

idę się położyć spać bo maiłam beznadziejny dzień
 
Padam, nie wiem czy spalam godz...maly budzi sie co godz usypia pol, spi pol i od nowa wstaje. Pierwszy raz taka mamy noc. Nie marudzi, nie placze, nie mam pojecia o co chodzi.W dzien jak zawsze spal raz 1,5 godz. Mam nadzieje ze uda sie pospac jeszcze z godzinke.
Milena sliczna coreczka a jaki okruszek:-)ja rodzilam godz dluzej, wszyscy mowili ze szybko jak na pierwszy porod
Gosdia witaj;-)
 
Z mała daję sobie radę . Jest na prawdę bardzo spokojna . Dziś w nocy wstała zaledwie raz o 2 . a potem koło 7 rano . Teraz sobie śpi , ale zaraz będzie jedzonko , bo już się wierci :) Jedyne co jseszcze jest dla mnie ciężkie , a bynajmniej takie sie wydaje to kąpanie , ale mamusia pomaga , az w koncu zrobie to sama .
Mój P mnie zaskoczył w szpitalu . biorę się za przewijanie , a P do mnie : ''wstań , ale ja chce , pomożesz mi '' Rozebrał umył pupcie , z załozeniem się bał bo pępek ( już ma śliczniutki zadnej rany ) wytłumaczyłam ze delikatnie chwycie i zaklei pampersa to nic jej sie nie stanie, i uwieżcie za cała sala go obserwowała , podołał :):)

Jejku tak czekałam , jak ja się ciesze że ona już ze mna :) Potem się wezmę za wrzucanie zdjęć , teraz zjem póki jeszcze śpi niunia ..

MIŁEGO DNIA .
 
reklama
Witam,
Snoopy, no strasznie szybko czas leci ;)
Anula, och wspolczuje... Oby miał tylko taki jednorazowy wyskok.
Vi, zdrówka dla córeczek.

My uciekamy na dwór bo dziecie nie chce wysiedziec w domu w taką pogodę. Zajrze wieczorem...
 
Do góry