reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć mamusie kochane :***

Milena gratulacje :***

Ja tylko tak wpadam i wypadam, czasem was podczytuję z tela ale niestety nie mogę z niego odpisywać a na kompa mało mam czasu :/
Normalnie czasem to już padam na ryj i liże beton... :/ dzisiaj jestem na nogach od 4,30 :wściekła/y:

ale co będę wam mówić, same wiecie najlepiej jak to jest :)

Aaa od wczoraj się dietuję :)
 
reklama
heja babeczki :)
rano neta nie mialam. potem sporo zalatwiania, to z autokarem szkolnym, to z przemeldowaniem nas ( mnie i dzieci ), to zakupy, po F, potem po O. Usiadlam z kawą dopiero ok 14. a glowa to mi tak rozbolala ze ledwie siedzialam. no i tradycyjnie krew z nosa poszla.Jutro musze isc do lekarza bo ile mozna z nosa krwawić i ta glowa. tablety juz prawie nie dzialają. chyba ze 4 na raz wezme to ok 2 godzin jest ok.Dziś nie szlam bo u nas we wtorek rynek jest i babc multum. caly dzien bym siedziala i bym sie nie dopchala do doktorki.


Malenstwo dobrze ze jest szansa na porod w terminie. Ja z Oskarem to chcialam wczesniej rodzić, bo mi on strasznie na nerwy uciskał ( czucie w nodze mi zanikalo i bywało groznie ).ale on jak na zlosc wysiedzial do terminu.

Milena brawa dla P :)
a co do kąpania. Malusiego Filipa kąpala moja mama bo ja sie balam ze dotkne pępuszka to mu krzywde zrobie. tak do 2 tyg. tak bylo. potem juz luuuuzik. sama! kąpalam. przy O juz wogole sama wszystko. . Tak jak Snoopy. wpienia mnie jak mi sie ktoś paleta pod nogami. No czasami Filip pomagal myć brzuszek dla Oskara.
 
Dziewczyny doopa blada ale nie nadrobie was jestem w stugach chusteczek okryta :> masakra , a na weekend mamy jechac na urodziny oby przeszło . Młody juz dobrze wariuje jak na złość mamusi ...
Trzymajcie się
 
Cześć mamusie kochane :***

Milena gratulacje :***

Ja tylko tak wpadam i wypadam, czasem was podczytuję z tela ale niestety nie mogę z niego odpisywać a na kompa mało mam czasu :/
Normalnie czasem to już padam na ryj i liże beton... :/ dzisiaj jestem na nogach od 4,30 :wściekła/y:

ale co będę wam mówić, same wiecie najlepiej jak to jest :)

Aaa od wczoraj się dietuję :)
Ty to się masz z tym swoim bobasem;-) oby mała szybko dała mamusi odpocząć i się wyciszyła:-)

Renata ja jak mi w szpitalu pierwszy raz kazali ubrać Alę (chyba 24h po porodzie) to się cała zapocilam ilalo sie ze mnie jak bym prysznic brala:-D do dzisiaj tego nie zapomnę a z Oliwką juz z górki:-p z tym że Ali szybciej pepuszek się wygoil u Oliśki się paprac zaczynalo ale dałam radę;-)

Olka kielona se walnij, może to pomoze??:-p
 
Heja. matko jakim lekkim snem spalam. kazdy oddech Łukasza slyszalam. potem ok 2-3 Oskar przyszedł do nas. to ja poszlam do Filipa. a tam nie lepiej On sie rozpycha strasznie. a ile ja razy w gebe dostalam. maaaaaaaaaaaatko!do tego nos caly zatkany, zasnim kjrople wzielam to sapac bylo trzeba. w buzi wysycha, zatoki bolą.Jesien sie zbliza i ja znowu bede wyglądac jak zombie. Ale w piątek jade do alergologa, dobrze by było pokazac mu sie od jak "najlpeszej" strony.

Snoopy u nas na odwrot z pepuszkiem bylo. U F byl "dlugo", u Oskara w 4 dobie odpadł.
Ubieranie to dla mnie pikuś był, kąpanie potem tez.Karmienie cycem tragedia, bo jeden i drugi tak mi brodawki pogryzli ze ja wylam z bolu.

Oskar po wczorajszym dni w p-lu zachwycony, bo juz ma nowych kolegów.nie plakał rano, troszke buzia mu posmutniala przy rozstaniu, ale potem bylo jak zwykle ok.
 
Hejka:-D

Ja w jakim dobrym nastroju, mimo zlego początku dnia:-p trolle mnie obudziły i od 7 Oliwce spać nie dali a ona po rannym karmieniu zawsze spi jeszcze do 9,10. teraz taka maruda z niej:confused2:

Renata Ty to jak mój M:-D z tym że ostatnio jechał się zapisac na wizyte bo 3mies juz nie był (wczesniej co mies jezdzil na odczulanie i teraz chcial kontynuowac bo lekarz mu przerwe zalecil) w recepcji się okazało że doktorem pojechał na wakacje, ugryzlo go jakies diabelstwo i zmarł.... A mąż twierdzi że do innego lekarza iść nie chce...
 
Maleństwo : Teraz na Ciebie czekamy ;))
Vi : co do programu spróbuj może photofiltre :)

Co do Kąpania , moja mama zrobiła to raz , wczoraj zrobiłam to sama :) Wszystkiego trzeba się nauczyć . Stwierdziłam że muszę ja umyć bo mama w końcu pójdzie na popołudnie do pracy i co wtedy .
Moja pępuś ma już ładny , ale no wiecie rana jeszcze jest , przemywam .


Tak po za tym ...wczoraj ją pochwaliłam jaka ona grzeczna , i dała popalić . od godz 12 do dokładnie 14:40 był płacz , prawdopodobnie brzuszek , nosiłam masowałam , podkurczałam nóżki i NIC !! a w końcu padła , potem to samo od 21do ok 23 . Strasznie kicha , i charczy jej jakby w puckach coś . Martwię się . Dziś zadzwoniłam do położnej żeby szybciej przyszła, i przyszła po 20minutach , popatrzała i mówi żę zdrowa, ale zebym szła z mała dziś do lekarza żeby ją posłuchała .. 6 dni dziecko ma i musze wyjść z nią na dwór , na szczęście nie jest zimno , i do poradni nie daleko .

Miłego dnia ..
 
Dzien dobry;-)
Weszlam na chwile bo musze leciec z malym kupic mu adidasy tak zeby wyrobic sie przed 14 bo wtedy idzie spac
Milena a jeszcze na spacerze nie bylas?Ja wyszlam po 4 dniach i nastepnego bylam juz na dworze, wg mnie mozesz juz smialo spacerowac poki fajna pogoda;-)
 
Milena może ma sapki?? u mnie Oliwka ma... Musisz nawilżać powietrze w okól malej, 3 razy dziennie wietrzyć pomieszczenie w którym przebywa i nosek nawilzac sola fizjologiczną (1kropelka styka) i aspiratorem wyciagasz z tym co zalega, potrzebne są jeszcze spacery codziennie po 2h ale twoja małóa za mała i na razie wietrzenie musi jej wystarczyc... u nas widzę juz rezultaty;-) Niuniula lepiej oddycha i juz tak nie harcze.


Hahaha ja jak Oliwka miała 2 tyg byłam z nią w bialymstoku:-D ale wczesniej tylko ją balkonowałam, bo nie ukrywam bałam się że ją przeziębie... jak coś to zawsze w nosidelko i samochod jak mniejsza była...z tym że nie było jej widać tak ją zakrywałam...
 
reklama
RENATA raz dwa do lekarza z tymi krwotokami z nosa.

MILENA super, że świetnie sobie radzisz.
A mała ulewa?? Jeśli jej się ulewa to może jej przez ulewanie harczeć coś, ale idź do lekarza i zbadaj.

A mi mały o 5.40 pobudkę zrobił ach ale mi nie po nosie było, poleżalałam z nim do 6 oddałam go do babci a sama wstawiłam wodę na kawkę i ruszyłam do piwnicy po małe ciuszki po Kacperku bo obiecałam swojej szefowej pożyczyć dle dzidzi, a miałam tow niedzielę zrobić ale brak czasu.
Melcia świetnie w przedszkolu zostaje.
Jak Wasze dzieciaki w przedszkolu??
A a moja sąsiadka nie zadowolona z przedszkola, a to dopiero 3 dzień. Ech ludzie.
A jutro wyjazd z dziećmi i mamą do Wawy do alergologa, Amelka testy będzie miała robione i mały na wizyte. Mela już się cieszy, że będzie pociągiem jechać.
W Kaufie fajna promocja skarpetek dla dzieci, dla maluszków jak i dla większych dzieciaczków trójpak za 2.49, kupiłam Meli 4 tórjpaki, dwa na teraz i dwa większe na później ale za takie pieniądze nie mogłam nie wziąść.
A dla mojego maluszka ostatnio od znajomej 20 par dostałam skarpeteczek za darmo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry