reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Magda wszystkiego najlepszego!!!

Hej my z Dominiką byłyśmy na Lato z Radiem dla dzieci balonów całą garść nie pompowanych dostała i takich na patyczku wiatraczków klekotkę jakąś maskotkę miasta były dmuchane zamki a to zjeżdzalnie a to z kuleczkami to wyskakała się na ostatnim to deszcz zaczął padać to i dzieci nie było to pozwolił im z 15 minut skakać był koleżanki narzeczony córką to miała koleżankę potem do tej koleżanki poszłyśmy bo ona tam stała na stoiskach na promocji miasta to jeszcze cukierków im dała;P A teraz padła biedaczka hahaha
 
reklama
Milenaa Gratulacje Kochana pózno,ale szczerze :)

podczytuje Was troszke,ale nie zawsze mam czas zeby odpisac-za co bardzo Was przepraszam
:zawstydzona/y:
My z Ami mamy czas poważnego odnocnikowywania tzn Ami juz od wczoraj woła siku a dzis to już super zmoczone gacie tylko raz:) jesdem mega zadowolona a co najlepsze to potrafi sama isc do łazienki zdjąć majtki spodnie i mówi oooo....idę do niej pytam co robisz -"siku lobiłam":-)cudo moje:)
 
Mały obudził się na jedzenie o 5 i jakoś spać mi sie już nie chce a on śpi hihi. Mój śpioszek malutki. Gorzej ze spaniem w dzień.
Misiek mój dzisiaj skończył 3 miesiące. Jak ten czas leci. Pięknie śpi mi od godziny 20-21 i śpi do ok 5 zjada i śpi dalej do 7-8 no ale mamy jeszcze więcej postępów Przy zabiawie czasami zaczyna próbować w głos sie śmiać i najwiekszy postep od kilku dni robi sam kupke nie trzeba mu nic a nic pomagać nawet grymasu na buzi czy stekania nie ma i trzeba samemu wyczuć ze kupa w pampku. ;D
Kasiek no to mała sie wybawiła.
Gosia oby postepy w siusianiu szły do przodu i nie było ani jednych zasikanych gatek :-D
 
Witam.
Magda Spóźnione sto latek.
Maleństwo no to wkrótce będziemy czekać aż ty się rozpakujesz.
Papitkaa szkoda ze na rozprawie nie poszło po twojej myśli.
Gosia Wytrwałości w odnocnikowaniu.
 
Papitka racja nich się pocałuje ten Twój że tak powiem tata . jestes mama silna osobą i nie potrzebujesz jego . A sam będzie w końcu żałował swojej decyzji kiedy zatęskni za wnukiem .
Gosieńko to samych nocnikowych sukcesów :)
kasiek super , że impreza udana !
Madziu przykro ale oby teść szybko wrócił do siebie psyhicznie i fizycznie :*

Młody dzisiaj mniej kaszle ale myślę , że i tak pójdę z nim do lekarza na kontrolę bo martwie sie aby cos mu na płucach nie zalegało .
Dzisiaj ładna pogoda ale siedzimy w domu .
 
heja.

dziś fajnie u nas sloneczko grzeje :) jak zwykle na koniec wakacji ;)

Wyprawke juz kupilam, dla F jeszcze tylko kapcie i dla OSkara ksiązki.

jutro nerwowy dzien bedzie :) Oskar na bank bedzie plakał, ze on chce z mamą zostac, albo zeby mama z nim zostala w p-lu, no ale nie da sie. Musze być z F, bo trza oblookac panią wspomagającą. poprzezywac ze moj pierworodny to juz 1-klasista.

Wampi, Sali tez tak przezywałyscie ?? Bo u mnie jak przez cale wakacje byl luz, w zerowce byl luz, no kazdy musi isc do tej szkoly, tak teraz ( czyt. dziś) tak mi z nerwow po brzuchu bulgocze ze zwariuje.
 
Hejjjjjjj
Dziewczyny dzieki jeszcze raz za zyczonka;-)
Dzis juz Milena powinna sie pojawic bo ktos pisal wczesniej ze dzis ma wyjsc;-)

Ja dzis mam konkretnego leniuszka, nawet obiadu mi sie nie chce robic.. skoczymy do sklepu jak T wroci bo mam ochote na pyzy z miesem;-)
Strasznie mnie dzis mdlii... fujjj wypilam sobie mietke i tak zle..
U nas dzis pogoda bez slonca, ale az tak zimno nie jest;-)
Chyba bede zmieniac szpital na inny niz wybralam, bo sie dowiedzialam ze ten co teraz wybralam to niezbyt ciekawie tam jest.. ale to dopiero po tym USG bo jak teraz zmienie to bede znowu czekac na USG zanim mnie zapisza;-) Brzuszek zaczyna mi sie fajnie odznaczac hehe;) takie kreseczki sie robia gdzie sie formuje brzunio;) Chcialabym juz uslyszec serducho na tym usg i zobaczyc sloneczko moje;)
A moze mi cos poradzicie bo w ogole nie mam ochoty na jedzenie i jakbym mogla to nic bym calymi dniami nie jadla.. ale zmuszam sie bo wiem ze dziecko potrzebuje tez.. jak zjem to pozniej mam takie dziwne uczucie.. Slodyczy to unikam jak ognia bo przy tych mdlosciach to nawet nie mysle.. Wczoraj zjadlam kawalek tego ciacha co zrobilam, a reszte T oddalam;-)
Licze na Wasze rady;)
 
dziękuję dziewczyny.
U nas cieplutko dzisiaj ,właśnie wrocilismy z Kosciola i wwybieramy sie dzis na rowery,ale cos nam sie slonce schowało...:-(

Miłego dnia dziewczęta;)
 
Magda mnie z Oskarem tak mdliło i mdliło. Na jedzenie patrzec nie moglam. lodowke omijalam bo rwalo na wymioty. I zapach kawy. no jeezu, w domu czulam jak sasiadka zza sciany sobie parzy. Nie musze mowić gdzie ja wtedy lądowalam ;/ Jedyne co dalam rade w siebie wmusić to mandarynki i serek topiony ze swiezym ogórkiem. to bylo moje menu do ok 4,5 m-ca.

Mieta mi nie pomagala. Bardziej owocowe herbaty, bo one zapach jedzenia pod nosem mi zabijały.
 
reklama
Do góry