reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

KASIEK dlaczego???? Nie wiem dlaczego podejrzewam, że był to odruch.

Wczoraj Amelka padła przed 21, a Kacperek o 21.30 w szoku byłam, że mój syn spać nie chciał, szalał po łóżku.
K wrócił wczoraj na noc, dziś znowu pojechał i wróci jutro. Ja w pracy a dzieciaczki w domku z babcią.
Oby do poniedziałku, to Mela do przedszkola pójdzie, moja mama trochę odpocznie bo Kacperek to grzeczniutki i przynajmniej Kacperek porządnie w dzień się wyśpi jak mała w przedszkolu będzie.
 
reklama
Dorotar nie wiem moim odruchem byłoby zadzwonienie na policję:p Toż nie nie od dziś wiadomo że "zabijesz mende a pójdziesz siedzieć jak za człowieka".
 
Czesc..
Wczoraj mielismy bardzo nerwowy dzien.. Kurde tato T jest stolarzem i maszyna wciagnela mu reke, mial operacje i zostalo mu 2 i pol palca;/ i do tego zalozyli 200 szwow bo tak pocieta reka byla.. Tesciowa jak zobaczyla co sie stalo, to z nerwow i tej krwi a jej ponoc byloo od grooooma zemdlala.. Pogotowie zabralo go do szpitala i mial operacje, dostawal leki na uspokojenie bo nie mogl sobie poradzic z tym.. Przyjechal na urlop do PL bo w Niemczech pracuje i cos robil na stolarni i takie nieszczescie.. Na poczatku mowili ze niewiadomo czy reke mu uratuja.. Stracil pol kciuka, maly palec i palec wskazujacy.. Masakra..
 
Dorotar no dobra a jak już złodziej włamie się do domu i w domu jest przeszkolony pies o ktorym złodziej nie mial pojecia dochodzi do wali i zlodziej zostaje unieszkodliwiony. Wtedy też by jakis sedzie nas ukarał za to że bydle chciało nas okrasc? chyba nie bo faktem bedzie ze do włamania jednak doszło... kurde szkoda że u nas nie jest jak w stanach:-D wchodzi na podworko nieproszony i kulka w lep:-D hahahah:-p


Kurde ale Oliwkia dzisiaj marudna... i ciagle głodna jest!!!:baffled:
 
SNOOPY ja tam Ci nie odpowiem bo ja sędzią nie jestem ale wiem, że w Polsce mamy chore prawo i wszystko jest możliwe.
Niektórzy zabijają bezbronne dzieci i chodzą na wolności i robią z siebie gwiazdy a nikt się za takich nie bierze. Więc w naszym kraju już mnie chyba nic nie ździwi.
 
Aleksandra a dzięki. ja ogólnie ok tylko ostatnio brzuszek już się stawia trochę. ale aby jeszcze te 6 tygodni. zdrówka dla synka.
Maleństwo Ty chyba jesteś następna w kolejce do rozpakowania co?:-D.
Magda jej. współczuje ale dobrze ze tylko palce stracił a nie całą rękę.
 
magda ciesze się że pomogłam :-)
ojej bardzo współczuję tego co się stało teściowi :-(
mamolinka witaj :-) sliczne jesteście :-)
soksy przykro mi :-(
kasiek no to życzę udanej wizytki w zoo :-) i udanego spotkania z siostrą

co do drabiny i siekiery to ja się zastanawiam skąd sąsiad miał siekierę w domu ... :Szok:

kurde coś jestem nie w humoprze :/ chyba przez ta pogodę , i zapomniałam jeszcze podoatku drogowego zapłacić :/
będe musiała zrobić to w poniedziałek dopiero :/




 
reklama
Polskie prawo jest przeciw ofiarom. bardziej pomaga sprawcom.

EWI no ja mam z OM na 1 października, a z USG mam na 23 września. ale coś takie przeczucie mam, że ok 20 września już Jaś będzie ze mną. ale na razie zamknięte, szyjka cała, łożysko stopnia 1/2. czekam. w czwartek zobaczę jak dalej szyjka i wgl. a w piątek jak z wagą USG. ale już brzuszek poszedł w dół lekko.
 
Do góry