reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej. Cały dzień dzisiaj poza domem u koleżanki na chodakowie. ;D
Co do wysypki to był taki wirus trzydniowy mały już sie czuje dobrze i zostały pojedyncze plamki większe.Sprawe przegrałam ;/. Sędzia uważa że moja szkoła to nie szkoła ze tam sie zdaje Za pieniądze i alimentów mi nie podniosła siostrze też bo nie ma potrzeby. Nastepna rozprawa założona przez ojca jest 13 jak trafie za tą k***e to też przegram bo ona jest za tatusiami a mnie i mamy wcale nie słuchała miała nas gdzieś a jak sie dowiedziała ze szkoła prywatna to nas wyśmiała czego my od ojca chcemy. Wiec dzisiaj pojechałam i przepisałam się do zaocznej a ojcu na rozprawie podziekuję od razu i nieh spada niunia nigdy nie zobaczy. Nie nadrabiam bo nie mam kiedy tylko tak na szybko przeglądałam bo sie chciałam dowiedziec czy milena urodziła. i o szwach coś gadałyście to powiem tak szwy odpadają nawet do 6 tygodni ja do ok 4 tyg nie siadałam nawet. Ze szwów robią sie jakby strupki przed odpadnięciem więc czasami może coś zakłuć bez problemu przemywaj wodą z mydłem albo płynem w którym się kąpiesz za żadnym pozorem płynami do higieny intymnej tak powiedzieli mi w szpitalu. ;D A poza tym czekamy za fotki i Wielkie gratki :*
Maleństwo kieruj się bardziej usg przynajmniej mi sie sprawdziło no i czekamy na twoje dzidzi :tak:
 
reklama
Noooz! znowu post mi pozarło !!

Aleksandra Bylam u lekara nie dawno z tymi bolami głowy.I przebadali mnie wszerz i wzdłóz i nic nie wynalezli. Bole mam migrenowe. do tego jak zatoki dojdą to wogole masakra.

Papitka szkoda ze sprawe przegralas. A nie da sie odwolac?

dopiero sie obudzilam. Musze kawe bo oczu nie otworze.


MAGDA wszystkiego najlepszego :)
 
Ostatnia edycja:
Magda sto lat!!!:-D
Renata szkoda że musisz sie męczyć z tymi bólami. Wiesz co poszłam wczoraj i przepisałam sie do zaocznej teraz na pewno mi zabiorą alimenty całkiem ale wole ten czas z niuniem posiedzieć niz tracić czas bo tata tak chce. Jakoś sobie poradzimy bez jego alimentów i łaski najwyżej cos dorywczo ze 3 razy w tygodniu znajde i tyle.
aleksandra oby małemu przeszedł kaszel i wyzdrowiał.

Mój niunio jak zasypia o godzinie 20-21 to śpi mi do 4-5 zjada i jeszcze dosypia do 7-8 no normalnie w szoku jestem i zaczął od 4 dni sam kupe robić nawet po 2 ida dziennie i nie marudzi przy tym nawet nie wiadomo że zrobił i trzeba samemu sprawdzać. ;D
 
Wiesz co poszłam wczoraj i przepisałam sie do zaocznej teraz na pewno mi zabiorą alimenty całkiem ale wole ten czas z niuniem posiedzieć niz tracić czas bo tata tak chce. Jakoś sobie poradzimy bez jego alimentów i łaski najwyżej cos dorywczo ze 3 razy w tygodniu znajde i tyle.

w zaocznej tez mozesz dostac. odwolaj sie jak znow nie uda sie zmien sedzine. podanie o zmiane napisz
 
Czesc;-))
Dziekuje za zyczonka dziewczynki;****;-))

Tesciu dalej w szpitalu, dostaje ciagle cos na uspokojenie i nie chce nawet lekarzy dopuszczac do tej reki..;/ masakra..

A ja wreszcie dostalam pismo ze szpitala. Za tydzien w piatek spotkanie z polozna, a 1 pazdziernika na co najbardziej czekam mam USG, T taki przejety ze juz wolne w pracy zalatwia na 1-go;-)

Zrobilam wczoraj rafaello ciacho i myslalam ze krem mi sie zwazyl ale na szczescie dzis zagladalam do niego i pieknie stezal, jego szczescie;-)
No i w sumie to na tyle u mnie;-)

Papitka to nieciekawe z ta sprawa wyszlo.. Tak to wlasnie jest w tej Polsce.. No a co z tata maluszka?? Lepiej jest miedzy wami?? Znalazl prace? Bo z tego co pamietam to nie mial pracy i czasu dla was tez nie mial!!:angry:
 
Hej wam ;-) ja w pracy siedzę dzisiaj to mam czas zajrzeć :-)
Chociaż z tego co widzę to ostatnio za dużo nie piszecie :-p

MAGDA - Wszystkiego najlepszego :-) do życzeń również dopisuje się MILENAAA (poprosiła mnie bo na bb się dostać coś z tel. nie może ) ... no i masakra z teściem strasznie współczuje :-(


Ogólnie macie pozdrowienia od MILENY :-) piszę że wszystko ok jedynie dalej ją szwy bolą no i jutro ma wyjść :-)


ALEKSANDRA - niestety u mnie pustki :-p wszystko różowe albo w kwiatki :-D :-p
 
hej ja dziś znów sama z dziećmi , wiec jestem z doskoku....

na szczęscie nie ma dużo do nadrabiania , dziewczyny chwile się soba zajęły więc wpadam :-)

Magda wszystkiego naj :*

no i to chyba na Tyle...;-)

miłego dnia:-) wpadnę póznym wieczorkiem chyba ze uda mi sie później :-p
 
reklama
Malenstwo ja się pytałam i powiedzieli mi że w zaocznej jest tak że ojciec jak chce to będzie płacić i wcale nie jest powiedziane że wtedy musi. A moj nie chce. zobaczymy czy całkiem mi zabiorą 13 września bo wtedy jest rozprawa którą mi zalożyl o odwołanie alimentów:dry:.
Magda oby tata szybko doszedł do siebie:tak:. Wreszcie zajmą się maluszkiem w brzusiu i w końcu je zobaczysz;d. Trochę lepiej jest pracy jeszcze nie znalazł jakoś idzie.
Właśnie siedzimy u mojego i piszę z jego lapka:szok: a wieczorkiem brat przyrodni z zona i dzieciakami ma wpaść więc niedługo wracamy do siebie.:-D
A co do mojego ojca to nie będę sie do jego poziomu doprowadzać i brać od niego alimenty a on mi łaske będzie robił że da na swoje dziecko podziekuję mu w sądzie od razu za te pieniądze i powiem ze mam nadzieje że go to uszcześliwi ze moze się juz do mnie nie odzywać i ze wnuka też nie zobaczy nie mam zamiaru bóg wie co robic zeby sprawa sie ciagneła niech spada damy sobie rade i bez tego.
 
Do góry